folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Saç Şekillendirmek İçin En İyisi ?

Saç Şekillendirmek İçin En İyisi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

morfose un turuncu spreyleri var onu kullandım baya iyi donduruyor ya.

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanal_Zeka
    Sanal_Zeka's avatar
    Erkek

CnqZ bunu yazdı:
    -----------------------------

morfose un turuncu spreyleri var onu kullandım baya iyi donduruyor ya.

ahanda asıl aradığımız bu işte. morfose u yanlışlıkla bi kuaför arkadaştan aldım ve çok memnun kaldım ama bi dahada bulamadım sonrada adını unutmuştum. eyvallah hocam. hemen netten sipariş verecem 3-5 kutu, çünkü bulması zor oluyor.  nidafilm rumuzlu arkadaşım sanada öneririm bonhair'den memnun kaldıysan bundanda mutlaka memnun kalacaksın. kutu rengi turuncuydu benimki...

Tbt"de Konu Konu Gezip Tüm Müritlerin İmzalarını Okuma Gibi Bi Alışkanlık Kazandım :))))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

nidafilm bunu yazdı:

öncelikle apokontek 'e detaylı anlatımdan dolayı saygılarımı sunar ve teşkkür ederim :D Diğer müritlerede teşekkür ederim :D

Dün itabariyle bunu aldım ;

Kullandım ve tatmin edici sonuç aldım :D Şimdilik bununla yola devam edicem ileride ihtiyaca göre değiştirebilirim .

Rica ederim kardesım :) yardım edebıldıysek ne mutlu bıze :)

Benımde waxlar bıttıkten sonra bu bonhair i bi deneyeyim bakalım,herkes o  kadar övüyor,denemekte fayda var :) Belkı benımkılerden daha iyi bişeydir,belki dedim yanlız :P

Allah büyüktür vesselam...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Konusu açıldı madem sorayım. Benim saçım enseden biraz daha aşağıda ve aşırı dalgalı bonusa yakın ama bonus değil.Kampüse ya da dışarı gitceğimde iyice yıkayıp ardından hafif nemli bırakıp taç takıp üzerine yanlara sprey sıkarsam ilk görünüm güzel oluyor. saat 1e kadar falan arkası kabarıyor yanlar kabarıyor her ders arasında tuvalette saç ıslatmak zorunda kalıyorum yağmur yiyince zaten yapıcak hiçbişeyim yok direk kabarıyor çok iğrenç bir halde geziyorum. Saçı yıkadıktan sonra kendi haline bırakırsam bildiğiniz kabarıyo bonus gibi ama kıvırcık değil dalga dalga oluyor. Uzun saçı seviyorum ama kontrol edemediğim için kestirmek zorunda hissediyorum. Üstesinden gelmek için günde 1 saat uğraşmam gerekirse 1 saat de uğraşırım. Herhangi bi çözümü olan var mı ? Aksi taktirde sanırım bu hafta 1 yıllık saçlarıma elveda demek zorunda kalıcam.

since 2005 // tbt
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sergen
    Sergen's avatar
    Erkek

manyaki bunu yazdı:

Konusu açıldı madem sorayım. Benim saçım enseden biraz daha aşağıda ve aşırı dalgalı bonusa yakın ama bonus değil.Kampüse ya da dışarı gitceğimde iyice yıkayıp ardından hafif nemli bırakıp taç takıp üzerine yanlara sprey sıkarsam ilk görünüm güzel oluyor. saat 1e kadar falan arkası kabarıyor yanlar kabarıyor her ders arasında tuvalette saç ıslatmak zorunda kalıyorum yağmur yiyince zaten yapıcak hiçbişeyim yok direk kabarıyor çok iğrenç bir halde geziyorum. Saçı yıkadıktan sonra kendi haline bırakırsam bildiğiniz kabarıyo bonus gibi ama kıvırcık değil dalga dalga oluyor. Uzun saçı seviyorum ama kontrol edemediğim için kestirmek zorunda hissediyorum. Üstesinden gelmek için günde 1 saat uğraşmam gerekirse 1 saat de uğraşırım. Herhangi bi çözümü olan var mı ? Aksi taktirde sanırım bu hafta 1 yıllık saçlarıma elveda demek zorunda kalıcam.

Hergün fön olabilir ama oda zararlı :D

Hayat Bir Savaşsa Tek Silahın Aklın Ve İnancındır...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Sergen bunu yazdı:

Hergün fön olabilir ama oda zararlı :D

Yok abi onla uğraşılmaz ben dalgalı olmasından memnunum kabarması sorun yaratıyo sadece

since 2005 // tbt
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zfc
    zfc's avatar
    Erkek

Kuru wax doğal durur , şıkta gösterir.
    İyi bir marka olmasına dikkat etmekte saç sağlığı bakımından fayda var. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

manyaki bunu yazdı:

Hocam su resımde gosterdıgım elıdor sac bakım varya,onu bı kullan derım sanırsam senın ıstedıgın tarz bırsey...

Kabarmasını onleyecektır ve zararda vermeyecektır dıye dusunuyorum

Allah büyüktür vesselam...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

apokontek bunu yazdı:

manyaki bunu yazdı:

Hocam su resımde gosterdıgım elıdor sac bakım varya,onu bı kullan derım sanırsam senın ıstedıgın tarz bırsey...

Kabarmasını onleyecektır ve zararda vermeyecektır dıye dusunuyorum

Hocam benziyor mu bilmiyorum ama blendax ın 7/24 diye bi kremini kullandım dalgalı saçlara iyi bukleler falan diyodu işimi zorlaştırmaktan başka bişey yapmadı. Bu resimdekinin tam amacı nedir ?

since 2005 // tbt
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

edit :D

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
Toplam Hit: 8268 Toplam Mesaj: 47