Şarjlı Matkap Tavsiyesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Evet genel olarak ev içi işlemleri halletmek için olsada gerektiği zaman betonda delebilecek darbeli ve şarjlı bir model arıyorum. 

Olaydan çok anlamadığım için neye baksam manderan sorunu var yazıyorlar yani uç yalpalıyormuş. 

Var mıdır nispeten kaliteli ve kronik sorunu olmayan bir model? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Korkuluk
    Korkuluk's avatar
    Erkek

Model olarak bilemiyorum ama Black decker ya da Makita ürünlerine bakmanı tavsiye edebilirim. Gayet sağlıklı ve sorunsuz oluyorlar.

Eğer odadaki en zeki insan sensen, yanlış odadasın demektir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek
    Korkuluk bunu yazdı

Model olarak bilemiyorum ama Black decker ya da Makita ürünlerine bakmanı tavsiye edebilirim. Gayet sağlıklı ve sorunsuz oluyorlar.

Yani bana genel olarak sorunsuz bir model tavsiyesi daha iyi olur gibi hocam. Çünkü alayının altında yok şurası hatalı burasıda sorun var diye yazan yazana

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    iLLuMiNaTi bunu yazdı
    Korkuluk bunu yazdı

Yani bana genel olarak sorunsuz bir model tavsiyesi daha iyi olur gibi hocam. Çünkü alayının altında yok şurası hatalı burasıda sorun var diye yazan yazana

paran varsa hilti makita milwaukee bakabilirsin. lakin bu cihazların hiçbirisi ev için değil profesyonel amaçlı olabilir. tavsiyem matkap için matkap şarjlı için şarjlı al. ikisinin de orta hallisini alman daha mantıklı. 

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Macidor
    Macidor's avatar
    Erkek

Bosch GSR serisi darbesiz olanlardan şikayet duymadım, iyidir. GSB serisine bakabilirsin darbeliler için. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    Macidor bunu yazdı

Bosch GSR serisi darbesiz olanlardan şikayet duymadım, iyidir. GSB serisine bakabilirsin darbeliler için. 

Çok güzel makine ama çok pahalı hocam ya.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Ev işleri için şarjlı matkap alınmaz hocam be. Çok paradır onlar. Düzgün bir kablolu matkap al geç. İstersen orta halli bir şarjlı vidalama alıp basit işlerini de halledebilirsin.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Dewalt - AEG

Bosch - Einhell - Makita -Milwakuee - Hilti - Ryo bilmem  ne

Stanley - Black & Decker  

Çin malları

İyiden kötüye doğru sıralama bu 1. 2. ve 3. gruptakiler arasında bir sıralama yok hepsi aynı kalite. Orta kalite bir şey olsun diyorsan Einhell fiyat performans açısından iyidir. Çin mallarından kesinlikle uzak dur. Eğer sadece evde kullanacaksan Nazinin dediği gibi iyi marka kablolu bir şey alman daha mantıklı olur. Yani bir kategori düşüp akülü alacağına bir kategori yukarıdan kablolu al. 

Duvar delme olayı için hiçbir akülü matkap ideal ürün değildir. Direkt darbeli delici ürünlere bakman lazım ama çoğu kaliteli matkapla düzenli olmayacak duvar delme işlemleri yapılabilir. Dewalt ve AEG'nin akülüleriyle hiç sorun yaşamazsın ama yinede özel olarak bu iş için üretilmiş değillerdir.

www.kriptopedi.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Korkuluk
    Korkuluk's avatar
    Erkek
    iLLuMiNaTi bunu yazdı
    Korkuluk bunu yazdı

Herkes her şeyi illa boklar. Her duvar bir değil her uç bir değil. Arkadaşta 10 senelik black decker var bi bataryası bitti hala iş görüyor. Hurda pazarından bozuk bosch alıp tamir ettirdim 5 sene kullandım. En sağlamı en düzgünü bile olsa kullanıcıyla alakalı. 

Eğer odadaki en zeki insan sensen, yanlış odadasın demektir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

https://www.hepsiburada.com/assur-pro-36w-5ah-asr-torw-metal-sanziman-cift-akulu-sarjli-matkap-profesyonel-p-HBCV00000OADG8?magaza=hirdawatcii1

120TL ye geçen gün bunu aldım. Evde bir kaç vida sıktım fena değil. Mobilyada kullandım, metal de ne olur bilmiyorum ama :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Bosh GSB serisinden var bende.

Sarjli, darbeli, vidalama-delme yapiyor. Ev icin ideal.

Ama daha kaliteli birsey ariyorum dersen milwaukee, aeg, makita, dewalt, stanley diye gider.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 2426 Toplam Mesaj: 27
matkap