folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Samsun"Un Nesi Meşhur !!!!

Samsun"Un Nesi Meşhur !!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ismailca
    ismailca's avatar
    Erkek
    samsun un samsung ile bi alakasi varmi yaw?

Yakarız Bu Gezegeni...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    focuturk
    focuturk's avatar
    Erkek
    Meşhur çiftlik caddesi :) ama bişeye benzemiyor. Ve birde eğitim kalitesiyle dünya çapında tanınan 19 Mayıs Üniversitesi. :) Şaka şaka, keşke gitmez olaydım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wolfox
    wolfox's avatar
    Erkek
    Çiflik caddesi(gercekten bir halta benzemiyo), rus pazarı (eskiden ruslar varmıs ama artık yok :)) fuarı diyenler hat etmiş, Üniversitesi diyenler vardı sadece güzel olan iki yer var 1.si tıp fakültesinin yeri dehşet güzel, 2.si güzel sanat okulu(desemde inanmayın okul rezalet ama içindekiler cenneti andırıyo:)) ve en Önemlisi dehşet güzel kızları var.

Hak edeni hayatınıza... Hak etmeynin hayatına... SOKUN!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek
    SaGoPa sı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MoMoSH
    MoMoSH's avatar
    Erkek
    pidesi..ciftlik caddesi..suslenip puslenipte kendini nimetten sayan kızları..carsamba'sı..carsambasının otu..mafyası..piskopatları..Carsambayı sel aldısı..
    barajda et yerseniz super olur.. şimdi limanı da guzel sayılır..
    tam bi ogrenci sehri..ne kazık atarlar ne de fiyatlar pahalıdır..
    ayrıca universite denizin kıyısındadır(egitim fakultesi)..
    karadenizin super bi şehridir.. buyuksehirdir ama bazı nimetlerden faydalanamamaktadır..
    canımızdır cigerimizdir..sigarası vardır..
    daha ne diyim.. samsun lokumu da vardır ayrıca..Ataturk heeykelini de unutmamak lazım :)

suan samsundayım..samsndan sevgiler

MADEM Ki ERMENiSiN, iSTEMEDEN VERMELiSiN :) puhhah
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thenumb
    thenumb's avatar
    Erkek
    Momosh kardeş işte tam bir samsun anlattın heaa.Görmesemde yaşadım saolasın diğer yazan arkadaşlarada teşekkürler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RedKit
    RedKit's avatar
    Erkek
    ama tam bi taraftarlar bizim denizliye deplasmana 900 km dememişler gelmişlerdi!şirinler falan war taraftar topluluğu onu biliom!bide fair-play ben üzerimde denizlispor forması warken adamlarla konuşabiliodum ve takımlarını öle bi şartlamışlardı ki eğer ds'yi yenmezlerse takım otobüsünü şehre sokmıcaklarını söledileer ve nihayetinde samsun burda kazandı!helal olsun walla!

her horoz kendi çöplüğünde denizli horozu her yerde öter
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    denizhanmail
    denizhanmail's avatar
    Erkek
    trabzonda okurken gördüğüm bütün samsunlu kızlar güzeldi. şimdiye kadar izmirin ve eskişehir in kızları die bilirdim ama samsun un hakkı yeniyo bence.. biraz reklam ve tanıtım la samsunun kızları meşhur olabilir kardeş. :)))
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    detay
    detay's avatar
    Erkek
    çiftlik caddesi:D
    bide çiftlik caddesinde kendine bakmayı bilen aşırı güzel yolda görseniz dönüp bakacağınız sonra tekrar dönüp bakacağınız sonra tekrar dönüp bakacağınız kızları.. :P
    (izmire basma derecesinde neredeyse............. ciddiyim)
    atakumu
    değişik renkteki minübüsleri ( her renk ayrı yere gidiyor)
    rus pazarı (ruslar bizden ii türkçe konuşuyor.. ve bildikleri 100$ değil 15 ytl :D yanlış anlamayın kendilerini değil kot gömlek takı tanga sütyen vs vs satyolar)
    benim dikkatimi çeken bunlardı

maaasebeci....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviBere
    MaviBere's avatar
    Erkek
    klasik anlamda samsun simiti meşhurdur,bunun dışında tombik döner adı altında doner ekmek fena sayılmaz,bide ilginc tipleri ciftli caddesinde pelerin giydirilmis danua kopeklerle gezenler,ii duruyo ama ha,dsi de oynarken orda atakum var denize girdim salak gibi tifo oluyodum sınırdan dondum.

hız emniyettir...!
Toplam Hit: 11697 Toplam Mesaj: 31