folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Saç Uzatma Ve Bakımı ..Şampuan/Saç Kremi Tavsiyeniz...

Saç Uzatma Ve Bakımı ..Şampuan/Saç Kremi Tavsiyeniz...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek
    forever hacı şakir şampuan ve kremleri

yumuşacık yapıyor walla
    kepek mepek hiç bişey kalmıyor

http://img123.imageshack.us/img123/2961/dsc0007lt4.jpg

ahanda bu resimde göründüğü gibi (görebilirsen eğer :Pp) şaçlar uzundu eskiden

2-3 günde bi yıkıyordum saçları..
    her gün şaç yıkanmaz abicim.. kirlenecek yağlanacak biraz

kimiside uzun saçların dökülmesinden şikayet  eder

kısa saçlara oranla uzun saçlar daha fazla dökülür ama bu kelliğin bi belirtisi değildir..

uzun şaç dökülür köklerin besleme / beslenme sorunundan kaynaklanıyor belirli bir süre sonra dökülme azalır
    ve rutin olarak koplarak başlar normaldir..

kaynak : unuttum walla

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    uf bilader senin saclar guzelmis benim saclar kivircik.  uzatinca bonus kafa gibi oluyor.. :) jole de sevmedigim adetlerden.. vala bole kisa saca devam :D

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 8452 Toplam Mesaj: 33