folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Ruh Çağırma Dökümanı

Ruh Çağırma Dökümanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

Burda anlattıklarım tamamiyle kendim yaptığım uygulamalardır, bende başkasından öğrendim ve birçok kez yaptım, ilk başta bende inanmıyordum ama fincanın elinizin altında gidip geldiğini görünce ve sorduğunuz soruların cevabını alınca gerçekten o zaman inanıyorsunuz...

İlk başta sizde inanmayacaksınız ama dediklerimi tamamiyle uygularsanız ve sorduğunuz soruların cevabını alırsanız gerçekten inanacaksınız, birlikte çağırdığımız arkadaşların hiçbiri inanmıyordu ama fincanın elimizin altında gidip geldiniğini hissedince ve sorularının cevabını alınca inandılar, öncelikle bu olayı saçma buluyorsanız hiç okumayın daha iyi, dediklemi aynen uygulayın sorduğunuz soruların cevabını alın sonra yanıma gelin...

Gerekli malzemeler;
    Kahve fincanı
    3-4 adet düz çizgisiz kağıt
    Kalem
    Kahve fincanının üstünde rahat bir şekilde gidip gelebilen bir sehpa, masa vb...

Öncelikle düz çizgisiz kağıtları aşağıdaki resimdeki boyutlarda kesip alfabeyi a'dan z'ye kadar, numaralarıda 0'dan 9'a kadar yazın, bi tanede evet ve hayır yazısı bulunan kağıt hazırlayın...

Alfabetik numaraya göre ve numaralarıda 0'dan 9'a doğru sehpanın üzerine çember şeklinde yerleştirin, ortayada evet ve hayır seçeneğini ekliyerek fincanı sehpanın üstüne bırakın yapmış olduğunuz çemberin arasına gelecek şekilde...

Şimdi sıra geldi ruh çağırmaya;
    Fincanı elinize alın içine üfleyin ve üçkere kulluallah duasını okuyun (sakın cünüpken çağırmayın) ve tekrar içine üflüyerek fincanı masaya bırakın...

İşaret parmaklarınızı fincanın üstüne bırakın, bir kişi ile olmuyor en az iki kişi olacak denemesi yapılmıştır kesinlikle bir kişi ile olmuyor eğer iyi bir şekilde olmasını istiyorsanız 3 kişi olarak yapın...

Şimdi söze ey ruhlar aleminin iyi kalpli ruhu diyerek başlayın ve çağırmak istediğiniz ruhu çağırın, biz iyi kalpli murat diye biri var onu çağırıyorduk söz şöyle "Ey ruhlar aleminin iyi kalpli ruhu murat gelmek istiyorsan evete gelmek istemiyorsan hayıra gel"  bunu bir kaç defa tekrarlayın ve bekleyin öyle hemen gelmiyor...

Geldiği zaman fincan evete doğru sürüklenecektir parmağınızı fincanın hareket edeceği şekilde bırakın, ilk başta arkadaşlarınızdan birinin yaptığını sanıp inanmayabilirsiniz ama sonrada sizin bildiğiniz ve arkadaşınızın bilmediği soruyu sorup cevaplarını alınca inanacaksınız...

İki çeşit soru sorabilirsiniz birincisi evet - hayır cevapları olan sorulardır, evet - cevabı olan sorular sorcuğunuz zaman evet-hayır yazısı olan kağıtları masanın üstüne bırakın, cevaplarınız için fincan evet veya hayıra sürüklenecektir...

Diğer soru şeklide harf olarak veya rakamsal olarak verilen cevaplardır, mesela abinizin adınıs sorduğunuz zaman diyelimki abinizin adı kazım :) ilk başta k harfine gelip değer sonra siz tamam dersiniz sonra a harfine gider öyle öyle devam eder bitirince ortaya gelip durar...

Saçma sapan sorular sorup ruhu kızdırmayın yoksa masada çok hızlı şekilde hareketler edip sizin korkmanıza neden olabilir :)

Uyarı: Gelecek hakkında söyledikleri şeylere ben inanmıyorum, sizinde inanmanızı beklemiyorum ama geçmişte olan veya şu anda yaşanmış olan şeyleri gerçekten biliyor, gelecek hakkında söyledikleri şeylere kesinlikle inanmayın çünkü hayatınızı olumsuz yönde etkiliyecek şeyler söylüyor denemesi yapılmıştır...

işiniz bittikten sonra ruhu göndermeyi unutmayın yoksa evde kalır gitmez fincanı yarın birdaha bırakırsanız bile o halen ordadır yine aynı şekile denemesi yapılmıştır...

Ruhu Gönderme;
    İşiniz bittikten sonra ruha gidip gitmeyeceğini sorun "ey ruhlar aleminin iyi kalpli ruhu murat biz seni göndermek istiyoruz gitmek istiyorsan evete gitmek istemiyorsan hayıra gidermisin" diyeceksiniz ilk başta bir kaçkez hayıra gider yani gitmek istemez sonra ısrar edince evete gider, evete gittikten sonra fincanı kaldırın masadan içine üfleyip üç kere kulluallah duasını okuyun sonra yeniden üfleyin ve malzemelerinizi toplayın...

Kendinizi bu olaya kaptırın dinden imandan çıkarsanız, dünyadan uçarsanız sorumluluk bana ait değildir :)

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

arkadaşım bu konulara fazla girmeyin allahın gösterdiği yolda yürüyün yasak yollar insana fenalıktan başka bişi getirmez ama ot gibide yaşamayın meraklı olun

tahribat.com a can feda
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BOZO
    BOZO's avatar
    Erkek
    Hojaaa ya ruh geri gitmekten vaz gecerse ne olacak :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

inandırıcı gelmiyor neden diyeceksin üfleme kısmı kafama takıldı niye üflüyoz niye o duayı okuyoz ve niye 3 kere okuyoz ?

ve aynı zamanda ruh denilen şey bir enerji biçimidir nesneleri nasıl oynatabilir hadi cin desen neyse

Zimbabwe
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TrKomando89
    TrKomando89's avatar
    Erkek
    Allahın hakkı 3 tür olm muhaha tövbe tövbe.  Olm uuraşmayın bu işlerle çarpılırsınız haa bak bana: :)   Ya bizim okulda kızlar da çağırıyolrdı. soruyolardı cevaplıyodu, seviniyolardı. sona ben kendim hakkında bişi sordurtuyodum bi bok çıkmıyodu. İktiriyolar yaw.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek
    Kreston bunu yazdı:

inandırıcı gelmiyor neden diyeceksin üfleme kısmı kafama takıldı niye üflüyoz niye o duayı okuyoz ve niye 3 kere okuyoz ?

ve aynı zamanda ruh denilen şey bir enerji biçimidir nesneleri nasıl oynatabilir hadi cin desen neyse

Götümüzdenmi uyduruyoruz yani, banada böyle öğrettiler bende çok denedim aynen oluyor, dediğim gibi ilk başta banada inandırıcı gelmedi toplanın birkaç arkadaş çağırın ondan sonra gelip yalan deyin :)

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ruhlar gelmez cın gelır...

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    m3rt
    m3rt's avatar
    Erkek

TUGRULBABA bunu yazdı:

ruhlar gelmez cın gelır...

evet. bunu hatırlattığın iyi olmuş.

aynı zamanda bu cinler tehlikeli de olabilir. tuğrulbaba eskilerden hatırlıyorum seni bu işleri daha iyi biliyosun. aydınlatmalısın bence arkadaşları

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    gerek yok bu kadarı kafı kardesım saol

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CYB3R-SPY
    CYB3R-SPY's avatar
    Erkek

Arkadaşlar sizlere önce cinler hakkında bitakım şeyler söylemek istiyorum..

Kur`ân-ı Kerim’de "CİN" kelimesiyle tanımlanan; halk arasında "peri", "dev", "hayâlet", "CİN", "CİNNÎ", "iyi saatte olsunlar" diye bilinen; görüntülerine göre çeşitli isimler takılan; spiritlerin, ölmüş kişilerin "RUH"u sanarak çağırma yoluyla iletişim kurdukları; son olarak da anlattıkları masalları yutacak fikir düzeyindeki kişilere kendilerini "UZAYLI VARLIKLAR" olarak tanıtan görünmeyen "bilinç varlıklar"dır!..

"NEFS"i itibariyle varlığını, hayâtiyetini, "ben" bilincini bundan önceki bölümde belirtmiş olduğumuz üzere mutlak "RUH"tan alır...

Bilinç mükemmeliyeti olarak, evrende "İNSAN"dan sonra gelmektedir...

Kendi varlığını bilebilmesi, perisperiye (dalga bedene) bürünmesinden itibaren olmaktadır ki, bu da CİNlerin bir nevi doğumu olmaktadır kendi yapılarına göre...

Mutlak mânâda ölümü, kıyâmet denen anda olmaktadır aynen insan gibi...

Basit mânâdaki yani bizim umumi olarak anladığımız şekildeki ölümleri ise, kendilerine tâyin edilmiş ömürleri sonunda perisperilerinden (dalga bedenden) soyutlanmaları tarzında olmaktadır... CİNler kendilerinden birisinin ölümlerini, onun aralarından kaybolmalarıyla anlarlar...

Yaşama süreleri yâni ömürleri hakikatta insanlarla aynı süre almasına rağmen, yapı şartları ve özellikleri dolayısıyla, bu süre bazen bize göre 700-1000 yaşını bile bulmaktadır... Yâni gerçekte, kendi öz zamanlarına göre 60-70 senelik ömürleri, bizim zaman birimimize kıyaslandığı takdirde, karşımıza 1000 seneye yakın bir ömür süresi çıkabilmektedir...

Yapıları sebebiyle çok gelişmiş imkânlara sahip olmalarına rağmen, düşünce seviyesi, bilinç olarak, insanlardan üstün olanına da rastlanmaktadır... Şurası kesin olarak bilinmektedir ki, üstün insan, üstün CİNden daha üstün olmaktadır...

Karakter olarak insandan daha zayıf bir yapıya sahiptirler... Olumsuz olarak adlandırılan davranışları çokça ortaya koymaya yatkındırlar... Ve genellikle bu çeşit işlerle uğraşırlar... Ancak buna rağmen içlerinde, iyileri, dine bağlı olanları ve hattâ ender de olsa evliyaları vardır...

En büyük özellikleri ve eğlenceleri, insanların zayıf taraflarından faydalanarak, müsait olan yapıları dolayısı ve sebebiyle, onları kendilerine bağlı kılmak, istediklerini yaptırmak, adeta kulları olarak kendilerine hizmet vermelerini sağlamak, taptırtmaktır...

Şeytan diye bilinen, yahut da şeytana ait olarak bilinen işlerin tamamı gerçekte CİNlere aittir... Çünkü şeytâniyet, CİNlerin bir vasfıdır!. CİNlerin dışında ayrıca, şeytan diye bir varlık yoktur...

CİNlerin özelliklerinden bundan sonraki bölümlerde daha geniş bir şekilde devam edeceğimizden, şimdilik burada kesiyor ve büründükleri örtüye geçiyoruz:

CİNler, hareketlilikleri ve madde kaydında olmamaları dolayısıyla, geçmişi tamamen bilebilmektedirler...

Geleceğe ait bilgileri, gene yapıları dolayısıyle bir ölçüde bilmeleri mümkün olmakta ise de, detaya inememektedirler... Pek çok kere de geleceğe ait verdikleri bilgileri yanlış çıkmaktadır.

2. PERİSPERİ (Ruhu hayvânî):

Yapısı henüz bugünkü ilmin tesbit edemediği dalgalardan oluşmuştur... Ancak bu sahada vazifeli olanların bir süre çalışması sonucu, perisperinin, yani dalga bedenin yapısını tesbit etmeleri hiç de güç olmayacaktır...

"İnsan" bölümünde açıkladığımız, "insandaki dalga bedenle" aynı özelliklere sahiptir...

Ayrıca, beden gibi, birşeye bürünmüş değildir; bedenin fonksiyonlarını da perisperi yüklenmektedir.

Diledikleri takdirde maddemsi bir görüntü verebilmektedirler...

Bizim zaman ve mekan kayıtlarımızla bağlı değillerdir...

İstedikleri anda dünyanın herhangi bir yerinde veya semanın herhangibir bölgesinde olabilecek seyyaliyete ve hıza sahiptirler...

*  *

Arkadaşlar şunu belirtmek istiyorum..Bu tür şeylere ben inanmıyorum..Ama reddetmiyorum..Eğer böyle birşey varsa da size gelecek olan iyi bir cin olamaz..Çünkü iyi cinler de insanlardan korkar..[ insanların korktuğu gibi] Ve kötü bir cinin size musallat olması halinde başınıza çok  kötü şeyler gelir..Cinlerin bu şerrinden korunmak için " nas-felak" sürelerini okumanız ve " ayete-l kursi" yi okumanız yeterli olacaktır...Böyle şeylere de kafa yormanız için bi neden yok bence..Yaradılış gayenizi düşünün ve onun için hizmet verin..

Selametle..

]Bâtıl şeyleri tasvir etmek, safi zihinleri idlâl eder
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hojam cyber-spy sende copy paste uzmanısın yani :)

bu arada mitnick ben sallıyosun demedim tamam haklısında işte saçma geliyor insana bu arada tuğrulbabanın dediği gibi helen ruh deildir

ve bencede gelen ruh olamaz zaten ancak cindir

Zimbabwe
Toplam Hit: 31560 Toplam Mesaj: 93