folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Şampuan Önerisi

Şampuan Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

head and shouldersın buz mu ice mi öyle bıseyı var o bıkere gozume kacmıstı 2 saat boyunca yandı gözumu hıc acamadım bı ara artık kör oldugumu dusunmustum az kaldım ağlıyım ne gündü aq sakın kullanmayın onu gozunuze kacarsa bıtersınız :)

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı

head and shouldersın buz mu ice mi öyle bıseyı var o bıkere gozume kacmıstı 2 saat boyunca yandı gözumu hıc acamadım bı ara artık kör oldugumu dusunmustum az kaldım ağlıyım ne gündü aq sakın kullanmayın onu gozunuze kacarsa bıtersınız :)

hocam yaa :))

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

nerdeyse hepsini denedim clearda kaldım.

doğal yumuşatacak bir sabun bulsam hemen şampuandan vazgeçeceğim.

varsa bildiğiniz  aktardan alıcam

duj jelini terk ettim papatyalı kayısılı çeşitli sabunlar var dünya verdiğiniz paraya yazık. a101 den almıştım bir kaçını

birinide özel kataloktan farmassi diye geçiyor oradan papatya almıştık

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    ergingur bunu yazdı
    hojucuk bunu yazdı

la adama 2-3 gunde 1 yika demeyin. sac hergun sampuanla yikanir, sac tipine uygun sampuani bulsun yeter.

aktif bir hayati olabilir, sabahtan torna tesvih tezgahinda , aksam sporda adam kirli kafayla mi dolasacak.

clear men nane ve clear men sport demis hocalarin; ayni zaten onlar, mentollu kullan iyi gelir. aslina bakarsak mentollu herhangi bir sampuan iyi gelecektir.

daha önce healden soulders mentollü kullanmıstım cildimi mafetmişti fena yakıyor. 

cildim zaten hassas. clear men sport da nane ve mentollü varmıs galiba :(

mentol bu yakip nolacak, serinletir gecer.

hoca kafa derisini mentol ve selenyum derinlemesine temizliyor. o halde bir gomlek uzeri selenyum iceren sampuan kullan. 

mentol cildini mafettiyse senin kepeklenme durumun belkide farkli bir seviyede veya seborrheic dermatitis.

kepeklenme sarimtrak pul pul iri parcalar halindeyse , kafa derisi kasiniyor , sivilceleniyorsa yag hucreleri dama demi$, ciddi mudahele lazim.

beyaz ufak ufak sik sekilde ise genelde kuruluktandir ve badem yagli sampuani gitsin

hojucuk tarafından 02/Ara/14 04:21 tarihinde düzenlenmiştir

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ergingur
    ergingur's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı
    ergingur bunu yazdı
    hojucuk bunu yazdı

la adama 2-3 gunde 1 yika demeyin. sac hergun sampuanla yikanir, sac tipine uygun sampuani bulsun yeter.

aktif bir hayati olabilir, sabahtan torna tesvih tezgahinda , aksam sporda adam kirli kafayla mi dolasacak.

clear men nane ve clear men sport demis hocalarin; ayni zaten onlar, mentollu kullan iyi gelir. aslina bakarsak mentollu herhangi bir sampuan iyi gelecektir.

daha önce healden soulders mentollü kullanmıstım cildimi mafetmişti fena yakıyor. 

cildim zaten hassas. clear men sport da nane ve mentollü varmıs galiba :(

mentol bu yakip nolacak, serinletir gecer.

hoca kafa derisini mentol ve selenyum derinlemesine temizliyor. o halde bir gomlek uzeri selenyum iceren sampuan kullan. 

mentol cildini mafettiyse senin kepeklenme durumun belkide farkli bir seviyede veya seborrheic dermatitis.

kepeklenme sarimtrak pul pul iri parcalar halindeyse , kafa derisi kasiniyor , sivilceleniyorsa yag hucreleri dama demi$, ciddi mudahele lazim.

beyaz ufak ufak sik sekilde ise genelde kuruluktandir ve badem yagli sampuani gitsin

zaten cildimde seboraik dermatit var. doktora gittim ketoral birde değişik bir krem verdi. geçti ama pullanma çok olmasada arada yine kaş, burun ve favori bölgesinde oluyor.

sac derimdeki küçük kepeklenmeler var. kaşıntı genelde aksamları cok az şekilde oluyor.(tabi hergün saçımı yıkadığımda)

Hayat herşeye rağmen gülümsemeye değer..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

seboraik icin selenium sulfide icerenleri kullan

bu modeli kesip atiyor seboyu diyolar

bunu bulamazsan, mavisi , yesili olabilir onlari denersin

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

http://www.vichy.com.tr/cheveux/SA%C3%87-D%C3%96K%C3%9CLMES%C4%B0NE-KAR%C5%9EI-ENERJ%C4%B0-VER%C4%B0C%C4%B0-%C5%9EAMPUAN-DERCOS/p6150.aspx

Biraz tuzludur

Esconda tarafından 02/Ara/14 13:39 tarihinde düzenlenmiştir

https://t.me/pump_upp
Toplam Hit: 3491 Toplam Mesaj: 38