folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sakal Çıkarma Formülü Lazım

Sakal Çıkarma Formülü Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Explosive
    Explosive's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar Sakal Gereğinden Fazla Var Ama Cene Bölgesinde Bazıyerlerden Çıkmıyor Komik Duruyor Ozamanda Sarımsak Haricinde Birşey Warmı Yani Eczaneden Alınıpda Sürülebilcek Ucuz Yollu Birşey Ve Deneyen Varmı ? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Explosive bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaşlar Sakal Gereğinden Fazla Var Ama Cene Bölgesinde Bazıyerlerden Çıkmıyor Komik Duruyor Ozamanda Sarımsak Haricinde Birşey Warmı Yani Eczaneden Alınıpda Sürülebilcek Ucuz Yollu Birşey Ve Deneyen Varmı ? 

o bölgeye jilet vurma

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Explosive
    Explosive's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

tosun bunu yazdı:

Explosive bunu yazdı:

o bölgeye jilet vurma

Jilette vuruyom ama 1 tane bile kıl çıkmıyor amq :D sarımsakda sürdüm zamanında arkoyla sarımsağı karıştırıp sürmüştüm kıpkırmızı gezmiştim 1 hafta :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostok
    Lostok's avatar
    Erkek
    aynısı bende var yaş 20 alt dudak altında (çene de denilebilir) sakal çok az ama diğer yerlerde çok fazlar gür ve sık ama dert etme ben hep uzun sakal geziyordum önce top sakal bırak sonra öbür taraflar çeneyi geçiyor temiz duruyor ama artık bende sinir olmaya başladım 3-4 günde bir tıraş  oluyorum iyi geliyor
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Explosive bunu yazdı:

tosun bunu yazdı:

Explosive bunu yazdı:

o bölgeye jilet vurma

Jilette vuruyom ama 1 tane bile kıl çıkmıyor amq :D sarımsakda sürdüm zamanında arkoyla sarımsağı karıştırıp sürmüştüm kıpkırmızı gezmiştim 1 hafta :D

hacı cinsel sorunların varsa onu bi hallet :D psikolojiktir amk kafana takma

ne diyon?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

bırak sakalı ya çıkar erken çıkmasın. ilk başlarda güzel duruo sonra sinir oluo hergün kalk traş ol. insana koyuyo. askerde filan zor olur. bizde varda ne oluyor. uzuo olmasa daha iyi

edit bo olan kısımları zorlama çıkar mutlaka 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Aynı dert bendede var cücük kısımlarının altında ufak serce parmak kadar yerde sakal çıkmıyor her yer sakal kaplı bi oralar beybi feys :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Explosive
    Explosive's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

archair23 bunu yazdı:

bırak sakalı ya çıkar erken çıkmasın. ilk başlarda güzel duruo sonra sinir oluo hergün kalk traş ol. insana koyuyo. askerde filan zor olur. bizde varda ne oluyor. uzuo olmasa daha iyi

edit bo olan kısımları zorlama çıkar mutlaka 

zaten şuan 1 hafta traş etmesem at hırsızı gibi oluyom ama belli bir bölge var ordan çıkmıyor  :S kafamada fazla takmıyorum ama tbt deki bilgiçlere sorayım dedim bi formülleri wardır kesin :D

edit : gözlemlediğim kadarıyla bu olay koskoca adamlarda bile var gençken tedaviyi uygulamak lazım :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

köselik var sanırsam

İmzalar Kaldırılsın!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek
    Hormonal bişeydir sarımsakla cilet vurmayla vs olacak iş değil, gel beni gör hizbullah militanı gibiyim amk.

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Explosive
    Explosive's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kurtcebe bunu yazdı:
    Hormonal bişeydir sarımsakla cilet vurmayla vs olacak iş değil, gel beni gör hizbullah militanı gibiyim amk.

:D nasıl beçerdin militan gibi olmayı okadarı fazlada şu çıkmayan yeri tedavi etsem yeter

Toplam Hit: 19426 Toplam Mesaj: 61