folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Ruh Çağırma Dökümanı

Ruh Çağırma Dökümanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iwopocha
    iwopocha's avatar
    Erkek
    bu işlere kesinlikle girmeyin.bu işlerin kesinlikle şakası ve oyunu olmaz.çarpılırsınız
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vutkubay
    vutkubay's avatar
    Erkek
    a.k biz yalanmı soyluoz lem oldu iste allanı....

Gece 12 den sonra, tüm içkiler şaraptır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anoson
    anoson's avatar
    Erkek
    usta ben şöle bi soru sorcam acaba ne tür sorulara cevap veriolar yani mesela her sruya cevap verioalr mı nihahahah lotoda bu hafta cıkıcak sayıları istesek verir mi yada başka bişey vermes dimi

Ufalandım ellerinde yere düştüm.. günah oldum...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dipLoit
    dipLoit's avatar
    Erkek
    oha abartmayın mk. o zaman tüm medyumlar, ağzı burnuyla remix yapılmış tipler zengin olurdu. cinlerin öyle herşeyi bilme yetenekleri yok. sadece geçmişteki sesler gökyüzünde belli biryerde toplanıyor ve cinler bu bölüme girebiliyor. geçmişte olan olayları konuşmaları felan öğrenebilirsin.

bir imzam bile yok
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek

Allah'ın Adaletinden şüphesi olan var mı? Sorarım Şüphesi olan var mı? Allaha şükür benim hiç bir şüphem yok; ve cinlere böyle bir özellik verilmişse ,bizimde onlardan bir üstün yanımız olmalı ama ne ??????

Bu mantıkla reankarnasyon mudur ne dir onuda açıklayayım: Allah'ın Adaleti tartışılamayacağına göre ; aynı anda doğan 2 bebeği ele alalım;  Bir bebek doğar doğmaz ölür , diğeride 75 yıl yaşamış diyelim peki ölen bebeğe haksızlık olmaz mı bu durum? Ben bu yüzden reankarnasyon (yanlış mı yazdım bilmiyorum) dene şeye inanıyorum.

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Şu milletin haline bak bu uydurmalara inanıyor...Bu gece arkadşları toplayıp bu cin çağırma işiniş videoya kayıt edeceğiz ve saçmalığını ispatlayacağız...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zangoc
    zangoc's avatar
    Erkek

yaw arkadaşım öle bişiii yok ruh çaırmadır cin çaırmadır fln....haa var tabi ama onlarda böle fincandır a4 kağıttır fln onlarla yapıllmıo kuran ı kerimdeki birtakım ayetleri farklı türlerde okunarak deiştirerek yapılıo muska, büyü dedikleri şeyler benmde bu konuda çok bildiim şey yok bence bu fincanın oynaması sadece senn bilinç altında yaptıın birtakım harekettir ha sorularına cwp weriomuş ona ne diceksin dicen....abi bu cinler türkçeyi nerden bilsin aq...ben derimki sana bu olaya yeni başlamışken şimdiden vazgeç cinlerle oyun olmaz.......

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    sizin dediklerinizde dogruda ben bide seyde takıldım bu ruh deden amcam turk gelior hep heralde baksanıza alfabemizi bile bilior :D:D

NesTo | same shit diffirent asshole
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuli_fg
    tuli_fg's avatar
    Dişi
    Valla ben orta okuldayken yapmistim gavur arkadaslardan iste bardak çatladi sonra bole kapi gibi açilmisti heheh dogru diyom valla eh kuçuktuk arada gulup dalga geçmistik cin kizdi heralde ama öyle bi kaçmistik korkudan hahah ondan sonra yapmadim zaten.. yapmayida dusunmuyom korkarim valla..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

akşam denedik hiç birşey olmadı..Yalanı ispatladık işte...video görüntüsü var upload edip link vereceğim

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 31565 Toplam Mesaj: 93