folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Şarjı Uzun Giden Kablosuz Mause

Şarjı Uzun Giden Kablosuz Mause

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Gazi Mause

Ehl-i Byte
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek

Hocam 65 tl ye Logitech g700 satıyorum. Hem kablo ile hem kablosuz kullanabiliyosun ama pil o kadar uzun gitmiyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    necroshine
    necroshine's avatar
    Erkek

logitech m185. ben kullanıyorum çok uzun gidiyor. yılda 3 kez felan değiştirdim. ve ucuz bir mouse

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek

yüksek mah lı doldurulabilir pillerden al.. ben 2500 mah sony pil kullanıyorum.. microsoft mouse ile 6 -7 ayda gidiyor. tekrar dolduruyorum

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek

Hocam zamanında logitec m705 aldım. Şuan fiyatı sanırım 100 lira falan aldığımda 60 küsürdü. İki adet duracell kalem pille kullanıyorsun veya tek pillede kullanabiliyorsun. Güzel 3 yılı geçti sanırım sadece pillerden birini değiştirdim daha :D Gerçekten 3 yıla kadar pil ömrü sunuyor. Çok kullanmayan biriysen daha bile fazla. Zaten kullanmadığın zamanlarda kendini otomatik kapatıyor falan. TAVSİYEMDİR:

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

4-5 saatlik bir test imkanım oldu , genel itibari ile mause un algılaması çok iyi yorgan yatak dinlemiyor pürüzlü dizeylerde bile çalışıyor ( cam yüzey hariç ) 

şarjının okadar uzun gitmesi de normal mause optiğinin ışığı hiç yanmıyor ve 2 pille çalışıyor içinden GP pil çıktı 2 adet kalem pil.

neyse sonuca gelirsek  mause küçük ( bloody v7 den sonra ) elime küçük geldi.

ve ağır ( 2 adet kalem pil ile normal ama yine de ağır ) 

fakat kaliteli ve bu bütçeye en iyisi bu şimdilik önerilir  F/p  kablosuz arayan varsa eli çok büyük değilse alsın sonuçta gamer bir mause değil

Toplam Hit: 3489 Toplam Mesaj: 37
kablosuz mause