Sanal Alemden De TSK"Ya Dokunur Oldular

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    http://www.zone-h.org/mirror/id/8881646

http://www.denizmuzeleri.tsk.tr/idmk/kafkas/my_documents/my_files/samples/

Cahil salağın teki TSK yı neden arapların götünü kurtarmadı diye suçlamış Onca Arap ülkesinden hangisi gıgını çıkarmış ki bize ne oluyor bir de web sitesini hacklemiş o hackledi tepkisi gösterdi hemen gider gireriz israile şimdi
    Deniz kuvvetleri komutanlığına genel kurmay başkanlığına mail olarak siteyi bildirdim daha yakın ulaşabilen birisi varsa bildirirse sevinirim tsk mensubu üyelermizin dikkatine

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    lanet olsun ya napmaya çalışıyo bunlar anlamıyorumki, cidden darbe kaçınılmaz olucak..

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Bu insanlar salak galiba.Böle bu işleri çocuk oyuncağı gibi düşünüyorlar.Din kardeşimiz diye koskoca ülke ordularını karşımıza mı alıcaz ?

Ondan sonra bizim askerleri vurunca herifler bize kim yardım edecek ? Siyasi olarak çözüm aranıyor zaten.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek
    anasının gözü kim denk gelicek o indexe.

g2k[et]tahribat[dat]com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    TekBuluT bunu yazdı:
    -----------------------------
    anasının gözü kim denk gelicek o indexe.
    -----------------------------

zone-h ye ekleyerek denk gelmesini sağlamış zaten ben yoksa nereden gireceğim oraya zoneden gördüm ayrıca servere girmiş tsk nın bu daha büyük tehlike bunu yapnsa bir türk ybancılar zoneden bunu görüyor kendi silahlı kuvvetine dayılanan birhalk olarak görüyorlar yazık yaa sonra guardian ne azmış routers ne yazmış deriz adamlar böyle şeyleri görüp yazıyorlar

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

http://www.denizmuzeleri.tsk.tr/idmk/kafkas/default.asp

abi yazık çok yazık :S SQL var :S

az insan çok huzur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Steyi indexleyen salak ;

Senin din kardeşin kadar benim öz kardeşimde yıllardır zülüm,şiddet ve kıyıma maruz kalmaktadır.Müslüman kimliğin ile masum ayıran sen kendi dinin ile çeliştiğin kadar yaptığın dangalaklıkla da kendi ülke ile çelişmektesin.Ötekine berikine değilde direkt müslümandır diye sadece o katlima karşı sergilenen bir duruş insaniyet değil,iki yüzlülükten doğup siyasal islam kimliğinin öne çıkması için masumların cesetleri üzerinden oynanan akbaba oyunudur.Evinde oturup bu katlima sessiz kalmayan bir avrupalu hristiyan bile senden daha müslüman,masum ve insaniyetlidir.Çünkü onun yanında,arkasında sağında solunda yıllardır başka başka katliam gerçekleşmiyor.Senin gibi masum ayırarak hamaset masalları atmıyor sen ne müslümansın ne insaniyetli sen,şerefsiz ve iki yüzlüsün.

Teknik olarak,siteye giriş çıkış vs bu konularda fikir beyan edicek bilgim yok.Ancak görünen köyde kılavuz istemez.TSK'ya ait bir site elbetteki güvenlik bakımından daha sağlam olması gerekir bu da onu diğer siteleri indexlemekten daha zor kılar.Bu dangalaklığı yapan adamın cezası kesilmeli.Ortada suç teşkil dicek index dışında başka bir şey bulunmasa dahi.Çünkü bunu yapan,iler ki günlerde daha fazlasına daha tehlikelisine sebebiyet verir ki,TSK gibi bir kurumun ve devletin bunu yapan adamın başka şeyler daha yapsın sonra yakalarız ederiz deme lüksü yoktur.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

servera girmis olsa permleri aşıp anasayfaya da basabilirdi,basit bir RFI ile klasörleri atlayarak tesadüfen bulmus bence,samples klasörlerinin yazım izni %95 acık olur zaten,drwxrwxrwx seklinde gider...

ve ne yazıktır ki o sitenin cogu yerinde SQL acıgı mevcut,kolonlara erişim vardı,onu kapatmıslar sanırım,neyse...

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek
    bu indexi okudu ya TSK ne gaza gelir şimdi alayını tarumar eder

Yapay zeka, zeka değildir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

Siteyi hackleyen şahısı yarın mahkemeye verip bende idari hakkımı kullanıcağım. Yapan kişiyide buldum zaten ufak bir araştırmayla önceden ayyıldız adına çalışmış neyse detayları bu konu altında paylaşırım

+ olarak neden hackledigini ben kendi düşüncemle açıklayım. Yapmasında ki asıl amaç şudur bence :) ya ben büyügüm bak tsk yı bile hackleyebiliyorum ama bunu hacklersem millet kızar boş yere hackleyemem bişeyler uydurmam gerek diyip uydurup hackliyor işte :)

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hayret,ayyıldız adına calısan bir adam tskyı hackliyor demek :) iyimiş...

gençtürk & robinin kulakları cınlasın..

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
Toplam Hit: 6635 Toplam Mesaj: 33