folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Samsung Galaxy S21 Tanıtıldı - Exynos Saçmalığı Devam Ediyor

Samsung Galaxy S21 Tanıtıldı - Exynos Saçmalığı Devam Ediyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Ziraatci bunu yazdı

Hortlatalim samsung pişmanlıktır benim açımdan  note 8 prodan geçiş yaptım s20 plusa geçmez olaydım  tek farkı iyi olan kısmı kamera diğer şeylerde bariz önde 8 pro iade edeceğim. Xiaomi ye devam

Hocam kusura bakmada atla, eşeği kıyaslamışsın eşek daha iyi demişsin. Samsung gerek daha iyi ve daha yüksek tazeleme hızındaki Amoled ekranıyla gerek işlemcisiyle gerekte malzeme kalitesiyle Redmi Note 8 Pro'yu döver.

----------------------------

Bu arada S21 Ultra'ya gelecek olursam Samsung çerçeveye parlak görünüm sağlasın diye boya atmış. Ancak boya aşırı dayanıksız. 1 aylık kılıfsız kullanım sonucu plastikten beter çizilmiş.

https://www.youtube.com/watch?v=hvLLIejWrR4

3.30 saat ekran süresi veriyor hocam günü yarıda kesiyor 120 hz olsa ne olur ekran 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Telefon sıfır mı yoksa ikinci el mi ? O telefonda bir sorun var. Yoksa 4500 mah batarya ve 7 nanometre işlemciyle 3.5 saat ekran süresi alman imkansız.

En önemlisi teleefonda root var mı ? İmei atıldı mı ?

https://www.chip.com.tr/inceleme/samsung-galaxy-s20-plus_5535.html

Telefonun ekran açık kalma süresini ise, iki farklı senaryoda ölçtük. Zira söylediğimiz gibi telefonda hem 60 Hz hem 120 Hz tazeleme hızları sunuluyor. Eğer Galaxy S20 Plus'ın ekranını 60 Hz'de kullanır ve ekranı açık bırakırsanız, 11 saat 41 dakikalık bir çevrimiçi kullanım süresi sağlayacaksınız. Öte yandan 120 Hz ekranın cazibesine kapılır ve telefonu bu şekilde kullanırsanız ise, o halde aynı senaryoda alacağınız süre 9 saat 29 dakika olacak ki, bu da kabaca 2 saatlik kayıp anlamına geliyor. Aslında 9,5 saatlik genel kullanım süresi bile pek çok gün için iyi bir süre ancak daha yoğun kullanımlarda sorun yaratabilir.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Telefon sıfır mı yoksa ikinci el mi ? O telefonda bir sorun var. Yoksa 4500 mah batarya ve 7 nanometre işlemciyle 3.5 saat ekran süresi alman imkansız.

Telefonun ekran açık kalma süresini ise, iki farklı senaryoda ölçtük. Zira söylediğimiz gibi telefonda hem 60 Hz hem 120 Hz tazeleme hızları sunuluyor. Eğer Galaxy S20 Plus'ın ekranını 60 Hz'de kullanır ve ekranı açık bırakırsanız, 11 saat 41 dakikalık bir çevrimiçi kullanım süresi sağlayacaksınız. Öte yandan 120 Hz ekranın cazibesine kapılır ve telefonu bu şekilde kullanırsanız ise, o halde aynı senaryoda alacağınız süre 9 saat 29 dakika olacak ki, bu da kabaca 2 saatlik kayıp anlamına geliyor. Aslında 9,5 saatlik genel kullanım süresi bile pek çok gün için iyi bir süre ancak daha yoğun kullanımlarda sorun yaratabilir.

Sıfır amazondan aldım 1 hafta oldu 60 hz da kullanıyorum iade edeceğim gibi

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İade et tabi. Sorunlu cihaz denk gelmiş. İade ederken "beğenmedim" diyerek iade et. Sorundan bahsetme. Sorun var dersen Samsung'tan servis tutanağı vs isteyebilirler iş uzar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hypnot1c
    hypnot1c's avatar
    Erkek
    Ziraatci bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Sıfır amazondan aldım 1 hafta oldu 60 hz da kullanıyorum iade edeceğim gibi

Bu şekilde iade oluyor mu ? Tamam amazon büyük firma yeni Türkiye'ye geldiği için hizmet ve iade politikasını esnetebilir(ya da diğer ülkelerde normal olan hizmeti biz lüks olarak tanımlıyoruz), belli bir kullanım süresi olan ve jelatini çıkarılmış birşeyi direkt beğenmedim diye iade alıyorlar mı ? Öyleyse eğer suistimal edilebilir bu durum Türkiye'de. Ben Amazon'nun hizmetlerinin hiç bozulmamasını istiyorum. 

Nerde o eski minecraftçılar. Unutulmadın X3uqM4 - Tahribatın yanlışlıkla banlanmış en bahtsız müridi. Böyle bir şans nasıl olabilir ? Banlanmış bir üyenin login olmaya çalıştığındaki IP sini sen kalk 1 gün sonra tahribata girerken nasıl denk geldiyse onun IP siyle gir. Bunu bir admin görsün fark etsin ve AB ban ı al şaka gibi :|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Amazon o suistimalin önünü çoktan kesmiş durumda. Eğer bokunu çıkarırsanız sizi karalisteye alıyor. Adres, kredi kartı numarası vs her şeyinizle. Bir daha Amazon'dan çöp bile alamıyorsunuz.

Kaldı ki Amazon böyle iade gelen ürünleri belli bir zaman sonra satışa çıkarıyor. Açıklamasına iade ürün olduğunu belirterek ucuza satıyor. Alan adamda ucuz olduğu için umursamıyor. Hem iade aldığı müşteriyi memnun ediyor, hem ucuza sattığı müşteriyi. Ayrıca iade aldığı malda elinde kalmıyor.

Tam bir kazan-kazan durumu.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

İade et tabi. Sorunlu cihaz denk gelmiş. İade ederken "beğenmedim" diyerek iade et. Sorundan bahsetme. Sorun var dersen Samsung'tan servis tutanağı vs isteyebilirler iş uzar.

1 haftadır kullanıyorum sıkıntı olmuyor dimi iadede

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bknz : Bir üst mesaj. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

internetten aldığınız ürünü mesafeli satış sözleşmesi gereğince 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

15.gün tüketici hakem heyeti ile başbaşa kalırsınız.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

internetten aldığınız ürünü mesafeli satış sözleşmesi gereğince 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

15.gün tüketici hakem heyeti ile başbaşa kalırsınız.

Amazon o süreyi kendi insiyatifiyle 30 gün yapmıştı. Ancak pandemi var millet sokağa çıkamıyor diye süreyi geçici olarak 60 güne kadar çıkartmıştı en son.

mkyb tarafından 18/Şub/21 14:19 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 7458 Toplam Mesaj: 71
samsung