folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Sapığın İdeoloji Rehberi (2012) Filmi Arıyorum

Sapığın İdeoloji Rehberi (2012) Filmi Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    Cayan bunu yazdı

Ben magnetle çalıştırabildim linki bi öyle dene istersen.

3 farklı tarayıcı'dan denedim, olmadı. 

bütün güvenlik önlemlerini de suspend ettim, sayfa formasyon'u da normalde olduğu gibi gelmedi, ilginç. 

paylaştığın link'in torrent dosyasını, diğer host'lardan biriyle de paylaşabilirsen, bi bakayım, merâk ettim. 

GET THIS TORRENT

torrent link yok dostum magnet var sitede sadece. buna tıklayıp izin ver de.

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Cayan bunu yazdı
    Cayan bunu yazdı

bütün güvenlik önlemlerini de suspend ettim, sayfa formasyon'u da normalde olduğu gibi gelmedi, ilginç. 

paylaştığın link'in torrent dosyasını, diğer host'lardan biriyle de paylaşabilirsen, bi bakayım, merâk ettim. 

GET THIS TORRENT

bana gelen sayfada, senin gönderdiğin bu Mavi renkli " GET THIS TORRENT " link'i de gözükmüyordu.

bu arada, senin bu TbT sayfasında gönderdiğin Mavi link'e tıklayınca çalıştı, dostum. ^^D` ama benim mobil'de ~bütün kota'yı sömürür bu. ^^D. 

Peer'leri göremedim ilk anda, sonra cart diye (~10-15 sn. sonrası) 1mb/sn'ye çıktı down. , kapattım. ^^`

Tşk'ler. 

(3.5GB'mış dosya. 6adet de tracker vardı, biri de rarbg mi neydi. ....720p.legendado.web.2012.mkv gibi bi dosya adı var.)

bi'de böyle deneyeyim bi;

magnet:?xt=urn:btih:74EF3133FFF92F1505E051530C711DF6DDE10C3E&dn=The%20Perverts%20Guide%20to%20Ideology%202012%20WEBDL%20720p%20Legendado%20PT-BR&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.coppersurfer.tk%3A6969%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2F9.rarbg.to%3A2920%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.opentrackr.org%3A1337&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.internetwarriors.net%3A1337%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.leechers-paradise.org%3A6969%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.coppersurfer.tk%3A6969%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.pirateparty.gr%3A6969%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.cyberia.is%3A6969%2Fannounce

cık. bu şekilde açık hâliyle çalışmadı. 

bi'de bana, daha çok sıkıştırılmış hâli lâzım. Şöyle 400-500mb boyutlu filân. ama 360p veya 720p gibi yine, fazlası olmaz. ^^`

RitmFarbRacourci tarafından 26/Nis/20 16:45 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yNsr
    yNsr's avatar
    Erkek

online film sitelerinde var oralardan neden indirmiyorsun ?

https://ok.ru/video/82657872446

https://www.fullfilmizlesin.pw/sapigin-ideoloji-rehberi-2012-full-filmi-izle/3

In every job there is a no
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

link kırık hocam

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Cayan bunu yazdı
    Cayan bunu yazdı

GET THIS TORRENT

bana gelen sayfada, senin gönderdiğin bu Mavi renkli " GET THIS TORRENT " link'i de gözükmüyordu.

bu arada, senin bu TbT sayfasında gönderdiğin Mavi link'e tıklayınca çalıştı, dostum. ^^D` ama benim mobil'de ~bütün kota'yı sömürür bu. ^^D. 

Peer'leri göremedim ilk anda, sonra cart diye (~10-15 sn. sonrası) 1mb/sn'ye çıktı down. , kapattım. ^^`

Tşk'ler. 

(3.5GB'mış dosya. 6adet de tracker vardı, biri de rarbg mi neydi. ....720p.legendado.web.2012.mkv gibi bi dosya adı var.)

bi'de böyle deneyeyim bi;

magnet:?xt=urn:btih:74EF3133FFF92F1505E051530C711DF6DDE10C3E&dn=The%20Perverts%20Guide%20to%20Ideology%202012%20WEBDL%20720p%20Legendado%20PT-BR&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.coppersurfer.tk%3A6969%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2F9.rarbg.to%3A2920%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.opentrackr.org%3A1337&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.internetwarriors.net%3A1337%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.leechers-paradise.org%3A6969%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.coppersurfer.tk%3A6969%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.pirateparty.gr%3A6969%2Fannounce&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.cyberia.is%3A6969%2Fannounce

bi'de bana, daha çok sıkıştırılmış hâli lâzım. Şöyle 400-500mb boyutlu filân. ama 360p veya 720p gibi yine, fazlası olmaz. ^^`

arkadaş kaliteli arıyor diye bunu attım zaten 300-400mb boyutlu halleri internette sitelerde mevcut.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Cayan bunu yazdı
    Cayan bunu yazdı

...

arkadaş kaliteli arıyor diye bunu attım, zaten 300-400mb boyutlu halleri internette sitelerde mevcut.

ha, tamam.

vaktin varsa, bana yine böyle; seeder'i bol, 300-500mb arası, min. 360p max. 720p (muhtemelen daha üstü bi çözünürlük olmaz bu MB. boyutuyla) bi magnet link'i daha atabilir misin? 

bende bu ThePirateBay.org sıkıntılı gibi biraz.

Tşk'ler. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    serdo
    serdo's avatar
    Erkek

Online sitelerde var tr dublaj olarak indirdim ama ses kayma hatası var ve görüntü kalitesi iyi değil 

"NE MUTLU, İNSANIM DİYENE" ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    serdo bunu yazdı

Online sitelerde var tr dublaj olarak indirdim ama ses kayma hatası var ve görüntü kalitesi iyi değil 

Hocam paylaştık ya torrent

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    serdo
    serdo's avatar
    Erkek
    Cayan bunu yazdı
    serdo bunu yazdı

Hocam torrent inmiyor ki link açılmıyor 

"NE MUTLU, İNSANIM DİYENE" ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    serdo bunu yazdı
    Cayan bunu yazdı
    serdo bunu yazdı

Hocam torrent inmiyor ki link açılmıyor 

upload ediyorum

abdullahazad tarafından 26/Nis/20 19:08 tarihinde düzenlenmiştir

az insan çok huzur.
Toplam Hit: 5365 Toplam Mesaj: 29
film arıyorum