folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Salak, Aptal, Yeteneksiz, Beyinsiz... Xp Sorunu :D

Salak, Aptal, Yeteneksiz, Beyinsiz... Xp Sorunu :D

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek

sa. arkadaşlar biz bu xpye yıllarca nasıl katlanmışız? :D bilgisayarı biraz hırpaladım bir sürü program yükle falan yavaşlamaya başladı, beni formatla diyordu. bana bi mail gelmişti 2020 yılının xpsi, indirmiştim bugün hazır cumaya çıkmışken bi arkadaşımın sayesinde boş cdler ve boş dvdler aldım. 2020 xpsini cdye yazdım, kurdum şuan kullanıyorum ama işte aması var (: bilgisayarım 64 BİT ama garibim xp 32 bit görebiliyo :D bu kadar yeni bilgisayarın ekran kartını sadece ekran kartı olarak görebildi çok şükür :D ama driverini kuruyorum aldığım hata şu: not needed ( no device for update present ) türkçesi: "güncelleme için cihaz yok" bizim anlayacağımız türkçesi için; buraya yazmayım herkes kendi çapında yorumlar :D etherneti tanıyabildi oda ethernet driveri için setup kurulumu var ordan tanıyabildi.ses kartını daha denemedim ki; öyle bi ses kartı driveri şimdiye kadar hiç görmedim çünkü her windows otomatik tanırdı :D hee bide bilen bilir "sm bus controlller" diye bişey var. bunun ne olduğunu bilmiyorum galiba hdd ile ilgili bişeydi (; chromeyi kurdum tbt'ye ve cw'ye girerken  "

Bu site güvenli bağlantı sağlayamıyor

www.tahribat.com desteklenmeyen bir protokol kullanıyor.

ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH"

diye hata veriyo.

siz siz olun benim gibi maceraya hiç boş yere atılmayın (; kurun en son windows10'u hiç başınız ağrımasın (;

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek

XP komple pert, https ten sonra :(

anca gidersin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

ajancığım yaşlarımızın yakın olduğunu hatırlıyorum ve XP çıktığında biz çocuktuk :) win10 modern XP'dir, boşver sen :D

Sadece bi imza..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

tls 1.2, 1.3

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

https://www.softpedia.com/get/Internet/Browsers/Mypal.shtml

'Mypal' web browser kullan sorun yaşamazsın.

Kurtlar tasma takmaz....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    ajan1111 bunu yazdı

. 2020 xpsini cdye yazdım, kurdum şuan kullanıyorum ama işte aması var (: bilgisayarım 64 BİT ama garibim xp 32 bit görebiliyo :D bu kadar yeni bilgisayarın ekran kartını sadece ekran kartı olarak görebildi çok şükür :D ama driverini kuruyorum aldığım hata şu: not needed ( no device for update 

sen gidip x32 isletim sistemi kurduysan OS'un sucu ne burada? aptallık sende, isletim sisteminde degil.

az insan çok huzur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Xp nin hem 32 hemde 64 bit versiyonunu uzun süre kullanmıştım. Aslında modifikasyonunu yaparsan kullanılır. Ama artık driverler genellikle windows 10 için yazılıyor. Yeni çıkan bir ekran kartı için xp driveri bulmak imkansız.

Syntax error..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    watervay bunu yazdı

Xp nin hem 32 hemde 64 bit versiyonunu uzun süre kullanmıştım. Aslında modifikasyonunu yaparsan kullanılır. Ama artık driverler genellikle windows 10 için yazılıyor. Yeni çıkan bir ekran kartı için xp driveri bulmak imkansız.

Kullanılır evet ama yeni bir pc de değil tabi görece eski minibook , laptop vs.. gibi gibi

Kurtlar tasma takmaz....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    abdullahazad bunu yazdı
    ajan1111 bunu yazdı

. 2020 xpsini cdye yazdım, kurdum şuan kullanıyorum ama işte aması var (: bilgisayarım 64 BİT ama garibim xp 32 bit görebiliyo :D bu kadar yeni bilgisayarın ekran kartını sadece ekran kartı olarak görebildi çok şükür :D ama driverini kuruyorum aldığım hata şu: not needed ( no device for update 

sen gidip x32 isletim sistemi kurduysan OS'un sucu ne burada? aptallık sende, isletim sisteminde degil.

Yok hocam özellikle 64 bit Xp indirdimki. Hem bi kere 32 bit 64 bit olayı böyle sistemsel bişey değilki, 64 bit işlemcinin yolları daha geniş değil mi? Yani fiziksel olarak daha geniş değil mi? 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    PcK0 bunu yazdı

ajancığım yaşlarımızın yakın olduğunu hatırlıyorum ve XP çıktığında biz çocuktuk :) win10 modern XP'dir, boşver sen :D

Eveeet biz win98le başladık sonra win me sonra Xp. Evet win10a haksızlık etmişim (;

Toplam Hit: 2505 Toplam Mesaj: 30
xp sorunu