Samsung Galaxy S8 Tanıtılıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=pn-2B82B1mg

Klasik Samsung şişmesi devam ediyor. S3'ten beri var bu olay. Uygulama açılış hızı iPhone ile aynı ama multitasking'te saçmalamaya başlıyor.

mkyb tarafından 09/Nis/17 18:25 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Samsung fiyatı 4.000 liraya indirmiş. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

3500-4000 lira civarlarında iPhone 7 bulabiliyorsunuz. Neden 4000 lira vereyim ki Samsunga?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı

3500-4000 lira civarlarında iPhone 7 bulabiliyorsunuz. Neden 4000 lira vereyim ki Samsunga?

Bir tarafta donanım bir tarafta yazılım. Tabi birde sanırım Samsung Note 7'nin acısını S8'den çıkarıyor gibi gözüküyor.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Çok iyi telefon ama çok para be, değerinin üzerinde bir fiyat olduğunu düşünüyorum halen.

3000 lira sınır olmalı telefonda amk, bu telefonu alınca anında bir orospu çocuğuna, zengin piçine bile dönüşebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=b3v5Rlxac0M

Hepsiburadadan bir yorum.

köydeki arsalarımı satıp bir kendime, bir de kız arkadaşıma aldığım telefondur. kız arkadaşım " ayyyy canım yaaa, gerçekten almışsın. seni çoook seviyorum malım, öhm balım" deyip boynuma sarıldı. çok mutlu oldum. kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız hiç düşünmeden alın derim. düşünmeyin yani, gerek yok; alın.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    SkynetX bunu yazdı

Bir tarafta donanım bir tarafta yazılım. Tabi birde sanırım Samsung Note 7'nin acısını S8'den çıkarıyor gibi gözüküyor.

Hocam bir çok konuda defalarca dedim. Android 'in yazılım tarafından ben çok şikayetçiyim.

Android 'in stabil çalışması için kıvrım kıvrım kıvranıyorlar devamlı donanıma yükleniyorlar falan. Profesyonel bir yazılımcı değilim ama az çok anlıyorum bir şeylerden.

Param olsun iPhone 'a 5000 TL de veririm ama bu durumdaki Android sistemli telefona o kadar para vermem.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    SkynetX bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    SkynetX bunu yazdı

Hocam bir çok konuda defalarca dedim. Android 'in yazılım tarafından ben çok şikayetçiyim.

Android 'in stabil çalışması için kıvrım kıvrım kıvranıyorlar devamlı donanıma yükleniyorlar falan. Profesyonel bir yazılımcı değilim ama az çok anlıyorum bir şeylerden.

Param olsun iPhone 'a 5000 TL de veririm ama bu durumdaki Android sistemli telefona o kadar para vermem.

ne kadar donanım yükseltirseniz yükseltin, uyumlu bir os yoksa napacaksınız ? 8 GB ram nedir 6 gb ram nedir ?

ha tamam olsun bol bol olsun telefonlarda 16 gb ram olsun ama hala ben kasmadan donmayan yavaşlamayan içinde çöp uygulamalar ile gelmeyen android telefon görmedim. 

varsa öyle 1-2 tane nadir asus veya motorola oluyor.

diğerleri gereksiz şeylerle dolu. veya çok kötü bir arayüz ile gelip telefonu kendisi zıkertiyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kayıtsız yurtdışı olanlar 3.000 liraya bulunabiliyor. Pasaport bulunulursa tam alınacak cihaz garantiyi takmayanlar için.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Biraz test ettim iris tarama cidden şahane. Güneş gözlüğü, normal gözlük falan affetmiyor direk görüyor. Karanlıktada çalışıyor. Sadece dışarıda arkadan güneş vurunca bazen mala bağlıyor.

Kamerada S7'nin üstüne pek bi şey koyamamışlar gibi geldi. Zaten S7 geçen yılın en şahane kamerasına sahip modellerden biriydi.

Ekran S7'ye göre daha iyi. Renkler daha doygun. Sanırım bu HDR muhabbetinden.

Parmakizi S7'den daha iyi.

Ses konusunda S7 ile aynı.

S7'den hızlı şarj oluyor.

S7 Edge'ye göre ekran daha az kavisli. Note 7'nin ekranına benziyor. S7 Edge kılıfsız elde durmazken S8'i rahat tutabiliyorsunuz.

S8 Plus Star Wars'taki ışın kılıcı gibi gereksiz uzun. S8'in boyutu iyi.

Aklıma geldikçe eklerim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

AYFON daha iyi her zaman demişimdir Elma elma diye. Neyse bide ısırılmış satıyorlar ama olsun biz 2. el de severiz.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
Toplam Hit: 5014 Toplam Mesaj: 47
samsung