Sanatsozluk.Com'u Açtım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Çoğu kişi beni tanıyordur konservatuvar kompozisyon yani bestecilik bölümü okuyorum boş zamanlarımda php ile ilgileniyorum tabi şimdilik spagetti yazabiliyorum :). Bende sanat alanı ile ilgili bir sözlük yapayım dedim elimden geldiğince bişeyler yaptım çok fazla iyi kodlama ve tasarım bilmediğim için doğal olarak daha fazlası çıkmadı. Sanatın hangi alanı olursa olsun ilgilenen arkadaşlar varsa sitede takılırsak güzel olur diye düşünüyorum.

www.sanatsozluk.com 

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

arayuz guzel olmus, hazir template mi kullandin ?

black implies white, self implies other, life implies death.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

yok hocam bootstrap ile yaptım. Bu arada teşekkür ederim.

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

site güzel olmuş. tasarım hoş gözü yormuyor. başarılar.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı

site güzel olmuş. tasarım hoş gözü yormuyor. başarılar.

çok saol hocam

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

RAHATSOZLUK.COM AÇ BİDE rahat rahat yazalım :D

vay amk domain alınmış :)

DJ_Alper tarafından 25/Nis/17 09:21 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

RAHATSOZLUK.COM AÇ BİDE rahat rahat yazalım :D

vay amk domain alınmış :)

harbi böyle cesaretli bir mürid yok mu yaf, açında bol bol sövek, :D

the man who gets tired after eating a ban
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

Hocam gayet sade insanı sıkmayan bir site olmuş başarılar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

az önce üye oldum, giriş yapmaya çalıştığımda 403 uyarısı alıyorum şu an

https://t.me/pump_upp
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    patates bunu yazdı

az önce üye oldum, giriş yapmaya çalıştığımda 403 uyarısı alıyorum şu an

Hocam güzel hostla çalışıyorum bazı durumlarda saldırı olarak algılıyor ban atıyor nedense onu daha çözemedik hosting firması yapılacak birşey yok diyor.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Bu arada bertolt isimli üye bu sitedense editörlük vermek istiyorum başlığın en güzel ve en doğru entrysini o girdi baya sanatsal kültürü gelişik belli :)

Toplam Hit: 4038 Toplam Mesaj: 22
php site web website sözlük sanat