Samsung Wave525- S5253 Vodafone

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frank
    Frank's avatar
    Erkek

Müridler vodafone'dan babamı aramışlar bugün. Faturalı hat kullanıcısısnız filan size kampanya SAMSUNG WAVE 525- S5253 telefonu 18 ay tarifeyi değiştirmemek kaydıyla 18 ay taksitle ayda 9 liraya verelim demişler. Babamın da tarifesini değiştireceği yok zaten.

Sormak istedigim şu

Musteri hizmetleri telefonda sadece  samsung s5253 demiş. Bu telefonu googleda arayınca wawe 525- s5253 cıkıyor. Başka bir modeli varmıdır. Yani internette buna bakıpta dandik bi telefon yollamasınlar sonra. 

Birde internetten fotograflara baktıgımda harici bir qwerty klavye görüyorum bunda mevcutmudur? 3g yokmus sanırm ama kullanmıyorum zaten.

18 ay taahhüt ayda 9 liraya bu telefon alınır mı düşünceleriniz nelerdir?

Faturalı hat babamın fakat teli alıp bana vericek. Ben kullanırsam sorun cıkartır mı?

Teşekkür ederim.

Tüm sıkıntı ve üzüntülerin kaynağında iradenin arzuları vardır; çünkü tatmin edilmemiş bir arzu bizi özlemle dolu olarak bırakır, tatmin edilen bir arzunun yerine bir yenisi alıncaya kadar da can sıkıntısı yaşarız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pixel
    pixel's avatar
    Erkek
    sadece telefn parasıysa olabilir ancak vodafonedan başka marka çalıştırmaz aklında olsun tlefon resisif ekran yani nokialardan bildiğimiz bastırmatik 3g yok bunun wifi da yok sanırım sadece telefon olsun bi de mp3 falan çalsın diyosan al

revolution-
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frank
    Frank's avatar
    Erkek

pixel bunu yazdı:
    -----------------------------
    sadece telefn parasıysa olabilir ancak vodafonedan başka marka çalıştırmaz aklında olsun tlefon resisif ekran yani nokialardan bildiğimiz bastırmatik 3g yok bunun wifi da yok sanırım sadece telefon olsun bi de mp3 falan çalsın diyosan al

Hocam bada işletim sistemi. Wifi ve gps var. 3g yok fakat 3g ile işimde yok. samsung d500 almıstım 6 sene önce hala onu kullanıyorum:D

ekran resisif değil. Kapasitif ve multi-touch desteği de varmış. Donanimhaberdeki incelemesine baktım.

Benim merak ettiğim şu ki musteri hizmetleri telefonda s5253 demiş. Başka bişi dememiş. Telefon bu telefon mudur? başka aynı isimde alt model varmıdır?

160 lira gibi cok uygun bir fiyata geldiği için alsammı diye düşündüm. Ayrıca hattım benimde vodafone. Fakat faturasız değil. kullanır yinede heralde değil mi?

Tüm sıkıntı ve üzüntülerin kaynağında iradenin arzuları vardır; çünkü tatmin edilmemiş bir arzu bizi özlemle dolu olarak bırakır, tatmin edilen bir arzunun yerine bir yenisi alıncaya kadar da can sıkıntısı yaşarız.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pixel
    pixel's avatar
    Erkek
    pardon hocam ben 5223e bakmışım bada hoş bi sistem bu telefonda 3g var görünüyor gps modülü de var görünüyor ben baktığım sitelerde klavye ile ilgili bişe görmedim ama varsa ekstra olur olmasa bile o fiyata alınabilir bi telefon başka hat takmam diyosan ve 18 ay yani 1.5 yıl gibi uzun bi süre sözleşmeye razıysan al bence büyük beklentilerin yok gibi cihazdan

revolution-
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frank
    Frank's avatar
    Erkek

pixel bunu yazdı:
    pardon hocam ben 5223e bakmışım bada hoş bi sistem bu telefonda 3g var görünüyor gps modülü de var görünüyor ben baktığım sitelerde klavye ile ilgili bişe görmedim ama varsa ekstra olur olmasa bile o fiyata alınabilir bi telefon başka hat takmam diyosan ve 18 ay yani 1.5 yıl gibi uzun bi süre sözleşmeye razıysan al bence büyük beklentilerin yok gibi cihazdan
    ----------------------------

Teşekkür ederim hocam. 

Telefonda 3g yok ondan eminim. Sözleşme konusuna gelince babam ben kendimi bildim bileli faturalı kullanır değilştirecegni sanmıyorum. Kendimde vodafone kullanıyorum. 

Aynen klavye resimlerde var ama sitelerde bende göremiyorum. inş vardır diyelim. Ben başka şehirde ögrenci oldgmdan sözleşme ve telefon memlekete gidecek o yüzden tereddütlüyüm. Eğer s5253 isminde daha dandik bi telefon varsa diye şüphedeyim yani. Bu özellikler beni fazlasayla idare eder. dedigim gibi d500 kullanıyorum hala :D Telefon satma gibi bi huyumda yoktur. Aldımı kullanırım 4-5 sene. 

Tekrardan sağolasın. 

Başka bilgisi olan arkadaşlar görüş belirtirse sevirim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

cızzzıkk

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frank
    Frank's avatar
    Erkek

Farklı görüşler için up diyorum. Var mı sorumun cevabını bilen bir mürid.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek

Faturayı kullanmak mecbur oluyor 18 ay boyunca , kapatmak istersin kapatmak pahaliya mal olur , fatura da oynama oluyor fazla geliyor emin ol. birde alıcaksan tahattütlü ev bile alma

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek

bende bu telefondan var hocam sormak istediğin bişey varsa buyur ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pixel
    pixel's avatar
    Erkek
    hocam 3g bağlantı vardır ama görüntülü arama yoktur 3g bi bağlantı türü sadece gprs ve edge gibi

revolution-
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frank
    Frank's avatar
    Erkek

Saybirs bunu yazdı:

bende bu telefondan var hocam sormak istediğin bişey varsa buyur ?

Hocam öncelikle sorum s5253 diye tabir edilen telefon benim yukarda resmini verdiğim telefon mudur?

Fotodaki gibi manuel klavye mevcutmudur? Yani merak ettigim bunlar telefonda s5253 demişler. Ben bakınca bu cıkıyor internetten ama adamlar aynı isimde farklı sürümlerde daha saftirik bir telefon yollayabilirler mi?

Toplam Hit: 6029 Toplam Mesaj: 15