folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Samsung Servisinin İnsanı Mal Yerine Koyması

Samsung Servisinin İnsanı Mal Yerine Koyması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

camı vitrini indirten durum.sıfır aldıgın cihazın 30 günlüğüne tamire gitmesi.bişeyi yokmuş diye geri gelmesi.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abdullahozcan
    abdullahozcan's avatar
    Erkek

şikayetim com yaz ve de en iyi monitor phılıps şaşma o titreme için izmirde elektroniçilerde herz azaltıcı adaptör var çankayada satılıyor oda düzltiyor 5o herz şebeke gerilimini 70 ve 80 gibi gösteriyor ve azalma oluyor büyük mönütorlar bile alıyor bilgin olsun int de elektrik tasarrufu yapan cihaz diye var evdeki florasan ve diğer aletleride düzeltiyor elektrik tasarrufuda yapıyor giti gidiyorda gördüm deneyen yakınlarım var yasal dır 80 tl ile 150 tl arasında satılıyor

Çoğu insan ömrünün en güzel yıllarını, bir apartman dairesinin odasında, televizyon seyrederek geçirir. Çoğu insan yirmi yaşında ölür ve seksen yaşında da gömülür
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zervalone
    zervalone's avatar
    Erkek

abdullahozcan bunu yazdı:
    -----------------------------

şikayetim com yaz ve de en iyi monitor phılıps şaşma o titreme için izmirde elektroniçilerde herz azaltıcı adaptör var çankayada satılıyor oda düzltiyor 5o herz şebeke gerilimini 70 ve 80 gibi gösteriyor ve azalma oluyor büyük mönütorlar bile alıyor bilgin olsun int de elektrik tasarrufu yapan cihaz diye var evdeki florasan ve diğer aletleride düzeltiyor elektrik tasarrufuda yapıyor giti gidiyorda gördüm deneyen yakınlarım var yasal dır 80 tl ile 150 tl arasında satılıyor

hocam sıfır monitör almışım zaten 300 e yarı fiyatı kadar paramı vercem bide üstelik 40 ta bunlara vercem gidiym yeni bi tane alıym daha mantıklı :) samsung global e mail atsam iplerler mi acaba ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

zervalone bunu yazdı:

abdullahozcan bunu yazdı:

hocam sıfır monitör almışım zaten 300 e yarı fiyatı kadar paramı vercem bide üstelik 40 ta bunlara vercem gidiym yeni bi tane alıym daha mantıklı :) samsung global e mail atsam iplerler mi acaba ?

sikayetvar.com a yaz hoca kesinlikle geri donus olacaktir ürünü alma ilk önce yaz sonra emin ol ki yetkili birileri sana donus yapacaktir kac bende siemens i şikayet etmiştim teli değiştirmişlerdi :)

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scheitann
    scheitann's avatar
    Erkek

o monitörde hiç bir arıza yok.

verdiğin ürün p2050n

20" "wide screen" lcd monitördür.

1280*1024 te görüntüyü bozuk verir.

çünkü lcd nin çalışma prensibine aykırıdır.

net görütnüyü almak için sadece 1600*900 ü kullanabilirsin.

1600*900 çözünürlüğü haricinde o monitör düzgün görüntü vermez.

samsung servisisinin herhangi bir suçu yok. eğer verdiğin model bu ise :

http://www.hepsiburada.com/samsung-syncmaster-p2050n-20-5ms-wide-screen-lcd-monitor-parlak-siyah/productDetails.aspx?categoryid=986&productid=bd53487

ki samsung'tan nefret ederim

ALLAH RIZASI ICIN BU PROFILI SILIN
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zervalone
    zervalone's avatar
    Erkek

scheitann bunu yazdı:

verdiğin ürün p2050n

http://www.hepsiburada.com/samsung-syncmaster-p2050n-20-5ms-wide-screen-lcd-monitor-parlak-siyah/productDetails.aspx?categoryid=986&productid=bd53487

arza yok diyosunda gördünmü monitörü çözünürlük ayarlarından dolayı monitör karıncalanma yapmaz yazılar kaymaz. ayrıyetten kullandığım çözünürlükte o olmayabilir şu anda cihaza başka bi monitör takılı malum monitörler otomatik ayarlıyo kendine göre çözünürlüğü wide screen diğil şimdiki ekran çözünürlüğü kendi ayarlamış olabilir. yani nası anlatssam görüntü hakkında pek bi problemim yok yazılar karıncalanıo kayma yapıyo biraz titreyip karıncalanıp düzeliyor. zaman zaman artıyor veya azalıyor. aslanım öyle direk görmeden monitörde arza yok demek biraz çok bilmişçe olmuş bence

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

hocam netten araştır, kesin bulursun. samsungun istanbul bölge müdürlüğünün, türkiye bölge müdürlüğünün ve avrupa bölge müdürlüğünün mail adreslerini al. güzelce derdini ve olan olayları anlatan bir mail yaz. eğer maillerde yabancı isim varsa her ihtimale karşı aynı maili birde ingilizce yaz. alt alta koy ve bunların topuna birden yolla. birdaha samsung almakı tövbe gibisinden belirtmeyi unutma. iddia ediyorum en kısa sürede gelip bir üst modeli ile değiştirecekler monitörünü :) neredenmi biliyorum. aynı şeyi hemde ekranını çizdiğimiz (az buz değil.) LG marka televizyon için yaptık ve adamlar 3 gün içinde yenisi ile değiştirdiler.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scheitann
    scheitann's avatar
    Erkek

zervalone bunu yazdı:

scheitann bunu yazdı:

verdiğin ürün p2050n

arza yok diyosunda gördünmü monitörü çözünürlük ayarlarından dolayı monitör karıncalanma yapmaz yazılar kaymaz. ayrıyetten kullandığım çözünürlükte o olmayabilir şu anda cihaza başka bi monitör takılı malum monitörler otomatik ayarlıyo kendine göre çözünürlüğü wide screen diğil şimdiki ekran çözünürlüğü kendi ayarlamış olabilir. yani nası anlatssam görüntü hakkında pek bi problemim yok yazılar karıncalanıo kayma yapıyo biraz titreyip karıncalanıp düzeliyor. zaman zaman artıyor veya azalıyor. aslanım öyle direk görmeden monitörde arza yok demek biraz çok bilmişçe olmuş bence

öyle aslanım maslanım olmaz. düzgünce yaz.

kaç senedir bu işi yapıyorum biliyomusun. çok bilmişçe çünkü bu işi türkiye de en iyi bilen 10 kişiden birisiyim.

sen denedinmi cihazın kutusunda yazan çözünürlükte?

getir m.köy de dükkanım beraber bakalım.

hayır samsung tan nefret etmeme rağmen ithalatçılarının nasıl çalıştığını çok iyi biliyorum.

kırık pini olan ide disk götürürsün onu bile değiştirirler. kullanıcı hatalarını bile dikkate almıyolar. servis ona çalışıyor diyorsa hele ki 2 servis te aynı şeyi diyorsa

bence monitörünün kalibrasyona ihtiyacı var.

cihaza takılı olan monitör ne? çalışma çözünürlüğü kaç?

bakın kısaca mantığı anlatayım :

tüplü monitörde arkada oluşturulan görüntü ışınlar halinde cama püskürtülerek görüntü oluşturulur. 2560 a 1600 çözünürlüğe kadar çıkarlar ( fullhd denen yalan 1920 * 1080 )

lcd ise tek bir çözünürlükte doğru görüntü verebilir. çünkü her bir pixel tek bir görüntü verecek şekilde tasarlanmıştır. görüntü pixeller üzerine oturmazsa kaymalara bozulmalara ve vibrasyonlara sebep olur.

aklıma gelen son bir ihtimal bazı n-vidia onboard ekran kartlarında flu görüntü alıyorduk. kart marka modeline bak gerekirse bir driver güncellemesinde bulun.

burada sana muhalefet olsun diye yazmıyorum. problemin varsa çözelim diye uğraşıyorum.

ALLAH RIZASI ICIN BU PROFILI SILIN
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

tüketici hakem heyeti =) ismini duymaları yetiyor hocam 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
Toplam Hit: 2683 Toplam Mesaj: 20