Saç Çıkaranamız Varmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

yaşım oldu 28  genelde yazları  kullanırdım . kafa şekli güzel yakışıyor.

fakat önceden tarz olsun diye idi. şimdi saçlar baktım baya inceldi teyler seyrekleşmiş filan.

dert etmemekle beraber olabildiğincede direnmek istiyorum. Saçlarıma antin kuntin wax max türevi birşey sürmem.

Bu bioksin biobilmemne şeklinde ürünlerden cidden ben düzenli kullandım ve faydasını gördüm diyeniniz varsa yönelmek isterim

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hacı o bioxin falan olan saçı yerinde tutmaya yarar.Dökülen saçı tekrar çıkarmaz.Ha bazı kesinleşmiş şeyler vardır saçların dökülmesini azaltan.

1.Stress,sinirden kaçınma.

2.Dengeli beslenme.

3.Saçı hergün yıkamakdan kaçınma.

4.Fön makinası vs saçı fiziksel olarak yıpratan şeylerden kaçınma.

Bunları iyi yaparsan saçlarını korursun.Ama dökülmüş ve e gözenek kapanmışsa ordan saç çıkartmaz.

Saç ektirebilirsin.Saç ektiren tanıdık var.Adamda tuttu bayağı sağlam saçla geziyor.Galiba tanesi 1 dolardı zamanında saç ektirmenin.Bu dediğim 4 tanesine dikkat et.Saçının tamamen gittiği yerlere de 500-600 tane saç ektir en iyisi bu olur.

u235 tarafından 05/Tem/15 19:16 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

bende açıkçası ona güveniyorum ya kel yaparım nasılsa süper bir kafam var edward norton gibi :)

yad adiyorum ekteirim saçlarım uzun oluncada aynı barış akarsuyum:)

bu arada profil resmini değiştirmişsin zorlandım seni çıkarmakta

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Yaklaşık 1.5 yıldır bioxcin kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim. Şampuan  ve serum u var bende. Saç çıkarmıyor fakat mevcut saçı koruyor hacı 

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

saç dışarıdan değil içeriden beslenir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Yalnız edward nortunun saçları gayet iyi hocam. ya da ben yanlıs anladım saçların dökülüyor mu yoksa olan saçı korumaya mı calısıyorsun

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Bir arkadaşım minoxidil kullanıyor gayet memnun

www.kriptopedi.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    Maddox bunu yazdı

Yalnız edward nortunun saçları gayet iyi hocam. ya da ben yanlıs anladım saçların dökülüyor mu yoksa olan saçı korumaya mı calısıyorsun

american history deki saçlarından bahsettim ben:)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suleyman07
    suleyman07's avatar
    Erkek

minoxil kullanıyorum. sabah akşam sürüyordum. yaklaşık on gün sonra deride kabuklaşma yapması sebebiyle korkup kullanmayı bıraktım. bırakınca saçlar inanılmaz dökülmeye başladı.

doktora gidip durumu anlattım minoxilin etkisini dengelemek için bir ilaç verdi. 1 hafta onu kullandıktan sonra minoxile devam ettim fakat bu seferde günde bir kere saçıma spreyi sıkmaya başladım .

sonuç olarak gözle görülür şekilde saç derisinde tüylenme başladı. onların saça dönüşmesi ne zamanı bulur bilemem ama etkili gibi görünüyor.

Ruhunda sükunete kavuşmak ve mutlu olmak isteyen insanlar inanmalı ve iman etmelidir, ama hakikatin peşindeki insanlar iç huzurundan vazgeçip yaşamlarını bu sorgulamaya adamak zorundadır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Origami
    Origami's avatar
    Erkek

Balık yağının da etkili olduğu söyleniyor. Çıkmasa da dökülmeyi engelliyor.

Arzum , düşüncelerin cezalandırılmadığı bir toplum.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    suleyman07 bunu yazdı

minoxil kullanıyorum. sabah akşam sürüyordum. yaklaşık on gün sonra deride kabuklaşma yapması sebebiyle korkup kullanmayı bıraktım. bırakınca saçlar inanılmaz dökülmeye başladı.

doktora gidip durumu anlattım minoxilin etkisini dengelemek için bir ilaç verdi. 1 hafta onu kullandıktan sonra minoxile devam ettim fakat bu seferde günde bir kere saçıma spreyi sıkmaya başladım .

sonuç olarak gözle görülür şekilde saç derisinde tüylenme başladı. onların saça dönüşmesi ne zamanı bulur bilemem ama etkili gibi görünüyor.

o yöntemler iyi güzelde hep bağımlı kalıyosun. amk saçı ne emmeye geliyo ne gömmeye. saçıma ne jöle ne wax sürerrim ama dökülür. kardeşim her boku sürer fırca gibi saçı var. adalet wasnt here.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
Toplam Hit: 2479 Toplam Mesaj: 24
saç