folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Rusya‘Da Meteor Yağmuru.Bu Gece Büyük Bir Asteroid Teğet Geçecek

Rusya‘Da Meteor Yağmuru.Bu Gece Büyük Bir Asteroid Teğet Geçecek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Kutikula bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    Kutikula bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    Kutikula bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    blackglove bunu yazdı

bir meteor varki deep impact etkisi yapacak 2029 olmadı 2064 de dünyanın ebesini ağlatacak

Dünya oo zamana kadar onun icabına bakacaktır bence... Tabiki insanlar birbirini Üstünlük saçmalığı ile Yoketmemişse...

ya k.bakma hacı abi şu yorumlarını görünce vallahi intihar edesim geliyor bütün konulara hep aynı hep aynı

Neden Rahatsızmı oldun.?  Tarih boyunca İnsanlarda aynı hep aynı.. Şimdiye kadar neye yaradı yaptıkları, Yıkımdan başka, Neye yaradı.?  Yeri geldimi diyecem Belirtecem Her Fırsattada belirtecem, Kimsenin Kimseden üstün olmadığını.?

ah şu hümanistik kolpalar.

Hoca Kendine gel, Bana Hümanist kolpa diyebilmen için Kötülüğümü gören biri olmalısın yada Kötülüğümü gören bir Arkadaşının olması gerekiyor..

Yaşam tarzım olarakta kendimle çelişmem... Ya konuştuğunu bil bilerek konuş yada Lütfen postlarıma cevap yazma gereksizliğini göstermeyiver..

İyi amaçla yazmıyorsun malesef.. Konuyu kirletmeyelim.

Hakket neden Hümanist Kolpa oluyorum, Açıklarmısın.? Sana bir zararım dokunmuşmu.?

ben sana kolpa demedim kimseye öyle deme hakkımda yok zaten. Söylemlerine kolpa dedim bana göre hümanistlik tamamen saçmalıktır hele hele dediğin o ''kimse birbirinden üstünden değildir'' cümlesi. ''ego'' kelimesini araştırırsan yada Sigmund Freud okursan ne dediğimi anlayacaksın.İnsanlar hep duygularının,egolarının esiri olmuştur.Böyle bir durumda zaten eşitlik düşünemezsin.

Ama hocam burası forum, burada yazar olarak yazan sen ben gibilerin okurları vardır.. Okurlarımıza yazıyoruz, ufacıkta olsa bir şeyleri etkileriz bir güzelliğe vesile oluruz diye yazıyoruz... Kolpalıkla söylemlerimi bağdaştırman gerçekten çirkin kaçmış be hocam..

Söylemlerimde kolpalık olarak hem ne varki.? Gayet Hümanist yanaşıyorum İnsanlara Gerçek hayattada böyleyim ben. Kırlarda Kelebek peşinde koşan Saf sevecen Çocuğum ben hiç büyümeyen. İçimdeki Çocuk beni yönetiyor. Asla tam olarak büyüyemiyorum yada sanırım Büyümekten nefret ediyorum. Psikolojimde bozuk olabilir bilemeyecem... Her neyse Söylemin çirkin kaçmış hocam. Kolpa Sözünü hakedecek bir söylemim olduğunu zannetmiyorum.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    Kutikula bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    Kutikula bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    Kutikula bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    blackglove bunu yazdı

bir meteor varki deep impact etkisi yapacak 2029 olmadı 2064 de dünyanın ebesini ağlatacak

Dünya oo zamana kadar onun icabına bakacaktır bence... Tabiki insanlar birbirini Üstünlük saçmalığı ile Yoketmemişse...

ya k.bakma hacı abi şu yorumlarını görünce vallahi intihar edesim geliyor bütün konulara hep aynı hep aynı

Neden Rahatsızmı oldun.?  Tarih boyunca İnsanlarda aynı hep aynı.. Şimdiye kadar neye yaradı yaptıkları, Yıkımdan başka, Neye yaradı.?  Yeri geldimi diyecem Belirtecem Her Fırsattada belirtecem, Kimsenin Kimseden üstün olmadığını.?

Hoca Kendine gel, Bana Hümanist kolpa diyebilmen için Kötülüğümü gören biri olmalısın yada Kötülüğümü gören bir Arkadaşının olması gerekiyor..

Yaşam tarzım olarakta kendimle çelişmem... Ya konuştuğunu bil bilerek konuş yada Lütfen postlarıma cevap yazma gereksizliğini göstermeyiver..

Hakket neden Hümanist Kolpa oluyorum, Açıklarmısın.? Sana bir zararım dokunmuşmu.?

ben sana kolpa demedim kimseye öyle deme hakkımda yok zaten. Söylemlerine kolpa dedim bana göre hümanistlik tamamen saçmalıktır hele hele dediğin o ''kimse birbirinden üstünden değildir'' cümlesi. ''ego'' kelimesini araştırırsan yada Sigmund Freud okursan ne dediğimi anlayacaksın.İnsanlar hep duygularının,egolarının esiri olmuştur.Böyle bir durumda zaten eşitlik düşünemezsin.

Ama hocam burası forum, burada yazar olarak yazan sen ben gibilerin okurları vardır.. Okurlarımıza yazıyoruz, ufacıkta olsa bir şeyleri etkileriz bir güzelliğe vesile oluruz diye yazıyoruz... Kolpalıkla söylemlerimi bağdaştırman gerçekten çirkin kaçmış be hocam..

Söylemlerimde kolpalık olarak hem ne varki.? Gayet Hümanist yanaşıyorum İnsanlara Gerçek hayattada böyleyim ben. Kırlarda Kelebek peşinde koşan Saf sevecen Çocuğum ben hiç büyümeyen. İçimdeki Çocuk beni yönetiyor. Asla tam olarak büyüyemiyorum yada sanırım Büyümekten nefret ediyorum. Psikolojimde bozuk olabilir bilemeyecem... Her neyse Söylemin çirkin kaçmış hocam. Kolpa Sözünü hakedecek bir söylemim olduğunu zannetmiyorum.

Bak hocam

Kolpa dedim çünkü,burada ''herkes eşit,içimdeki çocuğa engel olamıyorum,kahretsin içimdeki insan sevgisine'' diyebilirsin ama bana kolpa gelen insanın güzeli,kendine faydalı olanı gördüğü vakit eşitliği afedersin ama siktir etmesidir. Şimdi diyeceksin  ki ''beni ne kadar tanıyorsun da böyle itham ediyorsun beni''. Tanımıyorum ama kendimden ve nacizane gözlemlerimden ve tabiki okuduklarımdan çıkardığım sonuç, kişi fayda elde ettiği olaydan asla vazgeçmez.O yüzden ben bu ''hümanist söylemlere'' inanmıyorum.İnsanları sevebilirsin ki bende seviyorum ama şunu söyleme '' Ben hiçbir zaman kendimi birinden üstün görmedim''

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Kutikula bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    Kutikula bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    Kutikula bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    Kutikula bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    blackglove bunu yazdı

Bak hocam

Kolpa dedim çünkü,burada ''herkes eşit,içimdeki çocuğa engel olamıyorum,kahretsin içimdeki insan sevgisine'' diyebilirsin ama bana kolpa gelen insanın güzeli,kendine faydalı olanı gördüğü vakit eşitliği afedersin ama siktir etmesidir. Şimdi diyeceksin  ki ''beni ne kadar tanıyorsun da böyle itham ediyorsun beni''. Tanımıyorum ama kendimden ve nacizane gözlemlerimden ve tabiki okuduklarımdan çıkardığım sonuç, kişi fayda elde ettiği olaydan asla vazgeçmez.O yüzden ben bu ''hümanist söylemlere'' inanmıyorum.İnsanları sevebilirsin ki bende seviyorum ama şunu söyleme '' Ben hiçbir zaman kendimi birinden üstün görmedim''

Görmedim.! Vallahada Billahada Görmedim hocam. Hiç kimseden üstün görmedim kendimi.

Düşmanıma bile gelirsem seni parça pinçik ederim demem... Birbirimize sıkarız derim hep... Çünkü Ben kimimki parça pinçiik ediyim onu... Belki o beni parça pinçik edecek değilmi.?

Asla hocam bende büyüklenme olmaz. olmadı olmayacak.. Yahu eve gidecem Yoruldum be.. Sende sardın bana bu gün... Hayret bişeysin hocam he.

Hümanistliğede gelince genel Davranışlarda zaten Hümanistim, ama kötününde kötüsü olabilecek kapasiteye sahip olduğumuzun ve olduğumun bilincinde olarak yaşamıma devam ediyorum... İnsanoğlu gerçektende çok tehlikeli bir varlık...  Söylediğin dürtüler evet bende de var, hepiniz gibiyim ama kontrol edebiliyorum ben. O dürtülerle Mücadele etmemiz çok iyi gelecek rahatlamanıza vesile bile olacaktır. Emin olun...  Ben yalan konuşmadığım için örneğin hiç bir zaman birini gördüğüm zaman oto kontrol yapma lüzumu hissetmiyorum.. rahatım yani.

ShockMan tarafından 16/Şub/13 20:42 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

Küba'ya da meteor düşmüş galiba.Rusya'dakine benzer bir patlamadan söz ediliyor.Haberlerde yok şimdilik.sazan.avi de olabilir ; ) Gelişmeleri yazarım.

-edit-

Evet düşmüş.Ama etkisi hakkında bir gelişme yok ;

obie tarafından 16/Şub/13 21:43 tarihinde düzenlenmiştir

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

Son 24 saatte Cuba,San Francisco ve Japonya'ya da meteor düştü ;

http://www.youtube.com/watch?v=HEdFpRJRDm0

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
Toplam Hit: 8645 Toplam Mesaj: 66