folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Saçlar Seyrelmeye Başladı

Saçlar Seyrelmeye Başladı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bu arada maddi durumu iyi olan saç ektirsin

www.youtube.com/watch?v=FS6at3e1n3w&t

sonuç baya iyi. o şampuanlar traş bende 6-7 aydır sarımsak özlü şampuan kullanıyorum biraz daha saçlar güçlendi okadar

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Delegado_Zero bunu yazdı

ne yapsaniz bos. dökülme komple durduktan sonra sonra sac ekimi tek care.

Onunda garantisi yok ki. Tekrardan dökülme riski var.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı

sonuç baya iyi. o şampuanlar traş bende 6-7 aydır sarımsak özlü şampuan kullanıyorum biraz daha saçlar güçlendi okadar

geçen gün ben de gördüm bu videoyu, hatta 4 tane video seri yapmış, hepsine baktım az buçuk, baya güzel de olmuş.

kaç paraya yaptırdı acaba, bilen var mı?

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Delegado_Zero bunu yazdı

ne yapsaniz bos. dökülme komple durduktan sonra sonra sac ekimi tek care.

Onunda garantisi yok ki. Tekrardan dökülme riski var.

Aynen abi garanti değil şans meselesi. Ama saç dökülemesini engelleyeceğim veya saçım çıkacak diye minoxidil tarzı libido dusmani ilaçlar daha kötü. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nautilus
    Nautilus's avatar
    Erkek

Selamlar, ben sorumun cevabını alamadım : ) herkes dertli. Ama bazı gerçekleri not düşelim buraya

1-Saçların dökülme nedeni testosteron hormonu, saç köklerini öldürmesi bu yüzden kadınlarda oran çok azken erkeklerde daha fazla.

2-Erkeklik hormonu alnın üst tarafına daha hızlı etki ederken, kafanın yanları ve arkası daha az ve daha geç dökülür bu yüzden önce üst bölgeler dökülür.

3-Saçlar ortalama 40 yaşına kadar mutlaka DÖKÜLÜR arkadaşlar. 40 yaşında dökülme bittiğinde ekilen saç daha kararlı olur. Sonuç illaki ektirme ama zamanında.

4-Bizim amacımız şuanda saçları besleyip dökülmeyi yavaşlatmak. Bunu unutmayalım.

5-Saçlarımız 1 haftada dokülmediği için  çözüm alternatiflerinden 1 haftada sonuç beklemeyin. 3-4 ay mütemadiyen tekrar etmek gerek.

6-Bu tip saçı besleme metotları bırakıldığı anda etkisi kaybeder bu nedenle maddi manevi hazırlığınızı yapın = )

şizofren olabilirsiniz yardım alın!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

hocam bol bol et yeyin ki kürkünüz kalın olsun.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Beyazlamaya başlayan saç dökülmüyomuş doğru mu bilen var mı?

Not late for nothing
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HyP-X
    HyP-X's avatar
    Erkek

Her sene düzenli olarak 1 veya 2 kere açılan, gelenek haline gelmiş bir mevzu bu Tbt de :))

İlkbaharda tüy dökme, sonbaharda kıl çıkarma ayinleri Tbtnin :)

.. you only have you ..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bir kaç aydır Bioxcin şampuanla yıkıyorum saçlarımı. Hem yağ ve kepek hemde dökülmeye çözüm oldu cidden. Ancak saça uyguladıktan sonra hemen suyla yıkamayın bir kaç dakika kalsın deri iyice emsin şampuanı. Yıkarkende başınızı öne eğin sonra vücuttaki diğer kıl köklerini beslemesin.

Üçlü paket alırsanız kutudan 3 tane serum çıkıyor onlarıda saçlara uyguluyorsunuz ek takviye olarak. 

Saçları delice dökülen her sabah yastığında traş olmuş gibi kıl bulan birisi olarak Bioxcin öneririm. Dökülmüş saça bir etkisi yok ama kıl kökleriniz zayıfsa dökülmeyi durduruyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    LynXMaSTeR bunu yazdı
    do_som bunu yazdı

geçen gün ben de gördüm bu videoyu, hatta 4 tane video seri yapmış, hepsine baktım az buçuk, baya güzel de olmuş.

kaç paraya yaptırdı acaba, bilen var mı?

reklamı meklamı beleşe getirmiştir

next next next install
Toplam Hit: 2499 Toplam Mesaj: 21
saç kel