folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Sakin Olmak Gerekiyor Bazen

Sakin Olmak Gerekiyor Bazen

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

elimizde olan bişey değil ki sakin olmak iyi direk dalmamışsın oğlana, benim öyle anlarda sesim soluğum kesiliyo başka şansım yok.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Webci58
    Webci58's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı

Seni iyi anliorum hocam bende cok eskiden amca kizimi gorup ulan ne guzel kiz ya vay ansini falan diyip asilmak icin yanina gitmistim yanina varinca anladimdi ne oldugunu hic caktirmadan vay naber ya falan demistim :D

al birini vur ötekine :D

Frontend Dev.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dean534
    dean534's avatar
    Erkek
    ApuLitik bunu yazdı
    zalimadam bunu yazdı

kız arkadaşına bu olay anlatma.

olayı farklı anlayp ''hmmm demek beyninde benim hep böyle şeyler yapablieceğim yer edinmiş.. bittiiiiiii'' diyebilir.

beyinleri bu şekilde çalışır müdür.

Bunun üzerine ;

ustura bunu yazdı

Demekki aklının köşelerinden boyle düşünceler geçiyoki kafedeki kızı  direk kız arkadaşının yerine koydun

Kafanın rahat etmesi için aklındaki o negatif düşünceleri temizlemen gerek ilerde sıkıntı olmasın :)

Bu yapılır mı hocam şimdi :)

http://www.mondestore.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

sabah sabah güldürdün amk :D 

ne diyon?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

kız arkadaşına bu olay anlatma.

olayı farklı anlayp ''hmmm demek beyninde benim hep böyle şeyler yapablieceğim yer edinmiş.. bittiiiiiii'' diyebilir.

beyinleri bu şekilde çalışır müdür.

Boşver hocam adam neyse oyle davransın, karşı taraf neder diye hareket edince emanet bir hayatın oluyor. Ben yapamıyorum ama oldugum gibi neyse oyle davranmak lazım

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

sakin olmaktan önce gördüğünü anlayıp emin olmak lazım hoca. sakin olmak da lazım tabi de önce sakin olmanı gerektirecek nedenlerinin olması lazım

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Hahahasiktir neşem yerine geldi lan :D

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Müridin biri demiş eskidendi o saygı sevgi nezaket 2 gülersin 3 para ödersin hop düşer diye.

Altına imzamı atarım. Yalnız o durum bizim için de geçerli :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Buda benden olsun ; Arkadaşla yolda yürüyorz karşıdan bir hatun geliyor olum çok iyimiş falan dedim  çocuk döndü o benim ablam dedi

sadece özür diledim =/

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

ASDFGHJK. ben de AVMde kızla geziyom. mediamarkt vitrine bakıyodum. kız da yan tarafa bakıyodu. o ara yanıma bi kadın gelmiş. diğer tarafında da eşinin elini tutuyo. yapıştım eline yürüdüydüm mk.

ulan ne dumur olduydum.

--

bi kere de avmnin önünde bekliyom. bi baktım aynı kıyafetli bi kız telefonla konuşuyo arkası dönük. telefon kabı da minion antenli sarı mal bi kap. bi yandan yaklaşıyom bi yandan da ulan bu kız böyle değildi niye malca kap taktı diyom. tam arkadan sarılcam telefonu eline aldı kız bi baktım telefon S3 ulan diyom kızda Z2 vardı ne ara değiştirdi(hala ayıkmıyom). tam kolları açtım arkadan sıktıracam kızı kafayı bi kaldırdım benimki ordan bakıyo napıyon diye :D :D Allahtan kız çakmadı bişeyi.

Toplam Hit: 4013 Toplam Mesaj: 32