S4 Almak Üzereyim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

hacı apple gerisi yalan...

s4 bildiğin takoz

iphone gibi bir nimet varken millet neden başka birşey alır anlamam...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

n11.com'da bir mağazaya soru sordum neden bu kadar ucuz garantide sıkıntı yaşar mıyım gibi sorular sordum. Akabinde alttaki mesajı aldım sizlerlede paylaşayım fikriniz olsun.

"İthalat belgesine sahip ve gerekli koşullari sağlamış firmalar tarafından, üretici firmalarin ülkemizdeki temsilciliklerinin müsaadesi ile ithal edilmis ürünlere paralel ithalat (Grey market) ürün denilmektedir. Paralel ithalat ürünler 2 yil garantili olarak satisa sunulmaktadir. Ürünler kutularin içerisinden çikan garanti kartlarinda belirtilen servis noktasinda 2 yil süresince garanti kapsaminda islem görmektedir. Ortaya çikabilecek her türlü anlasmazlikta Tüketiciyi Koruma Kanunlari Paralel ithalat ürünler içinde aynen distribütör garantili ürünler gibi geçerlidir. İthalatçi firmalarin genel merkezleri genellikle Istanbul'dadir.Arizali paralel ithalat ürünler kargo ile firmalarin teknik servislerine gönderilir.Teknik islemler tamamlandiktan sonra tekrar kargo ile kullanicilarin adresine gönderilir. *Paralel ithalat ürünlerimizin tamami TK tarafindan kayit altina alinmis ürünlerdir. Tıpkı Distribütör garantili ürünler gibi hattınızı takıp direk kullanmaya başlayabilirsiniz. Hiçbir kayıt yada benzeri bir işleme gerek yoktur. Paralel ithalat garantili ürün ile distribütör garantili ürün arasındaki tek fark, paralel ithalat ürünlerinin servis hizmetinin genellikle İstanbul da tek ilde verilmesidir."

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Note2 al basin rahat olsun takilmiyor isinmiyor ayrica ekrani s4 den daha parlak renkler daha canli kaliyor 2 siylede foto cektim note2 s.kti gecti

delimiyim ben?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

ebat olarak iyice büyük onlar be hocam. Önümüzde yaz cebe girmiyo rahatcana. Gerci s4 de çok kucuk sayılmaz. bak alttaki linkte kıyasladım ikisini

http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-I9500-Galaxy-S4-vs-Samsung-Galaxy-Note-II-N7100

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    cemnet bunu yazdı
    Stifler bunu yazdı

S4 kullanıcısıyım ve oldukça memnunum. S3'deki donma vs problemleri yok. Telefondan bol bol twitter takip ederim. Görüşme ve whatsapp yoğun olarak kullanılır. 2 güne yakın şarjı gidiyor. Kamerası oldukça güzel.

Hocam nereden aldın telefonu? Kasa tipi yurtiçi mi? yani bozulduğunda istediğin telpaya götürüp verebiliyor musun? ucuza satan internet sitelerin öyle bi dalgası var çünkü, yabancı kasaymış onlar o yüzden tamir olayı için önce onlara kargoluyosun.

ısınma problemi var mı sonuc olarak?

Vodafone'den taahhütlü olarak aldım. Herhangibir sıkıntıda samsung servisine verip garanti kapsamında işlem görüyor. (Daha önce S2 batarya probleminden dolayı biliyorum. 3 - 4 günde onarıp teslim etmişlerdi. Cihazın sorununa göre bu işlem uzayabiliyormuş.)

Yurtiçi, yurtdışı olayını bilmiyorum.

Isınma pek görmedim. Isınma problemi bazı oyunlarda oluyor diye duydum sadece.

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek

hocam şu an en uygun fiyat burada

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-i9500-galaxy-s4-16gb-cep-telefonu-87311845

100 tl word puan ve % 5 doğum günü indirimile 1350 civarına gliyor

paralel ithalat ama delta teknik servis.kullananlar deltayı tavsiye ediyorlar

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

s4 yanında note2 bir hiç düşünmeden s4.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

Kadıköye GOLD dan - 1790 a aldım 2 tane aldığım için.

Fonotel garantilisini yine köşeyi dönerken aldım - 1650 Lira ya aldım.

Bilgine birde radyo yok 

Ayrıca telefon her marka modeme bağlanmıyormuş bilgine sunayım. Araştır.

Şu anda test edilene göre airties e bağlanıyor. Dlink e bağlanmıyor - insa yada bağlanmamış.

Bilgine daha düzenlenmedi yani bazı şeyler oturmadı.

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

S serisinin mk! S3 almıştım bin pişmanım. Arkadaşın dediği gibi uygulamadan uygulamaya geçişte acayip kasıyor ve ısınıyor. Android kasmıyor diyen kalmadı artık. IOS 7'yi görünce kesinlikle apple!

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AasakLie
    AasakLie's avatar
    Erkek

s4 falan hikaye gözün kapalı htc one al derim 

Belki sihirbaz değildik ama çok şey kaybettik.
Toplam Hit: 6398 Toplam Mesaj: 56