folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sakal Çıkarma Formülü Lazım

Sakal Çıkarma Formülü Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek

Berbere git o sana ne yapılması gerektiğini söyler. Kimisinde ırsiidir. Misal bende lise son sınıf bitmeye yakınken çıkmaya başlamıştı(geçen sene). Şuan görsen o çocuk bu çocuk değil dersin. Kurtadam'a döndüm

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Matchup
    Matchup's avatar
    Erkek

BarisYigit bunu yazdı:
    -----------------------------

Juba bunu yazdı:

Sarımsak olayının doğruluğu vardır. Dershane hocam da bi dönem saç kıran çıkmıştı sakalında. Köse olan bölgede sakal çıkartmak için berber oraya usturayla ince ince çizik atıp sarımsak sürmüş. Sonuç olumlu, git bi berberle konuş.

aynı olayı bizim pederin dökülen saçları içinde yapmışlardı. 
    ustura ile böyle ince ince ama sert vuruyor deri açılıyor sonra bas sarımsağı
    2-3hafta otobüslerde tek kalsada :D metroda yanına adamda oturmasada şimdi maşallah çimen gibi saç var adamda :)
    aynı şey sakal için geçer li olur mu orasını bilmem ama bi çok berber tarafından bilinen uygulanan bi yöntemdir.

not : acıdan adamın.... 

Yahu 2011 yılındayız , devlet o kadar sağlık harcaması yapıyor , adamların denediği yöntemlere bak , bu hurefelerden ne zaman kurtulacağız ? Bu nedir a.q. ben hemeroid oldum sarımsaktan patlıcana ne bulduysak kullandık bi boka yaramadı , doktora gittim 1.5 ayda sorun ortadan kalktı. Yeter a.q. bu sarımsak herşeye iyi gelmiyo işte gelmiyoOOOO.

Bulduğumuzu sanmaktan ziyade , umduğumuzu aramaktayız.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Juba
    Juba's avatar
    Erkek

Matchup bunu yazdı:

BarisYigit bunu yazdı:

Juba bunu yazdı:

Sarımsak olayının doğruluğu vardır. Dershane hocam da bi dönem saç kıran çıkmıştı sakalında. Köse olan bölgede sakal çıkartmak için berber oraya usturayla ince ince çizik atıp sarımsak sürmüş. Sonuç olumlu, git bi berberle konuş.

2-3hafta otobüslerde tek kalsada :D metroda yanına adamda oturmasada şimdi maşallah çimen gibi saç var adamda :)
    aynı şey sakal için geçer li olur mu orasını bilmem ama bi çok berber tarafından bilinen uygulanan bi yöntemdir.

Yahu 2011 yılındayız , devlet o kadar sağlık harcaması yapıyor , adamların denediği yöntemlere bak , bu hurefelerden ne zaman kurtulacağız ? Bu nedir a.q. ben hemeroid oldum sarımsaktan patlıcana ne bulduysak kullandık bi boka yaramadı , doktora gittim 1.5 ayda sorun ortadan kalktı. Yeter a.q. bu sarımsak herşeye iyi gelmiyo işte gelmiyoOOOO.

Senin bi taraflarına iyi gelmemiş olması her insanda öyle olacağı anlamına gelmez. Denenmiş örnek veriyoruz, daha ne verelim. 

Tıbba dayandırıcaksan en mantıklı yöntem oraya kıl ektirmektir. Lakin arkadaşın da bu yönteme başvurucağını sanmıyorum. Neyse ya sana niye cevap veriyorum ki ben

Demiri demirle dövdüler; biri sıcak biri soğuktu, İnsanı insanla kırdılar; biri aç biri toktu. Pir Sultan Abdal
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    once zimparala sonra sarimsak sur. sackiran vs dahi affetmez cikar.

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Matchup
    Matchup's avatar
    Erkek

. Neyse ya sana niye cevap veriyorum ki ben ?

Afedersiniz sizin kadar nezih , soylu bir insan değilim , benim mesajımdan alıntı yaparak kalitenizden büyük fedakarlık yaptınız ,

Hurafe dostu maranki beyinli yurdum insanı olarak kalan hayatınıza devam etmenizi diler gözlerinizden öperim .

Bulduğumuzu sanmaktan ziyade , umduğumuzu aramaktayız.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Matchup bunu yazdı:

BarisYigit bunu yazdı:

Juba bunu yazdı:

lokman hekim bilgileri onlar olayın 1 kişide yaramaması işe yaramaz yapmaz onu

en basitinden sarımsak filan diye maytap geçiyorsun onu toza çevirip tansiyon ilacı olarak piyasaya sürdüler

her bilgi koca karı tedavisidir diye geri çevirmek saçmadır alternatif tıp diye birşey var ve şuan 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam zamanında yaşıtlarımın hemen hemen hepsinde sakal vardı ama bende yoktu.Sonra jilet milet vurduk.Zamanla gürleşti.Yalnız çene ve yanakların bazı kısımlarında pek sakal yoktu.Her sakal traşı olduğumda o sakal çıkmayan bölgeleri de traş ettim.Sonra zamanla istediğim gibi tam sakalım oldu.

Oldu da başım göğe mi erdi ? Artık sürekli traş olmaktan bıktım.Zaten son 5 yılda hiç kendim sakal traşı olmadım.Arada askerlik var.Onun haricinde her zaman berberde oldum, olmaya devam ediyorum.Artık berbere gitmek gelmek te sıkıyor insanı...

Sana tavsiyem kılla tüyle çok uğraşma.Pişman olursun.kendine neden takıntı yapıyorsun ? Seni kabullenen bu şekilde kabul etsin..

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Explosive
    Explosive's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

MaTRaX bunu yazdı:

izkalmasın yaw :S

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    Explosive bunu yazdı:

MaTRaX bunu yazdı:

izkalmasın yaw :S

yok hocam benim sakalda sackiran vardi boyle hallettim. bitane daha cikiyor tam belirgin olsun yine yapicam.

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Twitter
    Twitter's avatar
    Erkek

önce bir temiz zımparala 

iki kat astar çek :D iyi gelir 

şaka bi yana hocam oluruna bırak zamanala çıkar heralde :D 

yada google amcaya sor

Tbt Dersimliler Derneği Başkanı :)
Toplam Hit: 19441 Toplam Mesaj: 61