folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Saç Uzatma Ve Bakımı ..Şampuan/Saç Kremi Tavsiyeniz...

Saç Uzatma Ve Bakımı ..Şampuan/Saç Kremi Tavsiyeniz...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RIPER
    RIPER's avatar
    Erkek
    Uzun saç 5-6 güne 1 yıkanırmı ya yağdan kafaya oturur.Benimde saçlar uzun elektriklenme sorunum falan filan olmadığı için sana verebileceğim tavsiye çabuk uzamasını istiyorsan haftanın 4-5 günü her gün yıka sonra 2-3 günü bırak biraz yağlansın beslensin.Kırıklarıda ara makasıyla aldır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ecstatic_60
    ecstatic_60's avatar
    Erkek

saçın sağlıklı ve hızlı uzaması için yılan yağı forever diyorum....

ben kullanıyorum. yazın metallica konserinde kafa sallıcak kadar uzun olcak işallah saçlar...

kullanmaya başladığımdan beri saçlarım bayaa bi sağlıklı ve yumuşak..

kullanımı:  bi aktardan yılan yağını alıyosun...bi kaba bi kapak yılan yağı bir miktarda zeytinyağı koyup karıştırıyosun.... sorada saçların diplerine yediriyosun....1-1,5 saat kalsa yeter..... haftada 1-2 kere yapsan yeter

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

grey-cells bunu yazdı:
    -----------------------------

ha ben bunları yapıyomuyum hayır yapmıyorum uğraşşmm saçla başla .l

bide anlam veremm erkeklerdeki bu uzun saç olma hissiyatına kapılma durumunu

allam goruyorum insanları bole uzun saçları var bide sallıyolar sole arkaya doğru ifrit oluyorum sallama dursun arkanda ben yapmıorum ole şeyler senn nene erkek başına bunları yapman .l

tez zamnda sıkılıp ve asker traşı olayına geri donmen dileğiyle .D

Öncelikle saçı sallama gibi bir fantazim yok. Açıkçası senin yapıp yapmamlada ilgilenmiyorum :))

Kendimi bildim bileli saçlarım normalden uzundur fakat hiç belime kadar uzattığım olmadı.

Saçı bir defa bahsini geçirdiğin tarzda asker traşı ettirdim ..onda da kendimi armut gibi hissettim :\

..psikolojik olarak göçtüm :B

Verdiğin bilgi ve tavsiyeler içinse ayrıca teşekkür ediyorum ve sonuna eklediğin ve benim alıntı yaptığım yorumun içinse de ben ifrit oldum :)

Ama sorun değil tabi ..hoşçakal :))

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

HolySeclorum bunu yazdı:
    AmoR bunu yazdı:
    Hocam git Bıttım sabunu al (galiba arkadasların bahsetmeye calıstıgı yesli Balgam renkli  sabun) Hergün yıka ve saç kurutma makinesi kullanma.. Saçına göre şampuan vs.. kullan. Esas yapman gereken ilgi göstermek ve sabır :) İnş. tiz zamanda uzar ve sende uzattıgına pişman olmazsın :]
    Hoca bahsettiğin sabun has zeytinyağı sabunu mu? Oysa piyasada gerçeğini bulmak çok zor yav.Ben bi ara buldum bikaç kere yıkadım saçın dökülmesi durdu :S Sonra aynısından bulamadım hep çakma denk geldi :|

Eet hocam has zeytinyağı sabunu tabii içince defne fln gibi başka maddelerde var.. Dedigin çok dogru çakması çok ama kokusundan anlarsınız. Arap sabunu gibi ekşi kokar ama çok azdır bu koku fazlası varsa çakmadır zaten yoksa külliyen çakmadır dikkat.. Ayrıca fiyatına aldanmayın fiyat yüksek kalite yüksek diye..

Mardinli veya Siirtli arkadaslarla irtibata geçerseniz yardımcı olucaklarını sanıyorum.Esas yapıldıgı yer ikisinden biriydi galiba .Ama Gerçekten saç için en iyi temizlik , bakım vs. maddesi budur. İddia ediyorum piyasadaki butun kozmetik markaları birleşse bile bu kadar doğal ve kalitelisini üretemicekler..

Ör:) Yaş kemale eren Deniz Baykal amcanın tel tel saçları Bıttım ürünüdür :) 

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grey-cells
    grey-cells's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Dişi
    noel_baba bunu yazdı:
    Öncelikle saçı sallama gibi bir fantazim yok. Açıkçası senin yapıp yapmamlada ilgilenmiyorum :))

Kendimi bildim bileli saçlarım normalden uzundur fakat hiç belime kadar uzattığım olmadı.

Saçı bir defa bahsini geçirdiğin tarzda asker traşı ettirdim ..onda da kendimi armut gibi hissettim :\

..psikolojik olarak göçtüm :B

Verdiğin bilgi ve tavsiyeler içinse ayrıca teşekkür ediyorum ve sonuna eklediğin ve benim alıntı yaptığım yorumun içinse de ben ifrit oldum :)

Ama sorun değil tabi ..hoşçakal :))

kişisel olarak algılanmasın genel manada var ole bi sorunum uzun saçlılara daynamıorum gibi bişi

sebep ne kuyruk acısı ondan yane

gereksiz bi kaldıramama durumu ama işte atlatmaya çalışıyorum ki soylediklerim bu durumdan kaynaklanıyor .l

ben de teşekkürüne reca ederim ne demek die cevap vermek istiorum :)

editledim büdütledim kafii miş arkadaş için bilmiyodum öğrendim mutluyum 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek

tmm ben teşekkürümü ettim ..sende recanı konu sapmasın ..kaldığı yerden devam etsin ..birer karışlık alıntı yapma yani:)

yapacaksanda editleyerek 30 cm yi geçmesin alıntıların :\ ..sadece gerekli kısmını yapman kâfidir bu forumda :))

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek
    grey-cells bunu yazdı:

ha ben bunları yapıyomuyum hayır yapmıyorum uğraşşmm saçla başla .l

bide anlam veremm erkeklerdeki bu uzun saç olma hissiyatına kapılma durumunu

allam goruyorum insanları bole uzun saçları var bide sallıyolar sole arkaya doğru ifrit oluyorum sallama dursun arkanda ben yapmıorum ole şeyler senn nene erkek başına bunları yapman .l

tez zamnda sıkılıp ve asker traşı olayına geri donmen dileğiyle .D

kıskandığından böyle diyor, benim kadar güzel ve uzun saçları olmadığı için :P =) 

geyik bir yana grey'İn tavsiyeler iyidi :| 

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    Ben 1,5 yıldır uzatıyorum 3 numaradan uzattım, makas deymedi daha, kuaföre falanda görünmedim hiç. Haftada bir kere o an bulduğum köpüren herhangi bir şeyle yıkıyorum sdfds, öyle her gün yıkayacak azim yok bende. Bir ara uzarken benimki de dökülmeye başlamıştı, sonra geçti, az yıkayınca yağın verdiği ağırlıktan elektriklenme olayıda azalıyor dsfsda

while (1<2)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

abi hergün yıkama kesinlikle, saçı kurutur, çok kötü yapar :|

bence önce adam akıllı bi asker traşına vurdur, ardından bi güzel dipleri yıka, kepek varsa hiç kalmasnı taş gibi olsun saçlar :)

ondan sonra haftada 3 kez yıkayaraktan uzatmaya başla..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Drawlord
    Drawlord's avatar
    Erkek
    hergun sabah yıka jole le memoli gibi arkaya tara sonra aksam yatarken yıka birde ohh ... ben oyle yapıom sahsen super oluo sacın ucları arka tarafı da duzenlıce tarakla duzelt onlar ensenı sarsın sarmasık gibi..

Laf Yapacağına ICRAAT Yap!..
Toplam Hit: 8451 Toplam Mesaj: 33