Sakin Ama Sakin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

tahribat konularının evrimleşmesi tahribatın yaşlanması

- şu siteyi nasıl  hayklerim

- açık bulma

- msn

- irc

- kk bilgileri

-------------

üniversite sınavları 

torpiller 

iş bulma

------

askerlik yerleri neresi çıktı

arkadaşlar evleniyorum

çocuğum oldu

-------------

boşanıyorum

evlenmeyin

anlaşmalı boşanma

-------------------------

10 Yıl Sonra

şeker hastanlığına ne i,yi gelir

kaplıca buluşması yapalım mı?

tansiyon düşürücü yiyecekler

-----------------------

15 yıl sonra

2. karım bütün malları üzerine yaptı

Bakın torunumun fotosu

------------------

30 yıl sonra

DJ ölmüş la  vah vah kalpden mi şekerden mi gitmiş (mesirden gitmiş dikine hadhsjahskh )

hepimiş ölecez

Hacı kura çekilişleri kim çıktı

-----------

Son torunlarımız girmeyecek bu sisteme bizimle ölüp bitecek bizim ölmemize gerek yok aytek ölse yeter

Ağbi Aytek i niye öldürdün durduk yere şimdi üzüldüm vallahi billahii ,  dün gibi daha Aytek ile msn de konuşmalarımız falan

Ne çabuk geçti lan bu yıllar, ne diyeceğim ölümden bahsetmeyin iyiyiz gayet böyle bizbize tam takım işallaüteala

Kurtlar tasma takmaz....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    kafkavari bunu yazdı

Kişi kendi karakterinden eminse ve evleneceği kişi_de ona uygunsa, sorun minimize edilir.

Ben, evliliği ve sahip olunan şirketi, devlet gibi görüyorum. Kendime ait iki devleti, ayakta tutmak ve yönetmek.

Evlilik tamamen saygıdan ibaret. Aksini iddia eden komiktir.

2 yıl oldu, eşime Ciddi saygı gösteriyorum ,Yanında geğirmem bile. 

Aşırı gülmem, bağırmam, laklak etmem, fırsatım oldukça yardım ederim.

Eğer bir huzursuzluk ve problem sezdiysem, karşıma alırım en ince detayına kadar sorarım, konuşurum, ve o problemi netleştiremeyene kadar masadan kalkmam. 

Derdimi anlatırım, ama bir dostuma anlattığım kadar anlatmam.

işimi anlatırım, ama iş arkadaşım kadar bilmez.

Kendi aileme ve kendisinin ailesine_de yarı resmî yarı samimî  mesafe koyarım.

Halen kaynanamlara gittiğimde, 2 yıl önce ne mesafe samimiyet kurduysam, aynısını devam ettiririm, bokunu çıkarmam.

Evlendiğiniz kişi çok önemli, ama işin ana tema'sı erkekte bitiyor. Yazabileceğim çok şey var ama ,karışık özeti bu.

Rabbime hamdolsun tatlış bir de kızım var, baktıkça ömrüm uzuyor sanki. ``,

Allah kimseyi eşiyle, işiyle, çocuğuyla imtihan etmesin. Dilerim ki hepiniz mutlu olur, güzel bir evlilik ve hayat yaşarsınız.

güzel olmuş bu cidden. 

tekrâr mâhiyetinde up'olsun. 

RitmFarbRacourci tarafından 27/May/21 14:04 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

6 yil sevgililik

7 yil evlilik (son 3 senesi cocuklu)

Ben cok memnunum hatta onceki mesajimda dedigim gibi evlenmeden once ince eleyip sik dokuyun tum kalan hayatinizi birlikte gecireceginiz kisiyi seciyorsunuz.

Bir de hemen cocuk yapmayin cocuk dedigin sey evlilikte deprem gibidir buyuk sarsintilar yaratir cunku ilk yili buyuk bakim ve zorluk donemidir. Kadinlar genelde kariyer hayallerini askiya almak zorunda kalabiliyorlar. Ciftleri ilk yil ciddi yipratir buna hazir degilseniz yapmayin. hepsi ust uste gelince birbirinizi yiyebilirsiniz. 

Bir de herkes evlenecek diye bir kaide kural yok. Tabi ki kimisi hayatini paylasabilecegi kisiyi 20 yasinda kimisi 30 kimisi 40 larda bulabilir ya da hic olmayabilir. Herkes evlendi tüm arkadaslarim cift oldu diyerek saga sola kopmus yuksek gerilim kablosu gibi saldırmayin.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Siz erkeklerin hatasi olaya cinsellik olarak bakip hormonlar cosarken mantikli bakamiyorsunuz karsinizdakine.

Bak yazdıkların çok iyi...

Fakat şu yazdığın konuda çok haklısın, inan ki bu durum elimizde değil malesef. Türün devamı için, yaşamsal evrimin bize attığı en büyük kazık.

Ben bu durumu değiştirebilecek bir yöntem olsa hemen uygularım. 

Bıktım kontrolsüz bir şekilde kadınların etkisinde kalmaktan.

Bir kadın olarak bu çıkarımı yapabiliyor olman ayrıca taktir edilesi. 👏👏

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

Araba kullandım kaza yaptım.

Sakin arabaya binmeyin. 

bro maşallah zaten sizinkiler hiç aksatmıyor 3 ayda bir kaza stabil :)

1 Haziran itibariyle arabalarla evlere gitmeyi yasaklicam ya da birine zimmetlicez, başgelemiyorum :) Klasik türk işçi mantığı, şirket aracı = gavur malı

Dolmuş, otobüse talim edecekler artık.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Aman evlenmeyin.  kadinlarda bayiliyor erkek kahrı çekmeye :)

Hahaha. 

Sokakta  öldürülen darp edilen dunya haber izledik bu sene.  Evliyken yetmiyor bosaniyor manyaktan,  yine gelip dövüyor.

Hemde cocuklarinin önünde cogu zaman.

En unutmayacagim haber:  Adam, barismadigi karisina silahla vuruyor başına. kadin yere düşüyor.

Yerde vururken şunu söylüyor " beni affedeceksin,  benimle barışacaksın!!!"

Ayrica nafaka diye dertlenlerde ayri garip sanki o cocugu eski kocasindan getirdi de size baktiriyor.

Sizin cocugunuz degil mi?

Kadin mitoz mu bölündü :)))

Yada siz cocuk istemediniz de zorla mi yapti?  Ortada bir taciz varsa hakkinizi arayin. :)

*** Neyse ciddi bir sekilde soylemek gerekirse kadininda erkeginde iyisi kotusu var.

Bu yuzden buyuklerimiz " allah iyilerle karsilastirsin" der.

Ama bununla bitmiyor ikinizde cok iyi insanlar olabilirsiniz ancak ortak paydada bulusamiyor ve ortak hayallere fikirlere sahip degilseniz maalesef yurumez.

Ve son olarak bak burada erkekleri savunacagim : 

Bazi kiz tanidiklarimdan oyle karaktersizler var di ki gitti evlendiler. Hayatim boyunca kolay kolay sasirmam ama hep bunlarla kim evlendi demisimdir.

Bencil kavgaci kibirli icten pazarlikli yalanci... manyak birsey hayal edin .

haa iste o gozunuzle canlandirdiginiz kiz sizinle cikarken size melek gibi davraniyor. Oyle bir rol kesiyor ki oscarlik. 

Oyle bir kibar ki dersin kraliyet ailesinden geliyor taa ki zıt dusene kadar. O kibar naif insan birden cingeneye, sokak karisina dönüşüyor.

Siz erkeklerin hatasi olaya cinsellik olarak bakip hormonlar cosarken mantikli bakamiyorsunuz karsinizdakine.

2. En buyuk hataniz kadinlari oyle bir elestiriyorsunuz , oyle bir baski yapiyorsunuz ki onlarda olmadigi gibi davranmak zorunda kaliyor.

Eger ilk adimi atan kadinsa kaşar, atmazsa kezban

Baska secenek mi var da :)

Yok neymis efendim yabanci kizlar cok iyiymis. Neden soyleyim?

Çünkü yabanci erkeklerle muhattap olarak büyüyorlar , siz  turk erkekleri büyütseydi onlarda bozulurdu. :))

Bir destan yazardım ama neyse, burada sap sap kendi aramızda mgtow red pill takılıyoruz :) Mizojinistliğin alemi yok, benden de size bir tavsiye evlenin ama şöyle evlenin.

Türkiye için konuşuyorum;

+Aylık 10K (minimum)
    +Orta Segment bir araba
    +1 Ev ve yazlık
    +Hesapta minimum 200 k para
    +Sağlam bir fizik
    +Sağlam bir kafa yapısı

Bunları sağlayamıyorsanız evlenmeyin ki şu an bunları sağlamayıp evlenen onlarca insan var ama çoğu tam anlamı ile mutlu değil kimse kimseyi kandırmasın, yaz tatilinde bile dolar euro kurunu düşünüp yurt dışına çıkamayan insanlar evlenmesin.

Ben evleniyor muyum, ulan 2019-20-21 arası totalde toplasam belki 30 tane evlilik teklifi almışımdır, şaka yapmıyorum ama ser de erkeklik var ya :) Diyorum ki ulan ben bir kadını üstte saydığım şartlarda yaşatamayacaksam adam diye dolaşmam, ona da yük olmam, çok ileri seviye düşündüğüm için evlenmiyorum şu an sahip olduğum bir varlık bile yok bu bağlamda. Sistem bizi bu hale getirdi biz mallığımızdan vesaire değil çalamadığımızdan.

Boşuna mı yurt dışına gitmek diye tutturuyorum, yoksa silmişim ingiltereyi, ne işim var dünyanın en bok yerinde havası desen hava değil suyu desen su değil antalyanın 1 koyu etmez koskoca ingiltere gözümde benim, ama malum işte.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

Aman evlenmeyin.  kadinlar_da bayiliyor erkek kahrı çekmeye :)

Hahaha. ^^D`

Sokakta  öldürülen, darp edilen, dunya haber izledik bu sene.  Evliyken yetmiyor, bosaniyor manyaktan,  yine gelip dövüyor.

Hem_de cocuklarinin önünde, cogu zaman.

En unutmayacagim haber:  Adam, barismadigi karısına silahla vuruyor başına. kadin yere düşüyor.

Yerde vururken şunu söylüyor " beni affedeceksin,  benimle barışacaksın!!!" ^^D`

Ayrica nafaka diye dertlen(en)ler_de ayri garip , sanki o cocugu eski kocasindan getirdi de, size baktiriyor.

Sizin cocugunuz degil mi?

Kadin mitoz mu bölündü :))) ^^D`

Yada siz cocuk istemediniz de zorla mi yapti?  Ortada bir taciz varsa, hakkinizi arayin. :)  ^^D`

*** Neyse ciddi bir sekilde soylemek gerekirse kadinin_da erkegin_de iyisi kotusu var.

Bu yuzden buyuklerimiz " Allah(^^D`) iyilerle karsilastirsin" der.

Ama bununla bitmiyor, ikiniz de cok iyi insanlar olabilirsiniz , ancak ortak payda'da bulusamiyor ve ortak hayallere-fikirlere sahip degilseniz, maalesef yurumez.

Ve son olarak, bak burada erkekleri savunacagim : 

Bazi kiz tanidiklarimdan oyle karaktersizler var di ki, gitti evlendiler. Hayatim boyunca kolay kolay sasirmam ama, hep bunlarla kim evlendi demisimdir.

Bencil ,kavgaci, kibirli, icten pazarlikli, yalanci... manyak birsey hayal edin . ^^D`

haa iste o, gozunuzle canlandirdiginiz kiz, sizinle cikarken size melek gibi davraniyor. Oyle bir rol kesiyor ki, oscarlik. 

Oyle bir kibar ki , dersin kraliyet ailesinden geliyor, taa ki zıt dusene kadar. O kibar-naif insan birden cingeneye, sokak karisina  ^^D`  dönüşüyor.

Siz erkeklerin hatasi, olaya cinsellik olarak bakip, hormonlar cosarken, mantikli bakamiyorsunuz karsinizdakine.

2. En buyuk hataniz, kadinlari oyle bir elestiriyorsunuz , oyle bir baski yapiyorsunuz ki , onlar da olmadigi gibi davranmak zorunda kaliyor.

Eger ilk adimi atan kadinsa kaşar, atmazsa kezban. ^^D`

Baska secenek mi var da :)

Yok neymis efendim, yabanci kizlar cok iyiymis. Neden, soyleyim?

Çünkü, yabanci erkeklerle muhattap olarak büyüyorlar , siz  turk erkekleri büyütseydi onlar_da bozulurdu. :))

Bir destan yazardım ama neyse, burada sap sap kendi aramızda mgtow, red pill takılıyoruz :) Mizojinist'liğin alemi yok, benden de size bir tavsiye, evlenin ama şöyle evlenin.

+Aylık 10K (minimum)
    +Orta Segment bir araba
    +1 Ev ve yazlık.  ^^D`
    +Hesapta minimum 200k para
    +Sağlam bir fizik. ^^D`
    +Sağlam bir kafa yapısı

Bunları sağlayamıyorsanız evlenmeyin, ki şu an bunları sağlamayıp evlenen onlarca insan var, ama çoğu tam anlamı ile mutlu değil, kimse kimseyi kandırmasın, yaz tatilinde bile dolar-euro kurunu düşünüp yurt dışına çıkamayan insanlar evlenmesin.

Ben evleniyor muyum, ulan 2019-20-21 arası totalde toplasam belki 30 tane evlilik teklifi almışımdır, şaka yapmıyorum ama serde erkeklik var ya :) Diyorum ki, ulan ben bir kadını üstte saydığım şartlarda yaşatamayacaksam adam diye dolaşmam, ona da yük olmam, çok ileri seviye düşündüğüm ^^D`  için evlenmiyorum, şu an sahip olduğum bir varlık bile yok bu bağlamda. Sistem bizi bu hale getirdi, biz mallığımızdan vesaire değil, çalamadığımızdan.

Boşuna mı yurt dışına gitmek diye tutturuyorum, yoksa silmişim ingiltereyi, ne işim var dünyanın en bok yerinde, havası desen hava değil, suyu desen su değil, antalyanın 1 koyu etmez koskoca ingiltere gözümde benim, ama malum işte.

ilginç. 

^^D`

~@~

yine düzenledim @futurist ya.  ^^D`

RitmFarbRacourci tarafından 27/May/21 23:33 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı

Bir destan yazardım ama neyse, burada sap sap kendi aramızda mgtow red pill takılıyoruz :) Mizojinistliğin alemi yok, benden de size bir tavsiye evlenin ama şöyle evlenin.

+Aylık 10K (minimum)
    +Orta Segment bir araba
    +1 Ev ve yazlık
    +Hesapta minimum 200 k para
    +Sağlam bir fizik
    +Sağlam bir kafa yapısı

Bu şartları sağlayan adam ya babadan zengindir ya da maaşı 10K fln değildir çünkü 10K maaş ile evi aldın taksitle, arabayı aldın taksitle hadi yazlığı da aldın 200K parayı nasıl biriktirdin 10K maaş ile?

Evlilik için üç şey bilir, üç şey söylerim: sevgili, saygılı, güven içinde bir ilişki.

**

Bu arada @futurist, çocuğunun nafakasını ödemeye laf eden kim; o kadın başka adamlarla o parayı yemek için binbir tuzak kurup kendini bilerek işsiz gösterip mahkemede burnumuzdan getirince ne yapılmasını bekliyorsun ha? Çok şey yazarım, kalp kırmak istemem; erkekleri bu hale getiren kadınlar diyorum sadece.

Evlilik kalsın, bu ülkede yapacağım son şey.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

@yalinyalniz o bahsettigin cok farkli bir durum. Bu sekilde soyleyince tabiki erkekler o konuda cok magdur. 1 yil evli kalip 10 yil nafaka odemek sacma.

Mahkeme sunu demeli. Bu kadin is sahibi olup kendini kurtaracak noktaya gelince nafaka odenmez dese sorun çözülür.

Egitim durumu bulunan kosul dahilinde mahkeme bir sure belirler. O surede basardin basardin yoksa odeme kesilecek dense herkes calismaya baslar.

Ama 40 yil evli kal kadini calistirma, okutma sonra tak bosa ne yaparsa yapsin. Olmaz. 40 yildan sonra ne okutabilir ne calisabilir . 65 yasinda is pesinde kosamaz. Ama 22 yasinda 1 yil evli kalmis diye bu imtiyaz saglanmaz. Ona atiyorum 5 yil muddet verirsin oku is bul dersin. Sonra kendi bilir . Odemezsin.

Ona birsey demiyorum. Ama bosanip zorla tehditle velayeti alip sonrada cocuklari annesine veren var. Akrabam bosandi cocuklar annede ,  kocadan 1 tl almiyor velayeti baba aldigi icin.

Adam aldattigi kadinla evlendi.

Bunun kadinin erkegi yok. Kim magdursa onu savunuyoruz kizmaya gerek yok. Gordugun gibi gayet objektif bakiyorum. :))

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaksi
    manyaksi's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

@yalinyalniz o bahsettigin cok farkli bir durum. Bu sekilde soyleyince tabiki erkekler o konuda cok magdur. 1 yil evli kalip 10 yil nafaka odemek sacma.

Mahkeme sunu demeli. Bu kadin is sahibi olup kendini kurtaracak noktaya gelince nafaka odenmez dese sorun çözülür.

Egitim durumu bulunan kosul dahilinde mahkeme bir sure belirler. O surede basardin basardin yoksa odeme kesilecek dense herkes calismaya baslar.

Ama 40 yil evli kal kadini calistirma, okutma sonra tak bosa ne yaparsa yapsin. Olmaz. 40 yildan sonra ne okutabilir ne calisabilir . 65 yasinda is pesinde kosamaz. Ama 22 yasinda 1 yil evli kalmis diye bu imtiyaz saglanmaz. Ona atiyorum 5 yil muddet verirsin oku is bul dersin. Sonra kendi bilir . Odemezsin.

Ona birsey demiyorum. Ama bosanip zorla tehditle velayeti alip sonrada cocuklari annesine veren var. Akrabam bosandi cocuklar annede ,  kocadan 1 tl almiyor velayeti baba aldigi icin.

Adam aldattigi kadinla evlendi.

Bunun kadinin erkegi yok. Kim magdursa onu savunuyoruz kizmaya gerek yok. Gordugun gibi gayet objektif bakiyorum. :))

https://www.ntv.com.tr/turkiye/1-gun-evli-kaldi-4-yildir-nafaka-oduyor,c6mn8H0pmESByO0_WiouqQ#:~:text=Ka%C3%A7arak%20evlendi%C4%9Fi%20Ay%C5%9Fe%20ile%201,den%20bir%20daha%20haber%20alamad%C4%B1.&text=Ay%C5%9Fe'nin%20ailesiyle%20birlikte%20%C4%B0stanbul,lirada%20nafaka%20%C3%B6demeye%20mahkum%20edildi

söylediklerin de haklısın bir orta yol bulunmalı iki taraf içinde suistimal edilen noktalar var şu haber linki bambaşka bişey ama nasıl mahlkeme bu kararı verir anlamıyorum 

Toplam Hit: 17405 Toplam Mesaj: 107
tag