folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Şampuan Önerisi

Şampuan Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek
    badem yağini birdene istersen.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

kadolin veya sadolin

kış aylarında tavsiyemdir kışları deri dökülmeleri olur bend ehep

edit: sadece eczanede bulur biraz pahalıdır :D 

http://www.kozmedshop.com/kadolin-sampuan-aktif-maddeli-300-ml-1541 

22 miş 

DJ_Alper tarafından 30/Kas/14 21:54 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ergingur
    ergingur's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

kadolin veya sadolin

kış aylarında tavsiyemdir kışları deri dökülmeleri olur bend ehep

edit: sadece eczanede bulur biraz pahalıdır :D 

http://www.kozmedshop.com/kadolin-sampuan-aktif-maddeli-300-ml-1541 

22 miş 

önerileri  sırayla denicez bakalm,  cilt hassas oldugu içinde ona göre bişey kullanmak istiyorm

Hayat herşeye rağmen gülümsemeye değer..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Superchicken
    Superchicken's avatar
    Erkek

hocam hergün yıkadığın için oluyor o öncelikle :) saçlarını 2 yada 3 günde 1 sefer şampuanla yıka . rahatsızlık veriyosa ara günlerdede şampuansız yıkamayı dene saçların 2 3 hafta sonra düzene girecek denemende fayda var

edit : bendede evvelden beri aynı problem var hergün yıkıyorum gene ama 2 günde 1 şampuan atıyorum :)

Superchicken tarafından 30/Kas/14 23:21 tarihinde düzenlenmiştir

Korkmayın canım hayal edin..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CorretzA
    CorretzA's avatar
    Erkek

Aynı sorun bende de var hocam. Doktora gittim doktor cildimın yağlı olduğunu söyledi zaten bi de hergün saçlarımı yıkadığımdan dolayı yağlanma daha çok oluyormuş. Bana saçlarımı önce saçlarımı 2-3 aralıklarla yıkamami daha sonra 5-6 gün Aralıklarla yıkamamı istedi. çünkü saçı ne kadar sık yıkarsan saçların yağlanma Oranı olması gerekenden fazla oluyormuş. Saçlarımın yağlanmasından dolayı saçlarımda dökülüyor bide saçlar güçsüzleşiyor çünkü. Ama yapıyor musun diyorsan ben şahsen yapmıyorum çünkü her gün dersaneye gidiyorum ve yıkamazsam kendimi rahat hissetmiyorum. Bide saçların yağlanmasının bir diğer sebebi de hormonsal  olabiliyormuş.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

removed

r10aldinho tarafından 01/Ara/14 00:56 tarihinde düzenlenmiştir

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Saç derin kuru olduğu için kepek oluyor. Saçını çok sıcak ve çok soğuk su ile yıkama. İlk başlarda çok sık aralıklarla saçını yıkama hatta gerekiyorsa her gün duş filan alma. Onun dışında ben Clear kullandım geçti sen de kullan dene bi ve öyle hemen kullandın diye de geçmez en az bir ay bi' dene gör. Sonuç olarak kepek cilt problemidir ve sebebi -eğer hastalık değilse mantar vs.- cildinin kuru olmasıdır. Saç kurutma olayının bokunu çıkarmak da kepeğe davetiyedir ayrıca.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

bende daha önce şampuan tavsiyesi ile ilgili konu açmıştım. bütün markaları denedim. pantenden kalıp sabuna kadar.

Blendax ın çabuk yağlanan saçlar için şampuanı var mavi renkte  6,5 TL   artık bunu kullanıyorum. Bu şampuan çok iyi geldi saçlarıma.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

la adama 2-3 gunde 1 yika demeyin. sac hergun sampuanla yikanir, sac tipine uygun sampuani bulsun yeter.

aktif bir hayati olabilir, sabahtan torna tesvih tezgahinda , aksam sporda adam kirli kafayla mi dolasacak.

clear men nane ve clear men sport demis hocalarin; ayni zaten onlar, mentollu kullan iyi gelir. aslina bakarsak mentollu herhangi bir sampuan iyi gelecektir.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ergingur
    ergingur's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı

la adama 2-3 gunde 1 yika demeyin. sac hergun sampuanla yikanir, sac tipine uygun sampuani bulsun yeter.

aktif bir hayati olabilir, sabahtan torna tesvih tezgahinda , aksam sporda adam kirli kafayla mi dolasacak.

clear men nane ve clear men sport demis hocalarin; ayni zaten onlar, mentollu kullan iyi gelir. aslina bakarsak mentollu herhangi bir sampuan iyi gelecektir.

daha önce healden soulders mentollü kullanmıstım cildimi mafetmişti fena yakıyor. 

cildim zaten hassas. clear men sport da nane ve mentollü varmıs galiba :(

Hayat herşeye rağmen gülümsemeye değer..
Toplam Hit: 3489 Toplam Mesaj: 38