Sanalpazar Düzeldi Mi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigor
    zigor's avatar
    Erkek

Yılbaşında sattığım bir ürünün ücretini 3 haftada ancak göndermişlerdi. Sitedeki uyarılar gittiği ve site olağan akışına döndü gibi bir mesaj attıkları için bu hafta bir satış yaptım, 1000 liralık.

Sabah alan arkadaş onay vermiş. 

Mesaj attım, düzeldi mi sisteminiz diye, sırayla para gönderiyoruz benzeri standart bir cevap atmışlar. 

Yakın zamanda satış yapan var mı ? 

Normalde aciliyeti olmasa pek önemsemem, 2 gün yada 2 hafta, eninde sonunda gönderirler diye düşünürüm. Ama bu defa almam gereken bir ürün var, yurtdışından sipariş edeceğim. 

Ben alırsam ve sanalpazar 2 hafta içinde parayı yollamazsa büyük sıkıntı olur. Para gelince alayım desem, zaten kargo süresi 1 ay , çok uzayacak. 

Var mıdır yakın zamanda kullanan ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

2 ayda alabildim paramı sen düşün , maxel geçen satış yaptı her gün ticket atıp durdu parasını yatırsınlar diye.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Komisyon oranı biraz fazla olabilir ama sahibinden.com daha güvenli geliyor bana satış için. Bilmiyorum nasıl olur ama :S

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı

Komisyon oranı biraz fazla olabilir ama sahibinden.com daha güvenli geliyor bana satış için. Bilmiyorum nasıl olur ama :S

gittigidiyor mu demek istedin hacım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    PanxeR bunu yazdı
    interfector bunu yazdı

gittigidiyor mu demek istedin hacım

GG ve Sahibinden.com ikisi sanalpazar.comdan daha güvenilir geliyor bana tabi satan kişi açısından düşünmek lazım komisyon oranları şuyu buyu bilemem detaylı :)

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Hocam sürekli mesaj at ödemeler hakkında daha hızlı yatırırlar.Ödemeler ne oldu de işte sora ya koyduk derlerse benim de odemelerim var de su günü kadar yatmazsa yasal işlemlere başlayacağını belirt. Geçen ay ürün sattım alıcı onay verdi 4 iş günün de para hesabıma geçmişti 850 tl diğer 150 tl lik ürün de 1 haftada geçti hesabima. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek

Sanalpazar pişmanlıktır. Parayı hemen çekiyorlar lakin ödemeye gelince sizin paranızı size vermiyolarlar. Kendi paranızı almak için neredeyse adamlara yalvarmanız gerekiyor.

Arayıp derdinizi anlatabileceğiniz bir müşteri hizmetleri bile yok. Bir kere kullandım daha girmiyorum bile. Allah düşürmesin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Ah hocam keşke sahibindende satıp %2 3 daha fazla komisyon verseydin ayda bir para alıyorum. Hergün dava açıcam diye tehdit ediyorum anca yatırıyorlar

www.kriptopedi.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Benim parami bana yatirmak icin ne siraya koymasi bu onu anlamadim ben ?

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigor
    zigor's avatar
    Erkek

Sanalpazarı severim, yıllardır da sorunsuz kullanırım. Sıkıntım olduğunda müşteri hizmetleri 10-15 dk içerisinde mesajlarımı cevaplardı. 

Ama sene başında ne olduysa oldu, anlaşılan yine uğraştıracaklar.  

Sahibinden iyi de %12 komisyon alıyor. 40 lira da kargo ile 160 lira para gidecekti boş yere.

Sanalpazar da % 5-6 komisyon ile 60 lira kestiler. Kargo da sabit ücret 6.5 tl , yuvarlayalım 70  olsun.

100 lira fark var arada, az değil. Ama 3-4 günden fazla bekletirlerse bir daha da asla kullanmam, ne alırken ne satarken. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigor
    zigor's avatar
    Erkek

Hala parayı vermediler, 3 hafta oldu neredeyse. Sakın kullanmayın, komisyonu daha fazla olsun ama düzgünce paranızı alın, sahibinden, gg kullanın.

Her mesajıma aynı cevabı veriyorlar. 

Toplam Hit: 1968 Toplam Mesaj: 17
sanalpazar