Saç Uzatma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Portishead
    Portishead's avatar
    Erkek

Hocalar daima motosiklet kulladığımdan saçlarıma model vermekte zorlanıyorum önümde iki seçenek var ya saçlarımı subay traşı yaptırcam daima yada saçlarımı uzatcam.

Bende saçlarımı uzatmaya karar verdim, peki nedir bu saç uzatmanın incelikleri ne sıklıkla kuaföre gitmeliyim?. (şun 2 aydır saçıma makas değmedi)

Cesaret zafere, kararsızlık tehlikeye, korku ölüme götürür.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    code_46
    code_46's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

eczaneden gidip medobiotin al  H Vitaminidir eksikliği çok görülmez. ama eksiliğinde tırnakların öabuk kırlması saçların zayıflaması görülür. fazla alındaığında ine saç ve tırnaklar daha çabuk ve sağlıklı uzar

günde akşamalrı 2,5 mg al

En mükemmel insan yaptığı hatayı tekrar yapmayan insandır; hatasızlık Yaratıcıya aittir, insanlar ulaşamaz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

hacı ben bi 8 ay kadar uzatmıştım saçımı fakat bakımı bıktırıyor insanı. üstüne üstlük dökülüyor. subay traşı yapmanı öneririm hacı. zaten kask felan taktığında bozulmaz. kısa tut bence.

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Portishead
    Portishead's avatar
    Erkek

eyvallah hocalar saolun önerileriniz için

Cesaret zafere, kararsızlık tehlikeye, korku ölüme götürür.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

iki kere  omuzlarıma kadar uzattım çok meşakkatli  bir iştir  ivedi bir seşekilde uzamasını istiyorsan 

bol bol  yıkıcaksın sac suyu sever :| bide bir sürü sac uzatma seklı vardır berberıne  gıt  danıs .bi altı ay kadar  cektırır  sana 

bağlanma kıvamına geldıgı zaman sıkıntıların cogu bıtmıs olur 

son olarak uzun sac  insana  güç veriyor   en azından benım ıcın oleydı 

kontra bisiklet
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

adamgibi bunu yazdı:
    -----------------------------

iki kere  omuzlarıma kadar uzattım çok meşakkatli  bir iştir  ivedi bir seşekilde uzamasını istiyorsan 

bol bol  yıkıcaksın sac suyu sever :| bide bir sürü sac uzatma seklı vardır berberıne  gıt  danıs .bi altı ay kadar  cektırır  sana 

hersey tamamda su son soledıgın sac adamın gucunu ceker be hacı bence :S

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

uzatırken yapılacak fazla birşey yok ara sıra papaza döndüğünü hissettiğinde yada etraftan o tarz soylemler aldıgında git aramakas attır.

Bunun dışında şampuanını değiştirme devamlı aynı şampuanla yıka saçlarını.Saçların cabuk yaglanmıyorsa haftada 2 yada 3 kez yıkaman yeterli olur haftada 1 kez de saç kremi kullan boylece sacların daha saglıklı ve güzel gorunur.Son olarakda fön makinası kullanmamanı tavsiye ederim.Bırak kendi halinde kurusun saçların.Kışın ıslak bırakmak rahatsız edebilir  havlu ısıtıp başına sararsan bu şekildede kurutabilirsin saclarını.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

kişisel görüş olarak sevmiyorum erkekte uzun saçı hele birde kütse :S vur hacı 3'e daha karizma

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

ben dişi olduğum halde çok uzatamıorum bakımı çok zor uzadıkça daha fazla bakım istio we kırılmaları artıo maske ws yapman gerekio çok tawsiye etmem ama ila uzatıcam dersen +olarak besleyici doğal şampuanlar war onlarıda dene derm 

dewdim dewrildim geldim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek

4 sene berber e gitmedim, sadece banyoda tarardım saçlarımı, kısa hali ile bağlanacak kıvama gelmesi arasındaki evreye s.k kılı kıvamı diyoruz, herkezde olmaz. bu kıl durumda saça asla istedigin şekli veremezsin. 2 gün e bir duş iyidir. saçlarını dışarı çıkmaya yakın bi zamanda asla yıkama. dışarıya çıkmadan min 2-3 saat önce yıka. yıkama haricinde hiç bişey yapmazdım, bu yüzden hint fakiri gibi saçlarım vardı. resimlerimi de koyayım buraya; 

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs085.snc1/4587_87263252345_747237345_1815350_2135136_n.jpg

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs105.snc1/4587_87262162345_747237345_1815336_6271743_n.jpg

bu da biraz kestirdikten sonra;

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs183.snc4/37490_113874608664896_100001270726395_99321_4484370_n.jpg

(dışarıya montsuz çıkmış bonus moddaki kişi benim)

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

Bosluk bunu yazdı:

adamgibi bunu yazdı:

hersey tamamda su son soledıgın sac adamın gucunu ceker be hacı bence :S

dogrudur   fiziksel olarak senden bıseyler  alır  ama  psıkolojik  olarak verdıklerı  aradakı   açıkı  ciddi bi şekilde  kapatır ve fazlasınıda verebılır buda  kişiye bağlı  tabiki 

kontra bisiklet
Toplam Hit: 3300 Toplam Mesaj: 23