Robot Süpürge Tavsiyesi (2021)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Merhabalar, robot süpürge konularını inceledim ancak gelişen ve değişen sektörde en güncel ve en yeni ürün tavsiyesi olarak neyi tavsiye edersiniz ? 

Komşumuzun Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro ürününü test ettik başarılı geldi ancak bu fiyatlara yakın 3.5 civarı neyi tavsiye edersiniz ? neye dikkat edilmeli ?

Roborock mu Xiaomi mi daha gibi unsurları da ekleyebilirseniz, konu başlangıcında fikri olmayanlara da yardımcı olmuş oluruz.

rapidhacker550 tarafından 14/Tem/21 15:27 tarihinde düzenlenmiştir

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro kulanıyoruz memnunuz hocam.

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    kafkavari bunu yazdı

Üst versiyonuna gerek var mıdır ? ya da roborock 5s max gibi. 

yani gözle görülür bir farkı var mı ?

Viomi S9, Roidmi Eve gibi ürünler de mevcut tabi

rapidhacker550 tarafından 14/Tem/21 17:29 tarihinde düzenlenmiştir

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

MopPro 2 aşağı-yukarı o fiyatlara bulunabiliyor, bence almışken V2 alın. Hem haritalandırma sistemi daha yeni, hem de PA değeri yüksek sanıyorum.

Biz de Dreame L10Pro aldık, 4000PA çekiş gücüne sahip ve çoklu harita destekliyor.

Piyasada biraz fazla yeni bir ürün, şu an çok değerlendirme yapamıyorum. Ancak 5SMax'in fırçasına takılan halı havları bu ürüne pek takılmadan hazneye geçmiş.

Twitter: @CanKirca
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı
    kafkavari bunu yazdı

Üst versiyonuna gerek var mıdır ? ya da roborock 5s max gibi. 

yani gözle görülür bir farkı var mı ?

Viomi S9, Roidmi Eve gibi ürünler de mevcut tabi

S9 alacaktım ben de, ancak torbasını sürekli satın almak gerekiyor. L10 Pro daha ucuz ve çekiş gücü çok daha yüksek.

Twitter: @CanKirca
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

iş yerinde birlikte çalıştığım 3 arkadaş da 360 s7 pro aldılar, gayet memnunlar.

özellikle uzaktan kumanda etme olayı çok işlerine yarıyor.

bu arada mop olayı çoğu robotta pek verimli değil, özellikle kiri alanına pek rastlamadım, sadece ıslatıp tozu almak için kullanılıyor genelde.

goo.gl/qBNZmW
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek

Roidmi eve plus var inanılmaz memnunum. Daha önce mop pro kullandım hiç nemnun kalmadım. Eve plus kampanyadan aldım. Umduğumdan çok iyi çıktı.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cappuccino
    cappuccino's avatar
    Erkek

Roborock 5s max aldım. Memnun muyum? Evet memnunum . 100 m2 ev için başarılı .bu zamana kadar eli ayağı plastiği kırılmadı . Mopu kullanmadım. Süpürmesi iyi. Bana yeterli geliyor.  Elektriğini suyunu eksik etmiyorum. İnşallah o da benden memnundur. 

demir alsam dünyadan bana karışan mı var ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek
    kafkavari bunu yazdı

Ben de memnunum. Sabah aksam calisiyor surekli.

tabi lan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı

iş yerinde birlikte çalıştığım 3 arkadaş da 360 s7 pro aldılar, gayet memnunlar.

özellikle uzaktan kumanda etme olayı çok işlerine yarıyor.

bu arada mop olayı çoğu robotta pek verimli değil, özellikle kiri alanına pek rastlamadım, sadece ıslatıp tozu almak için kullanılıyor genelde.

bende bundan almayı dusunuyorum

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

xiaomi mop pro 2 sanırım en makul olanı yedek parça ve fiyat açısından.

Toplam Hit: 2579 Toplam Mesaj: 27
robot süpürge güncel fiyatları