folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Samsung Galaxy Note20 Ve Galaxy Note20 Ultra Tanıtıldı

Samsung Galaxy Note20 Ve Galaxy Note20 Ultra Tanıtıldı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    salihgs bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    GodofWar bunu yazdı

Note 20 açiklandı baktım cok ekstra bir sey yok. Dün gittim yurtdışı Note 10 plus aldım 5400e sıfır. imei çaktım kullanıyorum. Artık yurtiçi cihaz alınmaz. 13bine hiç alınmaz.

Şarjın nasıl ? Samsunglarda imei çakınca telefon mala bağlıyor. Boştayken derin uykuya girmeyip şarjı içiyor. 

Hacı senin telefoncu dükkanın falan mı var telefona dair bu kadar detayı nasıl bilebiliyorsun :D

onda her yol var

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek

Note 10 almak şimdi daha mantıklı bence. Ama çift hatlı olanı mı yoksa tek hatlı olanı mı alsam karar veremedim.

Tek hatlı olan daha stabil olacaksa diğer hattımdan bi şekilde feragat edebilirim. 

Note 5 kullanıyorum şuan tek hattayken sorun yokta 2. hattı takınca telefon arada afallıyor.

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Piratebay bunu yazdı

Note 10 almak şimdi daha mantıklı bence. Ama çift hatlı olanı mı yoksa tek hatlı olanı mı alsam karar veremedim.

Tek hatlı olan daha stabil olacaksa diğer hattımdan bi şekilde feragat edebilirim. 

Note 5 kullanıyorum şuan tek hattayken sorun yokta 2. hattı takınca telefon arada afallıyor.

hocam yeni telefonlarda (huawei ve xiaomi de samsung da bilemiyorum) çift hatta hiç sıkıntı çıkmıyor ama şöyle yap bence en iyi çözüm.

1. sim şahsi hattım

2. sim iş hattı

iş hattını sadece mesai saatlerinde açıyorum

mesai dışı direk kapatıyorum

birde telefona bip kuruyorum şirket hattı üzerinden şirket hattı kapalı iken bile bip üzerinden o numara ile arama yapabiliyorum

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodofWar
    GodofWar's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    GodofWar bunu yazdı

Note 20 açiklandı baktım cok ekstra bir sey yok. Dün gittim yurtdışı Note 10 plus aldım 5400e sıfır. imei çaktım kullanıyorum. Artık yurtiçi cihaz alınmaz. 13bine hiç alınmaz.

Şarjın nasıl ? Samsunglarda imei çakınca telefon mala bağlıyor. Boştayken derin uykuya girmeyip şarjı içiyor. 

Şöyle ki daha önce de imeili  galaxy note 8 kullaniyordum onu günde iki kez sarj ediyordum bıktırmıştı. Ondan sonra note 10 plus baya iyi geldi. Oldukça yoğun kullanmama rağmen akşama kadar yetiyor ama bunu da bir kez sarj ediyorum. Güzel yani 20 30 dakikada %40-50 civari hizli şarj ediyor o yönden memnunum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    salihgs bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    GodofWar bunu yazdı

Hacı senin telefoncu dükkanın falan mı var telefona dair bu kadar detayı nasıl bilebiliyorsun :D

onda her yol var

https://youtu.be/lhu6M5jNAJM?t=23

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    Piratebay bunu yazdı

hocam yeni telefonlarda (huawei ve xiaomi de samsung da bilemiyorum) çift hatta hiç sıkıntı çıkmıyor ama şöyle yap bence en iyi çözüm.

1. sim şahsi hattım

2. sim iş hattı

iş hattını sadece mesai saatlerinde açıyorum

mesai dışı direk kapatıyorum

birde telefona bip kuruyorum şirket hattı üzerinden şirket hattı kapalı iken bile bip üzerinden o numara ile arama yapabiliyorum

Zaten çift hat olanlar avrupa versiyonu olanlarmış. trde kayıtlı olanların hepsi tek hatmış. dediğin gibi yapıcam galiba hocam.

SM-N9750/DS ve SM-N975F/DS modeli çift hatlı.

SM-N975F/DS Exynos 9

SM-N9750/DS Snapdragon 855 işlemciliymiş.

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    salihgs bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    GodofWar bunu yazdı

onda her yol var

https://youtu.be/lhu6M5jNAJM?t=23

Bağcılar eyaleti😁

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Küf yeşili rengi çok hoş duruyor.

https://www.youtube.com/watch?v=VSsxgj69608

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 3955 Toplam Mesaj: 37
samsung