folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Rüştünü İspatlamış Diyetisyen Tavsiyesi

Rüştünü İspatlamış Diyetisyen Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Merhabalar,

Ciddi anlamda faydasını gördüğünüz diyetisyen tavsiyesi arıyorum. Diyet + spor programı yazabilecek kabiliyete de sahip olabilirse süper olur. Diyetisyen arkadaşlarım var mümkünse yeni mezun olmamalı. 

Önerilerinizi bekliyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

banada öyle bir diyetisyen lazım ama spor ile diyet birlikte çekilmiyor hocam, adam öğyle yemeğinde ızgara balık yazıyor kaç kişi öğle yemeğinde ızgara balık mantarlı tavuk yiyor acaba türkiyede 

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cegumus
    cegumus's avatar
    Erkek

Ben bu konuda telefonda güzel egzersiz programları kullanıyorum diyet içinse yaptığım hiç bir şey yok. Benim de en azından sağlıklı olabilmek için bir beslenme düzenine ihtiyacım var ,önerileriniz varsa ben de isterim. :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

benim diyetisyenin ölçümler sonucu bana vermiş olduğu diyet programı şu şekilde:

sabah kahvaltısı : 2 kibrit kutusu peynir (kibrit kutusu olmazsa olmazımız :D) 5 adet zeytin 3 dilim tam buğday kepek ekmeği. domates salatalık sınır yok. peynir yerine dilersen bir adet haşlanmış yumurta da yiyebilirsin diyor. tam buğday ekmek bulamazsan beyaz ekmek ye ama o 3 dilim yenecek diyor.

ara öğün : 1 adet meyve 1 bardak ayran ya da yarım kase yoğurt

öğlen yemeği : 6 yemek kaşığı etli sebze yemeği, 4 yemek kaşığı pilav, yarım kase yoğurt salata sınırı yok.

ara öğün : 1 adet meyve 1 bardak ayran ya da yarım kase yoğurt

akşam yemeği : 6 yemek kaşığı etli sebze yemeği, 4 yemek kaşığı pilav, yarım kase yoğurt, salata sınırı yok.

ara öğün : 1 adet meyve 2 bardak ayran ya da 1 kase yoğurt 4-5 adet fındık vs.

salata da nar ekşisi az kullanabilirsin, yağ yok. öğlen ve akşam öğünlerinden birinde sadece sebze tükettiysen diğer öğünde sadece et tüket diyor.

spor olarak her gün yarım saat yürüyüş.

edit : ben spor olarak nike training de ki başlangıç alıştırmalarını yapıyorum. bir de bir gün dinlenip bir gün koşu ve yüzme yapıyorum. Koşu bandında ilk 1 dakika 4. kademede yürüyorum sonra 5. kademeye alıp ilk 10 dakikayı ısınma olarak devam ediyorum. sonrasında 30 dakika boyunca nabzı 175-140 aralığında bırakıyorum. Koşu hızı olarak düşük yoğunluk koşusu 5. kademe yüksek yoğunluk koşusu 10. kademede ayarlıyorum. Nabız 140 a geldiğinde 10. kademeye getirip  nabzı 175 e çıkarıyorum sonra tekrar 5. kademeye düşüp nabzın 140 lara gelmesini bekliyorum. Bunun arkasına havuza giriyorum. 1.8 km yüzüyorum. nabız ölçümünü sigma göğüs bandı ile ölçüyorum. telefona bluetooth ile bağlı anlık gösteriyor.

crafty tarafından 12/Mar/18 10:36 tarihinde düzenlenmiştir

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Hocam bende de iri bir göbüş olduydu farklı yolla çözdüm.Normalde bu tarz şeylere pek itibar etmem ama gittiğim kuruyemişcide Akzen Forum mix böyle ismi olacaktı onu kullandım ciddi manada faydasını gördüm.Yemekten 30 dk önce yiyorsun iştahını kesiyor.Ciddi göbek kalmadı + benden gören arkadaşlard kullanmaya başladı .Fiyatı 9 tl çokta uygun

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Bilim teknik teknoloji, sehir?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

ankaradaysan formeo denen yer baya ilgili ve güzel duruyor. istanbulda da şube açtılar. online şekilde de yapılabiliyor, ama sanırım kontroller için gitmen şart.

bir de bi abla vardı ofisi var ataşehirde, bulunca yazarım buraya. 

ne diyon?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solutionman
    solutionman's avatar
    Erkek

vuslat bakay

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Öneriler için acaip teşekkür ederim.

İstanbuldayım. Spor için nasıl bir mobil uygulama kullanıyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı

Öneriler için acaip teşekkür ederim.

İstanbuldayım. Spor için nasıl bir mobil uygulama kullanıyorsunuz?

nike training i tavsiye ederim. sana uygun güzel bir idman çıkarıyor.

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

yaz geldi :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 2803 Toplam Mesaj: 26
diyetisyen