folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Rus Kadınlar Hakkındaki Türk Görüşü

Rus Kadınlar Hakkındaki Türk Görüşü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

aga şimdi rus var rus var :D hepsini bir tutmayalım çoğu bizim kızlardan daha sadık ama rusların bi sözü var sağlam kız bulmak için anaokulundan itibaren kapatcan kızı :D  ama severim rus kızları en sevdiğim kız milletidir tek geçerim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byorumcek
    byorumcek's avatar
    Erkek

for mother russia

Родина для России

za mat rasiya

a.g hangisiydi ya :D

neyse önemli değil severim ruslari :P 

Cahillerle yaptığım bütün tartışmaları kaybettim.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek
    husnuweb bunu yazdı:
    -----------------------------

buldum resimleri :D

hepsi bu dosyada http://uploaded.to/file/z74no740 :)

adam sevinmiş beyler :-)

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Türkiye'de bile namuslu (evet ben 2 bacak arası da namustur diyen gerici yobaz örümcek kafalılardanım ve çok mutluyum) kız bukmak bu kadar zorken bana kimse çıkıpta rusların namusundan bahsetmesin. Mesaj 16 Temmuz 2012 (Pazartesi) Saat: 18:32'da SpoofU tarafından düzenlendi.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

Candır can , ileride makine mühendisliği bitsin rusyaya gidicem :P

Oradan evlenicem ...

Allah boş zamanında özenle işliyor rusları :)

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

evet çok güzeller, cool takılırlar kendilerine has bi havaları var ve götleri kalkık değiller.

yaşadıkları yere göre ciddi ağırbaşlı gözükebilirler fakat en ufak bir muhabbette bile güleryüzünü eksik etmiyorlar.

çocuklarını türk aileler gibi peşinden koşarak yetiştirmiyorlar, böylece çok uslu ve cool bir nesil devam ediyor.

genelde ergenlikte hepsi hayatını yaşar, bizim namus kavramı orada yoktur, bu yüzden abaza erkekte yoktur. Bu durumu ülkemizde orospuluk olarak gördüğümüzden, cahil kesmin bakış açısı hiçbir zaman değişmeyecektir.

sebep olarak, bir ülkedeki herşeyi değiştirsende gelenek ve görenekleri değiştiremessin.

Mesaj 16 Temmuz 2012 (Pazartesi) Saat: 19:10'da DarkFall tarafından düzenlendi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

DarkFall bunu yazdı:

evet çok güzeller, cool takılırlar kendilerine has bi havaları var ve götleri kalkık değiller.

yaşadıkları yere göre ciddi ağırbaşlı gözükebilirler fakat en ufak bir muhabbette bile güleryüzünü eksik etmiyorlar.

çocuklarını türk aileler gibi peşinden koşarak yetiştirmiyorlar, böylece çok uslu ve cool bir nesil devam ediyor.

genelde ergenlikte hepsi hayatını yaşar, bizim namus kavramı orada yoktur, bu yüzden abaza erkekte yoktur. Bu durumu ülkemizde orospuluk olarak gördüğümüzden, cahil kesmin bakış açısı hiçbir zaman değişmeyecektir.

sebep olarak, bir ülkedeki herşeyi değiştirsende gelenek ve görenekleri değiştiremessin.

Mesaj 16 Temmuz 2012 (Pazartesi) Saat: 19:10'da DarkFall tarafından düzenlendİ.

aga doğru diyorsun ama devir eskisi gibi değil en basitinden başlıkdaki gibi gösterdiğim caps atan kızlar örnek yani.Kendi kendilerine yüzlerini sansürleyip çıplak fotolarını atıp milleti azdırıyorlar.Yani mahalle baskısı aile baskısı namus kuralları falan olmasa sen düşün onlar ne yapıcak.Yani yapmak istiyorlarda yapamıyorlar.

Artık küçükken tecavüze uğradım o yüzden bakire değilim lafı o kadar çok söleniyor ki makara konusu oldu.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Eski kız arkadaşım Rus'tu. Ellerine su dökülmez.

vatandaşa kafam girsin!..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diCk
    diCk's avatar
    Erkek

Rus karı alcak kesin:D

FuCk yOu System..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The_Pilot
    The_Pilot's avatar
    Erkek

u235 bunu yazdı:

Selamlar. Şimdi hepimizin bildiği gibi Türklerin Rus kadınları kısaca bütün slav kadınları hakkındaki ortak görüşü halk arasında parayla çalışan kişiler olduğu.Şimdi benim sormak istediğim şu Rus kadınları hakkında atıp tutan yok kaşardır yok namuslusu olmaz vs diyen acaba hayatında kaç kere bir sovyet ülkesine gitti ve orda dünya güzeli kızların marketlerde kasiyerlik,anketörlük,kuaförlük gibi işler yaptığını gördü ? Kaç tanesi alkolik kocalarına sadece aşık olduğu için çalışıp baktığını gördü bilmiyoruz.Mesela benim arkadaşlarımdan biri burdaki bir öğretmeni senle evlenicem diye kandırıyor ve tek amacı onunla cinsel ilişkiye girmek.Türkiyede bir kıza senle evlenicem diyince o kızda zaten değişmiyor mu? Bide dikkat çekmek istediğim nokta evlendiğimde karım bakire olsun diyen ama düşüp kalkmadığı olmayan adamlar Ruslara damga vuruyor.

Türkiyede aldatma olayları çok çok fazla tabi ki bunların hepsi gün yüzüne çıkmıyor.Tecavüz yok diyebileceğimiz Sovyet ülkelerinin 7-8 katı daha fazla çocuk istismarı ve tecavüz olan bir ülkede bence tek suçu sevdiği kişiyle ilişkiye girmek olan Rus kadınına damga vurulmamalı : )

Şunuda anektod düşeyim Türkiyede çalıştırılan kadınların çoğu zorla çalıştırılıyordur ve ordan buraya gelenlerin çoğu vasıf sahibi üniversite bitirmiş kişiler.Ülkelerinde düzgün para kazanamadıkları için başka ülkelere gidiyorlar.

Antalyaya gelen ordaki barlarda striptiz yapan yada tatil yörelerinde esnafa veren eğlence arayışı içindeki Ruslar değil.Ha onları kastediyorsak ben size bizim Türk kızlarına bide bakmanızı öneririm.

Googleye inci için soyunan kızlar yazın capsleri görürsünüz zaten.

NOT:Yönetimden izin alınmıştır konu için.

Yok asla Hocam katiyen Onlar Türk kızı olamazlar, Şeydir Onlar Rus karılarına para verip çektiriyorlardır :P

Hocam Türk Kızlarına 100de 100 Namusludur Desem Yalan Söylemiş olurum ki, Her akşam başka bir erkekle eğlenen Kızlarıda biliyorum. Çevremde kocasını aldatan 77çeşit kadında tanıyorum.

Gidip Rusyada Rus kadınların Sosyal yaşamlarını inceleyecek halimiz Yok, Yalnız Türkiyeye Gelen kalitesiz Rus Turistlerin 100 de 90'ı Bedenlerini satarak geçmini sağlıyorlar. Buda basite İndirgenemez Hocam.

Böyle Başa Böyle TARRAK

70 Küsür milllion Türk Halkının Gözünde Şu kalıplar Değişmez Hocam.
    Rus Karısı Kötü kadındır, Çinliler Cücedir, İçki içen adam Kesinlikle Dinsizdir. Şişman adam çok yemişdir Zıçmamıştır...

:D

http://www.youtube.com/watch?v=qhXcjiTOQzg Bana Ait Değil Ama, Yinede Onu Çok Seviyorum.
Toplam Hit: 10840 Toplam Mesaj: 75