folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Rusyayla Vize Kalkarsa Ne Olur.

Rusyayla Vize Kalkarsa Ne Olur.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

hworm bunu yazdı:
    -----------------------------

alt tarafı bi vize Türkiye'yi anında dünya gücü yaptınız.

Ekonominin durumu gözler önündeyken dış borc 276,8 milyar dolar iken biz kim dünyaya kafa tutmak kim.Adamlar en etkin silahı bulmuşlar son 300 yıldır ekonomi ile bizi uyuşturuyorlar.buna ek olarak yüksek dozajdada fitne fesat veriyorlar (sağ-sol türk-kürt çatışması) varın gereğini siz düşünün.İnan bana bi osmanlı torunu olarak şu halimizden utanıyorum.Ha vize olayı kötümü oldu hayır aksine iyi oldu inş bi nebze düzelir ekonomi.

Kalkmış Israil'in etrafını sarmakdan bahsediyorsunuz Hristiyan ve Yahudi birliği (kendi dinleri içinde ve iki farklı din arasında) olduğu sürece Türkiye'nin eski gücüne kavuşması imkansız.Bugün Norveç isveç danimarka hepsi Türkiye'ye düşman Tr nere norveç nere peki niye düşman ? peki nie pkk militanlarına finansal destek veriyor onları saklıyor? Zamanında Osmanlı Hristiyan birliğini parçalamak için kaptilasyonlar vermişti.Başlarda işe yaramıştı ancak dozajını bilmek gerekir yoksa bugünki halimizi görüyorsunuz.Türkiye şuan çok büyük bi süper güç değil ancak çok eziq bi ülkede değil ama dediğim gibi bişeyler yapmak istiyorsanız eski gücünüze kavuşmak için önce ekonominizi düzelticeksiniz bunu yaparsanız ne aç adam dağa çıkar ne imfden para dilenirsin nede hemen hemen hergün işçileri sokağa dökülür.Ama bunu yaparkende elimdeli devlet kurumlarını satıp bi yerden alıp bi yere yamamayacaksın daha verdiğin özelleştirmelerin etksini görmedik şuan 100 tl'lik benzinin 60 tl si vergi.E sattın bütün devlet kurumlarını gelirin yok napacaksın? Vuracaksın kırbacı vatandaşa?

O yüzden kimse polyanacılık oynamasın daha kötü günlerimizde olacak.

Madem bu kadar küçük birşey; İsrail'liler niye kendilerini yırtıyorlar? Yok efendim polat yahudi öldürmüş dizide. Sırf bunun için mi büyütür sofu?

Diplomatik kriz yaptılar beee :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

FLooXy bunu yazdı:

Apocrypha bunu yazdı:

Rus kızlarına yazık olur :D

aynen :))) olan kızlara olcak

ruslara güvenebilir miyiz ki ?

bunlar serbest yaşamaya alışmışlardır.hadi diyelim evlendik.yarın bi gün rusyadan arkadaşlarını(karışık) çağırır mağırır öldürürüm valla.

önce Türk kültürünü aşılamak lazım :) 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

Apocrypha bunu yazdı:

Rus kızlarına yazık olur :D

aynennnnnnnnn :D:D:D nufus artarrrr :D

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

hükümet sonunda ab sevdasından vazgeçmiş işe yarar şeyler yapıyor. ne kadar ülke varsa ortadoğuda uzakdoğuda hepsinin vizesi kalksın mis gibi :D

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Yani israilliler bile tehlikenin farkında, bizim anti-tayyipçiler sırf tayyibin yaptığının doğru birşey olmadığını millete aşılamak için elinden geleni yapıyor. İsrailliden daha tehlikelisiniz vallaha :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Çok güzel Turizm alanında gelişme olur ülkedeki Turizm sektöründe rusların katkısı epey vardı bu şekilde daha da rahat olacağını ve ekonomiye biraz daha katkı olacak diye düşünüyorum.

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hworm
    hworm's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

hworm bunu yazdı:

Ekonominin durumu gözler önündeyken dış borc 276,8 milyar dolar iken biz kim dünyaya kafa tutmak kim.Adamlar en etkin silahı bulmuşlar son 300 yıldır ekonomi ile bizi uyuşturuyorlar.buna ek olarak yüksek dozajdada fitne fesat veriyorlar (sağ-sol türk-kürt çatışması) varın gereğini siz düşünün.İnan bana bi osmanlı torunu olarak şu halimizden utanıyorum.Ha vize olayı kötümü oldu hayır aksine iyi oldu inş bi nebze düzelir ekonomi.

Kalkmış Israil'in etrafını sarmakdan bahsediyorsunuz Hristiyan ve Yahudi birliği (kendi dinleri içinde ve iki farklı din arasında) olduğu sürece Türkiye'nin eski gücüne kavuşması imkansız.Bugün Norveç isveç danimarka hepsi Türkiye'ye düşman Tr nere norveç nere peki niye düşman ? peki nie pkk militanlarına finansal destek veriyor onları saklıyor? Zamanında Osmanlı Hristiyan birliğini parçalamak için kaptilasyonlar vermişti.Başlarda işe yaramıştı ancak dozajını bilmek gerekir yoksa bugünki halimizi görüyorsunuz.Türkiye şuan çok büyük bi süper güç değil ancak çok eziq bi ülkede değil ama dediğim gibi bişeyler yapmak istiyorsanız eski gücünüze kavuşmak için önce ekonominizi düzelticeksiniz bunu yaparsanız ne aç adam dağa çıkar ne imfden para dilenirsin nede hemen hemen hergün işçileri sokağa dökülür.Ama bunu yaparkende elimdeli devlet kurumlarını satıp bi yerden alıp bi yere yamamayacaksın daha verdiğin özelleştirmelerin etksini görmedik şuan 100 tl'lik benzinin 60 tl si vergi.E sattın bütün devlet kurumlarını gelirin yok napacaksın? Vuracaksın kırbacı vatandaşa?

Madem bu kadar küçük birşey; İsrail'liler niye kendilerini yırtıyorlar? Yok efendim polat yahudi öldürmüş dizide. Sırf bunun için mi büyütür sofu?

Gündem değiştirme çabası Türkiye'de gündemi takip edebiliyormusun? 2 hafta açılım diye bangır bangır bağırdılar.Tokatta verilen şehitlerle açılım bi anda patladı ertesi gün şehitler yerine ıslak imza kavgasını izlediniz tvlerde.o yüzden siz başka şeylere bakarken Tr'de neler oluyor farkında olmuyorsunuz.Isral'inki başka bişey hem Davos'dan kalan kuyruk acısı denebilir Akp'den nefret eden birisi olarak başbakanın davosda bütün dünya kamuoyu önünde o sözleri ediceğini hiç ummazdım.ancak etti ve ilkkez bu adam doğru bişey yaptı dedim.ama biraz kafa yorunca ulan bundada varmıdır bi dümen diye düşünüyor insan danışıklı dövüş hesabı.

Yada Israil'inkide gündem değiştirme çabasıdır kim bilir :)

No thing is possible ,world itselfs say ı’m possible
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

acaba istediğimiz özellikle kız getirtebiliyomuyuz rusyadan ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

hworm bunu yazdı:

HaYVaN bunu yazdı:

hworm bunu yazdı:

Gündem değiştirme çabası Türkiye'de gündemi takip edebiliyormusun? 2 hafta açılım diye bangır bangır bağırdılar.Tokatta verilen şehitlerle açılım bi anda patladı ertesi gün şehitler yerine ıslak imza kavgasını izlediniz tvlerde.o yüzden siz başka şeylere bakarken Tr'de neler oluyor farkında olmuyorsunuz.Isral'inki başka bişey hem Davos'dan kalan kuyruk acısı denebilir Akp'den nefret eden birisi olarak başbakanın davosda bütün dünya kamuoyu önünde o sözleri ediceğini hiç ummazdım.ancak etti ve ilkkez bu adam doğru bişey yaptı dedim.ama biraz kafa yorunca ulan bundada varmıdır bi dümen diye düşünüyor insan danışıklı dövüş hesabı.

hacım nasıl bir gündemi degiştiriceklerki bütün dünyaya rezil olmayı göze alabiliyolar? israil bir mallık yaptı ve bedelini ödedi.

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

hworm bunu yazdı:

Tokkata verilen şehit askerlerden birinin imralıda görev yaptığı gerçeği.. Acaba gündemi kim değiştiriyor sorgulamak lazım tabii..

Tokat gibi bir yerde pkk çok ilginç çok... Elini kolunu sallayarak askerlerimizi şehit etmeleri.

Saçmalıyoruz: Hadi pkk'yı oraya tayyip koydu diyelim. Askerlerimiz şehit olunca oy kaybeden kim Tayyip. Sen tayyibin yerinde olsan bunu yapar mıydın.

Ayrıca İsrail amerikaya karşı bile diz çökmüyor ve onurunu koruyor tarihte de böyle. Türkiye'ye diz çökmesi ilginç :)

Toplam Hit: 9944 Toplam Mesaj: 77