folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Rus Kadınlar Hakkındaki Türk Görüşü

Rus Kadınlar Hakkındaki Türk Görüşü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

SyspioniC bunu yazdı:
    -----------------------------

Rus kadınları Türk kadınlarından daha güzel olabili, ya da burda sarışın az oldugu icin bize öyle geliyodur. benim bildigim ruslar türklere göre daha eğitimli ve kültürlü. bi sporla ilgilenyiorlar müzik aleti çalıyorlar vs. bizimkiler kıcını devirmiş yatmış :|

@gkhn659

abi belden asağı vurmussun ama :P

o değilde necroshine ile diğer müritlerin dedikleri celisiyor. işin dogrusu nedir?

rus kadını sevdi mi aşırı sadık midir yoksa batarsan seni terk mi eder ?

ayrıca bi murit, evli bekar bakire vs. istedigim le yattım hıammına demiş. bende isim vermiyorum bulun yukardan :D

e hani sadakat ? evli eşlerde adatma oranı yüksek mi ruslarda ? yoksa bu arkadaş inception mı yaşıyo ?

sonuc olarak rusl... he bide şey var dur, yazıcaktım unutuyodum az kalsın

bilgili kulturlu bi sporla ilgilenen müzik aleti calan dil bilen vs vs. bilen ortalama bi rus kadını ülkemizde direk orosp.. olarak yaftalanıyor ya ona üzülüyorum.

zaten sscb yıkıldıktan sonra rus kadını.... u235 daha iyi bilir :|

hacım aldatma olayları var şu şekilde var kocası aldatıyorsa karısıda aldatıyor.Ama bizim milletde erkek orospuluk yapınca çapkın oluyor karı aldatınca orospu oluyor o fark var.Ama şuda var Rus karıları çalışmayan kocalarına bakıyor adam sadece alkolik içiyor sıçıyor baska bir halt yaptıgı yok.Zaten erkekler bakkal dükkanı calıstırmaz hep kadınlar calıstırır dükkanları.Otobüs şöförlerinin bile yarısı kadın.Onun dışında 2-3 ay önce haberlerde gördüm Faslının biri evli bir karıya tecavüz etmeye çalışınca karının adamı bıçakladığını.

Bu olay rus fransız japon bilmem ne olayı değil hocam dünyanın her yerinde seven kadın aldatmaz bunu genelleyemezsin.Rusların bizim kızlarımızdan daha kültürlü olduğu tartışmasız doğru.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kroo
    kroo's avatar
    Erkek

türk rus farketmez kroo affetmez

bu dünyada da öbür dünyada da yanmanın yolu plajdan geçer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iQsuz
    iQsuz's avatar
    Erkek

konuyu açmaktaki amacın ney?

bi rus kız sevdin onunla evlenmeyi düşünüyosun kendini tatmin etmeye çalışıyo gibi bi havan var hocam

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iQsuz
    iQsuz's avatar
    Erkek

edit: ananı sikiyim chrome

Mesaj 18 Temmuz 2012 (Carsamba) Saat: 02:27'da iqsuz tarafından düzenlendi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

iqsuz bunu yazdı:

konuyu açmaktaki amacın ney?

bi rus kız sevdin onunla evlenmeyi düşünüyosun kendini tatmin etmeye çalışıyo gibi bi havan var hocam

Öyle bir düşüncem yokda hocam Tahribattan başka internette takıldığım forum yok düzgün 1 o yüzden burdaki insanlarla tartışıyorum kafamdan geçen şeyleri.1 senedir Ukraynadayım ve o düşüncenin yanlış olduğunu burda gördüm o yüzden konu actım.

Mesaj 18 Temmuz 2012 (Carsamba) Saat: 02:36'da u235 tarafından düzenlendi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

yahu evdekilere rus gelin getircem diye şaka yapıyom eve orospuyla mı evlencene kadar gidiyo konu

Mesaj 18 Temmuz 2012 (Carsamba) Saat: 04:01'da saqeslanger tarafından düzenlendi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek

saqeslanger bunu yazdı:

yahu evdekilere rus gelin getircem diye şaka yapıyom eve orospuyla mı evlencene kadar gidiyo konu

Mesaj 18 Temmuz 2012 (Carsamba) Saat: 04:01'da saqeslanger tarafından düzenlendi.
    o yanlis ve eksik bilgidendir kardes.. benim 7 tane arkadas rusyadan evli birtanesi akrabam  akrabam ddigim 19 yillik evliler

ben yilbasinda turkiyeye geldim kizla beraber  ailemde kaldim  2 hafta birbirlerine oyle alistilarki ailem oyle sevdiki onu oda oyle cok saygiliydiki simdi kiz kafami yiyiyor turkiye gidelim orda yasayalim diye ayni sekil ailemde onun tr gitememizi istiyor..

anneme babama sordugumda ise cevap su oglum sana saygi duyup sevip dinliyorsa sende begendinsen bizede sizin orusunue saygi duser

tr deyken kiz kendisi kapandi ben hic karismadan kelime-i sehadet getirdi kilise yerine camileri gezmek istedigini soyledi..

buda demek takdiri ilahi..

tek soru olmustu ve tek cevap vermistim.. annem dediki oglum bi hiristiyan...!

benim cevabim: evet anne yinede bize yakinlar peki ya ben yahudi yada budist olsaydimda kiz musluman olsaydi o gunden sonra birdaha oruspularmis gavurlarmis sorusu suphesi uyanmadi kafalarinda..

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    u232 iice ukraynali oldun ciktin haci salla gitsin ruslarmis slavlarmis yeni nesili tam bi o. yetisiyor eski nesili biraz daha adam akilli yeni nesilde eger duzgun birsey bulduysan bilki ailesine cok bagli oldugundandir sanki kievde hic klube gitmedin.

delimiyim ben?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek

rus bi siseye g.t verir meselesi sudur kopek gibi asIk olur tapar ama yalniz 2 hafta birak donusunde dogacak cocugun sekli semali belirsiz olur..

ukraynalilar her ne kadar obje olarak gorsekte gormesekte cok para sevendirler calmayi koparmayi severler ve kadinlarida slav ulkeye gore  en cok seks objesi haline gelen kesimdir..

moldovyalilar daha sadiklar bu konuda ama onlarinda cingene romenlere olan yakinliklarindan cok kurnaz kaprislidirler

en az aldatan veya kisaca hepsininden en sadik olani beyaz ruslardir sibirya bolgesi safkan ruslardir korkmazlar affetmezler kolay kolay aldatmazlar gercek ruslardir..onlarda kolay kolar sana bana vermezler..

U232 kardes sen bayagi bi ruslasmissin yani olda o kadar deil:))

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maskelisinek
    maskelisinek's avatar
    Erkek

Türkiyede aldatma olayları çok çok fazla tabi ki bunların hepsi gün yüzüne çıkmıyor.Tecavüz yok diyebileceğimiz Sovyet ülkelerinin 7-8 katı daha fazla çocuk istismarı ve tecavüz olan bir ülkede bence tek suçu sevdiği kişiyle ilişkiye girmek olan Rus kadınına damga vurulmamalı : )

hocam

sevdigi kisiyle iliskiye girmek sucmu ? hangi kanun kitabinda yaziyor , aydinlatsan bizi

Toplam Hit: 10842 Toplam Mesaj: 75