Sanal Alemden De TSK"Ya Dokunur Oldular

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    k2ankaya
    k2ankaya's avatar
    Erkek
    bu herif bildiğin Eşşek  

Everybody has a plan.Till they get punched in the mouth. MT
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    Bizim Yobaz takımınayaptıklarımız yanında bu hiç bişey yobaz siteler üye bilgileri tutmuyor  artık temizliyorlar korkularından :)

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:
    -----------------------------
    TekBuluT bunu yazdı:
    anasının gözü kim denk gelicek o indexe.

zone-h ye ekleyerek denk gelmesini sağlamış zaten ben yoksa nereden gireceğim oraya zoneden gördüm ayrıca servere girmiş tsk nın bu daha büyük tehlike bunu yapnsa bir türk ybancılar zoneden bunu görüyor kendi silahlı kuvvetine dayılanan birhalk olarak görüyorlar yazık yaa sonra guardian ne azmış routers ne yazmış deriz adamlar böyle şeyleri görüp yazıyorlar

normal sitede gezinen, hacklendiğini bilmeyen birinin denk gelmesini kastettim.

g2k[et]tahribat[dat]com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Enteresan... Garip biri olsa gerek bunu yapan.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    yazık.

Boş İşler Uzmanı..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mobydick64
    mobydick64's avatar
    Erkek
    hafif gerizekalı galiba bu şahıs..

ne mektup geliyor ne haber senden,söyle de bileyim bıktın mı benden,her akşam güneşin battığı yerden,gözlerin doğuyor gecelerime......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek
    "6-7 bin kişilik PKK militanlarının 30 senedir öldürmesi karşısında halen tezkere bekleyen"

Altı üstü bir avuç peşmerge yıllardır kazıyamadık gitti kökünü bunun nedeni tsk'nında emir kulu olması diyenler oldu azda olasa direk tsk yı suçlayabilenler oldu.Unutmayın ki halen zorla kabul ettirilmiş bir darbe anayasasıyla yönetiliyoruz.Tsk'yı eleştirelerin vatan haini ilan edildiği memleketimin yıllardır neden halen "gelişmekte olan" ülke sınıfında yer aldığı pekte net olsa gerek görebilenlere..

Hükümütler geldi geçti bu memleketten beğenilmeyen her hükümütte tsk göreve çağrılırken ölen kaç şehitte tsk yı protesto ettiniz hükümütin emrinden çıkamadığı için ? Yine apo iti memleketim üzerinden uçakla geçerken tsk istihbaratıın olaydan haberdar olduğu yıllar sonra açıklandığı halde hanginiz bunu protesto etti ? Tsk'tı eleştirmeyi vatan hainliği olarak gördüğünüz sürece tsk nın içinde çürük domatesler çoğalmaya başlar bu sadece tsk için değil her kurum için böyledir.Hiç bir kurum eleştirilemez değildir,olmamalıdır da zaten eğer burası Demokratik bir ülkeyse.

Ama bizim çok bilinçli vatandaşımızda ne vardır;Tsk da torpil dönüyor dersin vay efedim tsk ya dil uzattı,burası laik,demokratik ve sosyal bir hukuk ülkesidir der bir de bakarsın tsk'yı eleştireni talan eder.

Ben burada şahısları yada olayları değil,düşünceleri tartısıyorum herif neden hacklemiştir,piç midir,terörist midir beni ilgilendirmez ama parayla gömüldüğünüz şu topraklara memleketin deyip,elinize silah vermelerini hiç sorgulamıyorsanız zaten an'dan itibaren bu yazdıklarımı anlamışlar ve hiç bir zaman anlayamayacak olanlar diye kategorilendirlidiniz..

Yine de ufak bir not;Diyaneti de,sosyal sigartoları da,tsk'yı da,mecliside hatta ve hatta yargıyıda eleştirilemez kılıp sonsuz güven beslemeyin bu memleket tsk nın olduğu kadar sizin de ! Sizde gözetin,gözetip koruyanı da gözetin ! Bak Özkök paşa ne yaptı ! Generali yargılattı işte olması gerekende budur ! Bir ülkenin her kurumundan çürük domates çıkar ama çürük olmayanları o çürük değil diye eleştirmemek mi daha mantıklı yoksa o çürüğü neden göremedin,nasıl kokusunu almadın diye sürekli kendilerine izlendiğini hatırlatıp eleştirmek mi..

edit:Yorumum sadece tırnak içine aldığım yazdıkları içindir.

Troubles'll come & they'll pass
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Nikoteen bunu yazdı:
    "6-7 bin kişilik PKK militanlarının 30 senedir öldürmesi karşısında halen tezkere bekleyen"

Altı üstü bir avuç peşmerge yıllardır kazıyamadık gitti kökünü bunun nedeni tsk'nında emir kulu olması diyenler oldu azda olasa direk tsk yı suçlayabilenler oldu.Unutmayın ki halen zorla kabul ettirilmiş bir darbe anayasasıyla yönetiliyoruz.Tsk'yı eleştirelerin vatan haini ilan edildiği memleketimin yıllardır neden halen "gelişmekte olan" ülke sınıfında yer aldığı pekte net olsa gerek görebilenlere..

Hükümütler geldi geçti bu memleketten beğenilmeyen her hükümütte tsk göreve çağrılırken ölen kaç şehitte tsk yı protesto ettiniz hükümütin emrinden çıkamadığı için ? Yine apo iti memleketim üzerinden uçakla geçerken tsk istihbaratıın olaydan haberdar olduğu yıllar sonra açıklandığı halde hanginiz bunu protesto etti ? Tsk'tı eleştirmeyi vatan hainliği olarak gördüğünüz sürece tsk nın içinde çürük domatesler çoğalmaya başlar bu sadece tsk için değil her kurum için böyledir.Hiç bir kurum eleştirilemez değildir,olmamalıdır da zaten eğer burası Demokratik bir ülkeyse.

Ama bizim çok bilinçli vatandaşımızda ne vardır;Tsk da torpil dönüyor dersin vay efedim tsk ya dil uzattı,burası laik,demokratik ve sosyal bir hukuk ülkesidir der bir de bakarsın tsk'yı eleştireni talan eder.

Ben burada şahısları yada olayları değil,düşünceleri tartısıyorum herif neden hacklemiştir,piç midir,terörist midir beni ilgilendirmez ama parayla gömüldüğünüz şu topraklara memleketim deyip,elinize silah vermelerini hiç sorgulamıyorsanız zaten an'dan itibaren bu yazdıklarımı anlamışlar ve hiç bir zaman anlayamayacak olanlar diye kategorilendirlidiniz..

Yine de ufak bir not;Diyaneti de,sosyal sigartoları da,tsk'yı da,mecliside hatta ve hatta yargıyıda eleştirilemez kılıp sonsuz güven beslemeyin bu memleket tsk nın olduğu kadar sizin de ! Sizde gözetin,gözetip koruyanı da gözetin ! Bak Özkök paşa ne yaptı ! Generali yargılattı işte olması gerekende budur ! Bir ülkenin her kurumundan çürük domates çıkar ama çürük olmayanları o çürük değil diye eleştirmemek mi daha mantıklı yoksa o çürüğü neden göremedin,nasıl kokusunu almadın diye sürekli kendilerine izlendiğini hatırlatıp eleştirmek mi..

Son harfine kadar Katılıyorum Nikoten Hocam...  Ayrıce Eklemek istedim, Eleştirirkende İşin Bokunu çıkarmamak lazımdır, Bu Bir Kişi Normal bir Vatandaş dahi olsa, Eleştirirken Kendisini Rencide etmemek ve Haysiyetine yada Gururuna Halel getirmemek lazımdır...   T.S.K. Türkiyenin Göz Bebeği Bir Kurumdur, Tabiki Eleştirilecek zaman zaman, ama Ortada Eleştirmeye değer Bulgular var ise, Toplumda Güveni zedeleyecek nedenler var ise Eleştirilecek olmalıdır..      Olmalıdır ki Gerçek Demokrasiyi Yaşayabilelim, Olmalıdırki Güvenimizi Kötüye Kullananlar Vatanı Gözümüzün içine baka baka Satmasın, Değilki Vatanı satması, Millete en ufak zararı Dokunmasın.

Zaten Herşeyin Bokunu Çıkarma Huyumuz Yüzünden Her şeyi Bu merhaleye kadar getirdik ya. Hayrolsun. Vatanı fazla seviyoruz, fazla sevdiğimiz için laf üretiyor, birbirimizi birbirimizden Vatan sevgisi namına Küstürüyoruz, En Kötüsü Çalışmıyoruz, Çalışma alanımızıda aldılar son gelişmelerde, pek çok kişi işsiz ve yarınından umutsuz....   Dramatik olan ise, Birbirimizi Bu Aşırı geliştirilmiş Vatan sevgisi Uğruna Hiç Düşünmeden Öldürüyoruz. (Sakın Kimse Meşru Müdafaa dan bahsetmesin Kastettiğim Meşru Müdafa a değil...) Ve En Kötüsüde Vatanı Sevmeye Paralel Bir Sevgi olan Millet Sevgisini Unutmuşuz... Bir Millet Olduğumuzu Unutmaya doğru hızla ve emin adımlar la ilerliyoruz...

Durmak yok, Yola devam.......

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

bu salak denizmüzelerine niye index atar:) yiyorsa tsk.tr ye yapsın. anında bulurlar

Aptal şahıs, TSK nın kendi kafasına göre bişey yapamayacağını bilmezki. burda devleti yöneten hükümeti değilde TSK yı hedef alacak kadar atgözlüğü takan şahıs soğancık beyinlinin en aşağılığıdır.

ırak işgal edildiğinde abd nin yanında olup TSK yı ıraka göndermek isteyen zihniyeti düşünmez. filistine saldırıldığında israille anlaşma yapan zihniyeti düşünmez. Nato sekreterliğine İslam düşmanı seçen zihniyeti düşünmez. anca TSK ya laf atıp kendini tatmin eder. öküz işte öküz trene bakar gibi bakar düşünmez!

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpoofU
    SpoofU's avatar
    Erkek
    Şimdi bunu bulamazlarda, görürsünüz. Bulup kazığa oturtmalı böylesini.

Sevmem yazmayı, okumayı sevdiğim kadar.
Toplam Hit: 6651 Toplam Mesaj: 33