folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Saf Hakiki Orjinal Arı Sütü Arıyorum.

Saf Hakiki Orjinal Arı Sütü Arıyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Başlıkta yazdığım gibi hakiki arı sütüne ihtiyacım var.Aktarlarda falan satılıyor baltek marka fakat güvenemedim.Varsa arıcılık ile tanıdığınız tavsiye edebileceğiniz yerler gr fiyat şeklinde bilgilendirme yaparsa sevinirim.Düzenli her ay kullanacağım o yüzden aktar tarzı vs olmayıpta arıcılık ile ilgilenen birileri olursa daha iyi olur.

Ignorance is bliss.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

Ülkemizde en fazla tağşiş yapılan ürünlerin başında arı ürünleri gelmektedir. Onun için arı sütü gibi çok değerli bir ürünün mümkünse arıcıdan alınması gerekir. Bir arıcı olarak, yerli arı sütü almak isteyenleri arılığımıza davet ediyoruz. Gelemeyenlere soğuk zincirde gönderi yapıyoruz. 0539 529 19 94 no lu telefondan bize ulaşabilir ve soru sorabilirsiniz

valla birisi bu yorumu yazmis tanımıyorum ama bi ulaşıp bilgi al istersen

kaynak: http://www.bilgidoktoru.com/ari-sutu.html

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

var hocam öğrenir getittiririm.  bitlis ahlat'ın yaylalarında olan bi bal var bizim aile dostumuz yapıyor yıllardır geleneksel yöntemlerle ve katkısız hatta 2015 de itü nün düzenlediği uluslararası bal yarışmasında yayla balı kategorisinde birinci oldu ahanda bu da videosu, hatta her ay kavanozlarda 50-100 kg kadar bize geliyor (istanbul) etraftan isteyenlere elden veriyoruz aracılar olmadığı için üretimden halka kavanoz 50₺ zaten sipariş usulü geldiği için hemen de bitiyor, her neyse bu kadar reklamdan sonra mevzuya gelelim arı sütü için yardımcı olabilirim istersen, onlara sorarım fiyatını getirtiriz.

ahanda bu da bizim bal

https://www.youtube.com/watch?v=FeFBaFXI_Ac 

TxT tarafından 23/Tem/17 01:47 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

var hocam öğrenir getittiririm.  bitlis ahlat'ın yaylalarında olan bi bal var bizim aile dostumuz yapıyor yıllardır geleneksel yöntemlerle ve katkısız hatta 2015 de itü nün düzenlediği uluslararası bal yarışmasında yayla balı kategorisinde birinci oldu ahanda bu da videosu, hatta her ay kavanozlarda 50-100 kg kadar bize geliyor (istanbul) etraftan isteyenlere elden veriyoruz aracılar olmadığı için üretimden halka kavanoz 50₺ zaten sipariş usulü geldiği için hemen de bitiyor, her neyse bu kadar reklamdan sonra mevzuya gelelim arı sütü için yardımcı olabilirim istersen, onlara sorarım fiyatını getirtiriz.

ahanda bu da bizim bal

https://www.youtube.com/watch?v=FeFBaFXI_Ac 

@TxT ist neresinden sin hocam bana da petek bal ayarlarmisim bende ist dayim

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZeNRoM
    ZeNRoM's avatar
    Erkek

Arı sütü işi kolay değil. İlkbaharın yazsaydın keşke.. Şuanda arıların oğul verme zamanı geçtiği için bulman çok zor olacak.. ( Arıcılık tecrübem var ordan biliyorum ) 

Ben de Bitlis'ten her yıl bal alırım. Öyle bir kaç kilo değil. En az 6-7 çerçeve :)

Eşe dosta da yardımcı olduğum için bu sayı bazen üç katına da çıkıyor.. :) 

Bu arada inşallah bulursun.. 

Hiçbir şey, apaçık ortada olan kadar aldatıcı değildir !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

arkadaşlar haber geldi 10mg arı sütü 30₺ geliş fiyatı var. fakat bitlisten gönderecekleri için kargo parasını da düşünmek gerek yada biraz bekleyip bize gelecek ballarla getirtebilirim. 

Ayrıca özel mesajla çok arkadaş sormuş toplu yazayım petek bal ve süzme bal soran arkadaş çok isteyen arkadaşlara ufak şişelerde 30cc (çok da ufak olmuyor baya bal var içerisinde) ÜCRETSİZ  bal numunesi elden verebilirim pendikte oturuyorum hafta içi sabah kadıköy üzerinden vapurla karaköye geçiyorum iş yeri galata da bu güzergah üzerinde vaya iş çıkışı (takribi 19:00 gibi kadıköyde olurum) elden verebilirim. alır denersiniz zira illa ürünü satmak gibi bi gaye yok bal işinin boku çıktığı için türkiyede hassas bi konu o yüzden böyle bir şey yaparak size yardımcı olabilirim. alıp iade eden hiç olmadı ama özellikle bitlisteki ahbabların ısrarıdır alıp tadına bakıp bunu beğenmedim diyenlerin (tabi ki tadımlık bakması lazım kavanozu bitirmesi değil) ürün iadesi alınıp parası %100 iade. özellikle arab ülkelerinden çok talep var oraya gönderiyoruz $ usulüyle

tbt özel;

1 kavanoz süzme yayla balı 50₺ 

1 kutu petek bal (takribi 3 kg lık metal kutuda 150₺) bi petekten takribi 3 kg çıkar, kg fiyatı yine 50₺ 

bu kadar yazdıktan sonra insanın 5 kavanoz bal 100 lira diyesi geliyor :) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Sanırım tbt de gizli bir pendik Tarikatı mevcut .

Minimalist Değilim Tembelim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

arkadaşlar haber geldi 10mg arı sütü 30₺ geliş fiyatı var. fakat bitlisten gönderecekleri için kargo parasını da düşünmek gerek yada biraz bekleyip bize gelecek ballarla getirtebilirim. 

Ayrıca özel mesajla çok arkadaş sormuş toplu yazayım petek bal ve süzme bal soran arkadaş çok isteyen arkadaşlara ufak şişelerde 30cc (çok da ufak olmuyor baya bal var içerisinde) ÜCRETSİZ  bal numunesi elden verebilirim pendikte oturuyorum hafta içi sabah kadıköy üzerinden vapurla karaköye geçiyorum iş yeri galata da bu güzergah üzerinde vaya iş çıkışı (takribi 19:00 gibi kadıköyde olurum) elden verebilirim. alır denersiniz zira illa ürünü satmak gibi bi gaye yok bal işinin boku çıktığı için türkiyede hassas bi konu o yüzden böyle bir şey yaparak size yardımcı olabilirim. alıp iade eden hiç olmadı ama özellikle bitlisteki ahbabların ısrarıdır alıp tadına bakıp bunu beğenmedim diyenlerin (tabi ki tadımlık bakması lazım kavanozu bitirmesi değil) ürün iadesi alınıp parası %100 iade. özellikle arab ülkelerinden çok talep var oraya gönderiyoruz $ usulüyle

tbt özel;

1 kavanoz süzme yayla balı 50₺ 

1 kutu petek bal (takribi 3 kg lık metal kutuda 150₺) bi petekten takribi 3 kg çıkar, kg fiyatı yine 50₺ 

bu kadar yazdıktan sonra insanın 5 kavanoz bal 100 lira diyesi geliyor :) 

selam 10gr arı sütü için 30 tl + kargo ücreti pahalı gibi geldi şimdi netten vs bakıyorum 15 gr 22 tl , 30 gr 38.50 tl fiyat yazmışlar 30 gr yine 50 tl fiyat biçilmiş  genelde fiyat listesi böyle gidiyor fiyati arttıran veya azaltan etkenler nedir 

Schwarz tarafından 23/Tem/17 13:53 tarihinde düzenlenmiştir

Ignorance is bliss.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

Orjinal bal bile bulmak zor hocam. Bize tanidik biri kendi kovanimdan cikariyorum diye şekerli bal satti ondan sonra guvenemedim kimseye. Gözünle kovandan cikartip almak bence en garantisi

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    Enquinx35 bunu yazdı

Orjinal bal bile bulmak zor hocam. Bize tanidik biri kendi kovanimdan cikariyorum diye şekerli bal satti ondan sonra guvenemedim kimseye. Gözünle kovandan cikartip almak bence en garantisi

Zaten kendi kovanından cıkartanlarda doğal değil ki artık. Arılar daha fazla bal yapsın diye şeker falan koyuyorlar kovanlara değişik birşeyler yapıyorlar

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Eczanerde satiloyor alabilirsin

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 2124 Toplam Mesaj: 16
bal arı sütü propolis