S4 Almak Üzereyim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

lumia ve s4ü yanyana koy, mıncıkla öyle karar ver.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

bendede lumia 920 var aşırı derecede memnunum, sadece kablosuz şarj hedesi yüzünden birazcık ağır :) o da masada kablo ile bağlamak zorunda kalmadığım için harika bir olay. araçta olsun masada olsun kablo derdinden kurtarıyor.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

hocam bende  note2 kullanıcısıyım s4 gıbı hemen fıyat dusmedı donma ısınmaa asla yook cok cok memnunum 3 g+ acık 2 gun net sarjım gıdıyor gercekten sarj goruntuu performans olarak cook cok memnunum gercekten cok stabıl sorunsuz calısıyor tavsıye ederım

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

beyler samsung s4 telefonlarda 16 gb dahili hafıza 8 gb olarak mı görünüyor? yani 8 gb olan kısım sistem dosyaları için ayrılmış bölüm diyorlar.. s4 kullanan arkadaşlar varsa alalım cevapları...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zengo
    zengo's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

Note2 al basin rahat olsun takilmiyor isinmiyor ayrica ekrani s4 den daha parlak renkler daha canli kaliyor 2 siylede foto cektim note2 s.kti gecti

+1 arkadaşa katılıyorum note 2 yi kullandıktan sonra diğerlernin yüzüne bile bamazsın :D

kimse yeteri kadar meşgul değildir mühim olan önceliklerdir..
Toplam Hit: 6378 Toplam Mesaj: 56