Rusya Global İnternetten Çekiliyormuş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Beyler sakin haber yalanlandı. Sadece veriler Rusya'da tutulsun denmiş olay bundan ibaretmiş. Bunu bizimkilerde istiyor büyük firmalardan. Paypal olmaz dedi mesala ülkeden çekildi.

biz yinede indirsekmi ?

500 gb kadar verim var yandisklerde hepsini çekmem 2 günümü alacak kapatmasınlar şak diye?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    TheAvenqer bunu yazdı

yav bende tam rusyadan hosting bakıyordum :(

hangi şirketler rus?

turhost ihs güzel net... olmasında :)

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek

Uygulamayı yaklaşık 5 senedir her gün maillerimi kontrol etmek için açarım. Bu sefer direkt reklam geldi. Ben ilk defa görüyorum bunu.

Şirketler batacağını anladığında ürünlerini, hizmetlerini çok ucuzdan satarak nakit toplamaya çalışır ve işler yolunda gitmezse kısa bir süre sonra iflas ettiğini beyan eder. Buda öyle bir izlenim yarattı bana :|

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

https://youtu.be/L0gD05HX_Xk?t=515

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İntranete geçme olayı yalanda Yandex sıkıntıdaymış o doğrulandı. 1,2 milyar dolar borçları varmış ve bu borç rublenin çakılması yüzünden kontrol edilebilir olmaktan çıkmış. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 8403 Toplam Mesaj: 36
internet yandex rusya rusya