Rusya Global İnternetten Çekiliyormuş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Cloud Mail de 1 TB bulut alanım vardı aile fotolarımızı oraya atıyordum 2. yedek olarak. Yazık olacak o kadar upload a rahat 500-600 gb vardır. İndiriyorum şimdi hepsini sıraya koydum, hdd ye atacağım. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Yandex Mail'de bulunan mailleri nasıl yedekleyebilirim ? ben araştırma yapıyorum şu an. Yardımcı toollarla alınabiliyor :|

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    hypnot1c bunu yazdı

Yandex Mail'de bulunan mailleri nasıl yedekleyebilirim ? ben araştırma yapıyorum şu an. Yardımcı toollarla alınabiliyor :|

aynı dertten muzdaribim

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    hypnot1c bunu yazdı

outlook kur, mailleri indir, pst dosyasını yedekle

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

yav bende tam rusyadan hosting bakıyordum :(

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    hypnot1c bunu yazdı

outlook kur, mailleri indir, pst dosyasını yedekle

Evet ya kolaymış çözümü aklımdan çıkmış :|

Zor olanı ise şimdi farkettim. 15 senedir kullandığım e-posta adresiyle bir çok yere kayıt oldum. Bazılarını unuttum sadece şifre olarak kayıtlı ya da maildeki verification koduyla. Her şeyi değiştirmem gerek yeni email adresiyle. Çok zamanımı alacak.

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek

google workspace geçişi için yandex maili imap ile outlooka kurup daha sonra dosyaları pst dosyasına verirseniz en azından tam yedeğini almış olursunuz.

pst dosyasını google workspace üzerine taşımak için bu linkten

https://support.google.com/a/answer/7364501?hl=tr#zippy=

pst yapmadan yandex üzerinden direkt olarak aktarmak için "IMAP tabanlı web posta sağlayıcılarından e-posta taşıma" başlığı ile bu linkten
    (yandex yada imap destekleyen bütün mail hizmetlerinden)

https://support.google.com/a/answer/9476255?hl=tr#zippy=

işlemleri halledebilirsiniz diye düşünüyorum.

Bu seçenekleri sadece google workspace sistemine geçiş için kullanabilirsiniz. Ayrıca "Google Workspace Migration for Microsoft Exchange" kısa adıyla GWMME sistem gereksinimlerini dikkatli okuyun.

Pst dosyası aktarımı yapacaksanız sadece 32 bit Outlook ile çalışmaktadır.

Gmail yada imap hizmeti kullanan bütün yerler içinse imap to imap senkronize etmek için daha önce imapsync kullanmıştım.

https://imapsync.lamiral.info/

Programın lisansına sahip arkadaşla artık düşman olduğumuz için erişimim yok. olsaydı herkese yardımcı olmak isterdim.

Kendisi biraz tuzlu 120 Euro gibi bir fiyatı var. 

Gilles LAMIRAL abimiz 20 yıldır bu işi yapıyormuş. Maillere dönüşü benim kullandığım dönem gayet hızlıydı. Hala öyledir diye düşünüyorum.

Ayrıca mailbox boyutu 3 gb altında olan olan maillerinizi https://imapsync.lamiral.info/X/ bu linkten veri kaybı olmadan seknorize şekilde bütün klasörleriyle eşitleyebilirsiniz.

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Online dizi-film sitelerinin çoğu patlayacak. İçerikleri Yandex Disk üstünden izlettiriyorlardı. Yandex Disk kaliteyi çok bozmadığı için ve hızlı stream yaptığı için herkes kullanıyordu. 

mkyb tarafından 07/Mar/22 03:16 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Mailleri günlük yedeklicem ama son ana kadar yandex kullanirim sanırım. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek

Isler ciddilesiyor.. Eğer taraf olmayıp İran gibi ambargo koymassak bu savas bize yarar. Rusya yakinda opec ile birlikte hareket etmeyecektir. Bu ne demek ? Petrolda rekabet olacak ve varil fiyatı 10 dolarin altina düşecektir. Bati vs Rusya.

Megalados tarafından 07/Mar/22 08:51 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 8750 Toplam Mesaj: 36
internet yandex rusya rusya