Şahin Mi Flash Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

madem fakirsin ekonomik yanaşalım senin olaya :)

flash çok yakar. şahin al. 

flash ön takım sorunu yaşarsın genelde. şahin sağlamdır. şahin al

sahin alırsan satarken ilandan itibaren 1 hafta bile sürmez satarsın. şahin al.

sen iyisi mi şahin al sahin!

All I need is a possibility.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

hoca flash seri arabadır şahine göre parçayı düşünme sonuçta biri reno biri tofaş ama serilik olarak flash derim bence flash almalısın ha şu da var bulunduğun yerde flash tutulmuyordur bugün satıyorum dediğinde yarına şahini satıyorsundur satmak istediğin zaman zorluk çıkaracaksa şahin al.Söz misali bizim aydında toros ve şahin peynir ekmek gibi 8-9 milyara toros 10 milyara da şahin satıldığını gördüm şaka değil...Bunun yanı sıra aynı model kartalı koy 4-5 bin liraya satamazsın anladın sen onu ...

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

hoca ikisinide boşver uno l sen. ama illa ya şahin ya flash diyosan, flash 1.7 motor olduğundan çok yakar. onun yerine r11 al. şahinden gına geldi amk.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

hocam eğer başka bir marka model düşünürsen o paraya lada samaa öneririrm 5000 liraya güzel bi lada hem seni hem de cebini serin tutar işini görür...Az yakar çok kaçar :)

http://www.araba.com/4500593/Lada-Samara-15?t=2#resim

http://www.araba.com/4472504/Lada-Samara-1500?t=2

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PriesTBT
    PriesTBT's avatar
    Erkek

Boşver şimdi şahini flashı bu cuma gel 3 maç verim sana p.tesiye 5.30d kapında. :))

selam gençlik!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

iett akbili al hocam sinirsizi cak

geriye kalan paraylada borsa oyna

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek

Flash hem çok yakar, hem zayıf kasa ve 875 Kg ağırlığındaki kasada 1.7 lt motor sakıncalı. Şahin parçası ucuz ama sen bilirsin, hem de kolayca satılır. Samara hesaplıdır az yakar, elden çıkarmak istediğinde biraz zor. 

Bir yalanın öyküsü bin gece söylenir.Bir doğru için yardan da serden de geçilir.Hile bir zehirdir,kıvrandırır kişiyi.Hile ile iş gören mihnet ile can verir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

PriesTBT bunu yazdı:
    -----------------------------

Boşver şimdi şahini flashı bu cuma gel 3 maç verim sana p.tesiye 5.30d kapında. :))

-----------------------------

cuma pm ni bekliyorum. 

ne flashı şahin al şahin..

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    goldfinger
    goldfinger's avatar
    Erkek

flash al yolda gördğün benim diyen çok arabayı peynir gibi yersin

Toplam Hit: 8075 Toplam Mesaj: 41