Sanatsozluk.Com'u Açtım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek

Bay / Bayan yakışmamış hocam sanat sözlüğe :) 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    SweeneyTodd bunu yazdı

tanık olduğum en boş tartışma. kadınların problem çıkarmak için uydurdukları bir malzeme.

siteyide beğendim. eline sağlık.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    SweeneyTodd bunu yazdı

tanık olduğum en boş tartışma. kadınların problem çıkarmak için uydurdukları bir malzeme.

:) Kadınları bu şekilde uğraşlar için malzeme ürettikleri yönündeki düşüncene (tayyip erdoğan sesi ile)   "ben katılmıyorum, doğruda bulmuyorum"

(kılıçdaroğlu sesi ile)   

"Kabul edilemez"

https://t.me/pump_upp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    arkinfes bunu yazdı

Bu arada bertolt isimli üye bu sitedense editörlük vermek istiyorum başlığın en güzel ve en doğru entrysini o girdi baya sanatsal kültürü gelişik belli :)

Site ve içeriği beğendim hocam.

Yalnız şahsın yorumuna katılmamakla birlikte içerdiği çarpıcı çelişkileri de kanım donarak okudum.

Tanık olunamayacak kadar eski bilgilerin, betondan bir duvarmışçasına dayanak alınarak; şahsi fikirlere destek haline getirilerek yapılan ukala yorumlar benim gözümde dogmadan ileri gidemez.

NaZi_ tarafından 25/Nis/17 23:03 tarihinde düzenlenmiştir

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    NaZi_ bunu yazdı
    arkinfes bunu yazdı

Bu arada bertolt isimli üye bu sitedense editörlük vermek istiyorum başlığın en güzel ve en doğru entrysini o girdi baya sanatsal kültürü gelişik belli :)

Site ve içeriği beğendim hocam.

Yalnız şahsın yorumuna katılmamakla birlikte içerdiği çarpıcı çelişkileri de kanım donarak okudum.

Tanık olunamayacak kadar eski bilgilerin, betondan bir duvarmışçasına dayanak alınarak; şahsi fikirlere destek haline getirilerek yapılan ukala yorumlar benim gözümde dogmadan ileri gidemez.

Hocam zaten çok güzel bir entry girmişsin hemen en iyi olarak işaretledim entrynin yanında yıldız çıkıyo :D Sanat konusunda bu kadar kültürlü insanlar olması beni bir besteci olarak çok mutlu etti gerçekten :) hocam şuan için üye toplama çabasındayız böyle bazı saçmalıkların olması gayet normal :) final sınavlarına odaklandığım için pek içerik giremiyorum son sene malum :) ama en yakın  zamanda baya ilgilenmeye devam edicez.

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    SweeneyTodd bunu yazdı

Katıldığım bir durum. Özellikle sözlükte ne kadar boş muhabbetler yapılıyor akıllara zarar.

İşleri güçleri yok ota boka takılıyorlar. Hele bazıları var sanarsın ingiliz düşesi..

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khayyam
    Khayyam's avatar
    Erkek

Hayirli olsun. Bir sanatci adayi olarak umarim uygun icerik bulur ve uretebilirim. 

Felekler her gece ömür gömleği dikmede, nice dikilmiş gömleğin yakasını yırtmada. Zamane, her gün nice neşeliyi sudan çıkarmada, nice dertliyi toprağa sokmada.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

bir çizer olarak geleyim bari, belki yeşillendiririz he ne dersin ? :) görsel sanat kısmında ortak olabilirim :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patates
    patates's avatar
    Erkek

yeni şeyler öğrenmeyi seviyorum. Fakat oturup sıfırdan araştırıcak kadar da göt yok.

listevari bilgileride sevmiyorum. 

siteni açılış sayfasındakis ayfalardan biri yaptım. girer bakarım ne var ne yok koklarım. işime yarayanın üstüne giderim. üye oldum ama katkı sunabilecek kadar bir birikimim yok.

https://t.me/pump_upp
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek

hayırlı olsun.. güzel bi proje.. sinema kısmına elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıcam umarım.

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
Toplam Hit: 4037 Toplam Mesaj: 22
php site web website sözlük sanat