folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Şarjı Uzun Giden Akıllı Telefon Önerisi (Max 1000₺)

Şarjı Uzun Giden Akıllı Telefon Önerisi (Max 1000₺)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sony m4 Aqua kullanıyorum ve çok memnunum, fiyatı ise hepsiburada,tekmosa ve benzeri güvelinir birkaç sitede 1000 tl altında.. şarj süresi kullanıma göre 2 güne kadar idare eder. Stamina modu çok iyi.. incele derim... hepsiburada.com dan aldım. zaten 14 gün iade olayı var, ama mağazadan alınca öyle bir durum var mı bilmiyorum. sanırım mediamrkt mağazan alımlarda sorun çıkarıyormuş. Sony son 1 ayda 2 tane sistem güncellemesi gönderdi ve şarj tüketme olayına el atmış sanırım, telefon boşta iken daha az şarj tüketiyor... 5mp ön 13mp arka kamera var.. su geçirmezlik olayından söz etmeme gerek yok zaten, zaten havuzda resim çekecek değilim ama yağmurlu havalarda ve suya düşürdüğümde idare etsin yeter..

elcondor tarafından 17/Eki/15 15:18 tarihinde düzenlenmiştir

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Sony telefon bostayken işlemciyi tek çekirdek çalıştırıyor ve 300 mhz kilitliyor.  Buda şarjda dehşet artı süre sağlıyor.

Ayrıca tüm telefonların gece çekimi dandiktir. Foto kalitesine çok takıyorsaniz dslr fotoğraf makinesi alın.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Sony telefon bostayken işlemciyi tek çekirdek çalıştırıyor ve 300 mhz kilitliyor.  Buda şarjda dehşet artı süre sağlıyor.

Ayrıca tüm telefonların gece çekimi dandiktir. Foto kalitesine çok takıyorsaniz dslr fotoğraf makinesi alın.

o kadar derinlemesine teknik bilgim yok ama dediğim gibi son 2 sistem güncellemesiyle birlikte  şarj tüketimindeki azalma ilk dikkatimi çeken şey oldu. Fotoğraf olayına takılmıyorum zaten, 13 mp gündüz çekimi (elbette ışığıda iyi yakalarsan) tatminkâr. Gece çekimi pek yapmıyorum, olursa da uygun mesafeden çekince led flaş bana yetiyor.

elcondor tarafından 17/Eki/15 15:27 tarihinde düzenlenmiştir

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

huawei telefonlarına bak hocam

g7 mate 7 iyidir

bende p7 var full performans 24 saat gidiyo

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    elcondor bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

o kadar derinlemesine teknik bilgim yok ama dediğim gibi son 2 sistem güncellemesiyle birlikte  şarj tüketimindeki azalma ilk dikkatimi çeken şey oldu. Fotoğraf olayına takılmıyorum zaten, 13 mp gündüz çekimi (elbette ışığıda iyi yakalarsan) tatminkâr. Gece çekimi pek yapmıyorum, olursa da uygun mesafeden çekince led flaş bana yetiyor.

Hangi model hocam ? Aklima yatti d3diginiz sony aqua olayi. 13mp bana harikulade gelir. Sony m4 lenovo arasinda kaldim. 

Huawei ascent mate 7 note 4 den de buyuk hocam cok buyuk cihaz 

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

LG g2 öneririm

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı

LG g2 öneririm

3gli kullanimda ne kadar gidiyor hocam sarj

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Lg alırsan ekran sararma sorunu var özelikle g2'de.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    Katilbey bunu yazdı
    manhyak bunu yazdı

LG g2 öneririm

3gli kullanimda ne kadar gidiyor hocam sarj

Hocam bende alıcam bu telefondan. Kuzen kullanıyor ve baya memnun.

3000Ma bataryası var epeyi gider diye tahmin ediyorum. Google dan bi araştırırsan daha ayrıntılı bilgiye ulaşırsın.

edit : %100 şarz edip 42 saat kullandıktan sonra %9 şarzı kalmış
    http://www.youtube.com/watch?v=05yruI3FICk

manhyak tarafından 17/Eki/15 19:22 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Katilbey bunu yazdı
    elcondor bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Hangi model hocam ? Aklima yatti d3diginiz sony aqua olayi. 13mp bana harikulade gelir. Sony m4 lenovo arasinda kaldim. 

Huawei ascent mate 7 note 4 den de buyuk hocam cok buyuk cihaz 

yalnız sony'nin de kasa biraz büyük ona göre baştan söyleyim.. özellikle alt kısımda gereksiz 1cm boşluk var. Bence bir bayiye git ve öyle incele zaten M4 Aqua ve Z3 birebir aynı kasa 1-2 mm lik fark var.. Z3 incesen de olur yani...

Bu arada  M4 Aqua android 6.0 güncellemesi alacakmış.. Sony'nin resmi sitesinde görmüştüm.

elcondor tarafından 17/Eki/15 19:26 tarihinde düzenlenmiştir

.