Robot Süpürge Tavsiyesi (2021)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

roborock 5s moplu aldım hanıma ben. evimde 2 kedim var. tüy ya da herhangi bir kalıntı kesinlikle kalmıyor. fiyat pahalı gelebilir ama performans gerçekten xiaomi den daha iyi... 

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

bende uzun zamandır araştırıyorum.

sanırım lidarlı olanları en başarılı olanları.

bide mopsuz olsun evi süpürsün yeter. mop boş iş. ancak 5m2  rezidansta halısız oturacan öyle işe yarıyordur mop olayı.

çok fazla ürün var insan karar veremiyor. ama ne olursa olsun memnun olanların süpürgeleri hep lidarlı.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

3,5 yaşındaki çocğun eline veriyom süpürgeyi evi süpürüyor :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kont239
    kont239's avatar
    Erkek

Xiaomi Mob Pro2 1 seneye yakındır kullanıyorum. Sorun olmadı şimdiye kadar temizliğide gayet güzel ben mob kısmını daha çok beğeniyorum.

Diğer ürünleri bilmiyorum ama haritalama ve lokal temizleme çok önemli bana göre. Kullanışlı olması bakımından bu özelliklere dikkat edebilirsin.

4641544948---53415249544153
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

üzerinde silindirik ufak çıkıntı olMAyan modelleri alma çok akıllı olmuyorlar.

lidar şart :d

liectroux c30b var böyle tam akıllı olacakmış ama evrimini tamamlayamamış gibi bir cihaz bazen çok güzel süpürüyor bazen aynı yere yirmi kere takılıyor :D

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iQsuz
    iQsuz's avatar
    Erkek

bence robot supurgenin asil amaci "benim zamanim yok robot yapiversin" yada "ben sevmiyorum supurmeyi robot supursun".

o yuzden bence bakilmasi gereken en onemli ozellik haritalama. cunku robotun nereyi supurcegini bilmesi gerek. yoksa ortalikta dolanip sadece ses yapan bi alet olmaktan oteye gecmez.

eger robot biraz supursun sonra bende biraz supururum diyorsaniz o zaman en ucuzlarindan bir tanesini alip kullanabilirsin cunku asagi yukari hepsinin cekis performanslari ayni.

iki ay once Xiaominin lidarli olan modelini aldik. arkadas sadece ismi robot amk. ulan robot dedigin biraz akilli olur, bulundugun yeri nasil unutuyorsun?

duvarin ayni yerine pes pese geri gelip tekrar neden carpiyorsun, belli ki duvar amk don etrafindan.

gittik geri verdik iRobot i7+ aldik. Xiaomiden tas devriyse bu sanayi devrimi amk. ne yaptigini biliyor, hassas bir sekilde nerde oldugunu biliyor. biliyorum Turkiye'de fiyatlari pahali ama anlatmaya calistigim sey, fiyati uygun olup haritalamasi iyi olan birseyler bakin bence.

daha oncede dedigim gibi asagi yukari hepsinin cekis gucu, pislik toplama ozellikleri benzer. yani xiaomi pislik toplayamiyormuydu, hayir gayet basariliydi ama ayni yeri 1000 defa yapip diger odayi bulamazsa hic bir anlami olmuyor maalesef. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

360 s10 alacam bende ileride

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

Kesinlikle iRobot

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

üzerinde silindirik ufak çıkıntı olMAyan modelleri alma çok akıllı olmuyorlar.

lidar şart :d

liectroux c30b var böyle tam akıllı olacakmış ama evrimini tamamlayamamış gibi bir cihaz bazen çok güzel süpürüyor bazen aynı yere yirmi kere takılıyor :D

o zaman bu denilene göre  Xiaomi Mob Pro 2 iyi olmuyor mu ? 

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

Zamanında araştırdım çok.

Malzeme kalitesi, dizayn, parça sağlamlığı ve garanti konularını düşünürsek marka listesi aşağıdaki gibi olabilir,

* iRobot

* Ecovacs

* Roborock (satıcısı Ekay olanın garantisi iyiydi 6 ay önce)

# Xiaomi, +360, iLife markası yukarıdakilerden sonra geliyor. Bu robotları alıp kullanıp memnun olan illa ki vardır.

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
Toplam Hit: 2624 Toplam Mesaj: 27
robot süpürge güncel fiyatları