Samsung Galaxy S8 Tanıtılıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bugün Samsung Dex'i kullandım Samsung'un verdiği hediye çeki ile bedavaya gelmişti. Adamlar birebir Windows'a benzetmiş arayüzü. Bazı uygulamaların desteği yok fakat genel olarak ofis işlerinde kullanılabilir. Microsoft'un Office uygulamalarını destekliyor. 

Dex'in tek eksisi telefonu sürekli şarjda ve uyanık tutması. Bataryanın ömrünü yiyor.

Ayrıca kılıf kullanıyorsanız uyum sorunu yaşayabilirsiniz. 

mkyb tarafından 25/Haz/17 03:39 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı

Android'e para verilmez diyoruzda büyük teknoloji sitelerinin beklentisine göre Eylül ayında tanıtılacak yeni iPhone'nun 5.000 liradan başlaması bekleniyor. Dolar kuru aldı başın gitti. Kıçı kırık Renault Clio bile 75.000 liradan başlıyor.

Olum ben 30 k ya megane aldim. Clio dan sonra mersedes hissi verdi ya. Niye oyle diyon

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

yurt dışı fiyatı 2 ayda 2400 e düştü

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bugün Samsung Dex'i kullandım Samsung'un verdiği hediye çeki ile bedavaya gelmişti. Adamlar birebir Windows'a benzetmiş arayüzü. Bazı uygulamaların desteği yok fakat genel olarak ofis işlerinde kullanılabilir. Microsoft'un Office uygulamalarını destekliyor. 

Dex'in tek eksisi telefonu sürekli şarjda ve uyanık tutması. Bataryanın ömrünü yiyor.

Ayrıca kılıf kullanıyorsanız uyum sorunu yaşayabilirsiniz. 

destekleyen uygulamalarda çok güzel birşey. donanımhaber demişti ki  abi ne gerek var herkezin evinde bilgisayar var klavye + mause olacak evde pc ortamı ee o zamana kadar pc açarım diye.

Hayır artık herkezin evinde bilgisayar yok ama herkezin evinde tablet + telefon var neredeyse. 

Tablet bilgisayarın yerini bir türlü alamıyor özellikle ofis uygulamaları çok kullanan insanlar için.

Samsung un DEX teknolojisi gerçekten iyi düşünülmüş bence bu özelik note 8 ile tanıtılacaktı ve note serisine özel olacaktı fakat note7 patlayınca samsung daha fazla özelliği s ailesine verdi.

evinde bilgisayar olmayan biri için güzel düşünmüşler. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enver328
    enver328's avatar
    Erkek

Şu kavisli ekrandan sonra bir albenisi kalmadı. Ekran koruyucu olayı sıkıntı, düşüp kenardan darbe alsa çatlama riski var. Kaldı ki kullanışlı değil. Aynısını note serisine de yaptılar. Düz versiyonu çıkmadığı sürece ilgilenmiyorum.

Biz Elimizi Neye Atsak Kurur Zaten...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    enver328 bunu yazdı

Şu kavisli ekrandan sonra bir albenisi kalmadı. Ekran koruyucu olayı sıkıntı, düşüp kenardan darbe alsa çatlama riski var. Kaldı ki kullanışlı değil. Aynısını note serisine de yaptılar. Düz versiyonu çıkmadığı sürece ilgilenmiyorum.

Daha öncede yazmıştım ekran koruyucular pazarlama hilesinden başka bir şey değil. Tüm çeşitlerini kullandım. Ekranı sadece çizilmelerden korur. Adamlar milyonlarca dolarlık arge yapıyor ekranı daha net nasıl yaparız, daha sağlam nasıl yaparız diye. Kullanıcının yapıştırdığı 10 centlik plastik mika koruyucu mu koruyacak? 

Kenardan darbe alırsa tüm telefonların ekranı kırma riski var.

Firmalar telefonlarda artık çerçeveyi azaltarak yok etmeye başladı. Değişime ayak uydurmak lazım. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    enver328 bunu yazdı

Daha öncede yazmıştım ekran koruyucular pazarlama hilesinden başka bir şey değil. Tüm çeşitlerini kullandım. Ekranı sadece çizilmelerden korur. Adamlar milyonlarca dolarlık arge yapıyor ekranı daha net nasıl yaparız, daha sağlam nasıl yaparız diye. Kullanıcının yapıştırdığı 10 centlik plastik mika koruyucu mu koruyacak? 

Kenardan darbe alırsa tüm telefonların ekranı kırma riski var.

Firmalar telefonlarda artık çerçeveyi azaltarak yok etmeye başladı. Değişime ayak uydurmak lazım. 

Bende bunu anlamıyorum abi. S7 edge kullanıyorum. Bilen bilir daha önce iphone 6plus kullanıyordum. Bu zamana kadar hiçbir telefonuma ne ucuz ne pahalı hiçbir kılıf veya aparat kullanmadım. Lan ben bu telefonun inceliğini sevip almışım, ekran kalitesini sevip almışım kılıf ya da ekran koruyucu kullanarak verdiğim parayı çöpe atmakla aynı şeye geliyor. Evet satarken değeri düşüyor ama ben satmalık almam o yüzden asla ek birşey kullanmam

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
Toplam Hit: 5010 Toplam Mesaj: 47
samsung