Satılık 128 Gb Flash Disk Sıfır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alev_sacan
    alev_sacan's avatar
    Erkek

The media is likely to be defective.
    7.7 GByte OK (16289280 sectors)
    117.2 GByte DATA LOST (245842432 sectors)
    Details:0 KByte overwritten (0 sectors)
    0 KByte slightly changed (< 8 bit/sector, 0 sectors)
    117.2 GByte corrupted (245842432 sectors)
    0 KByte aliased memory (0 sectors)
    First error at offset: 0x00000001e11eb000
    Expected: 0x00000001e11eb000
    Found: 0x0000000000000000
    H2testw version 1.3
    Writing speed: 2.86 MByte/s
    Reading speed: 8.81 MByte/s
    H2testw v1.4 

Arkadaşlar test sonuçlarında bu çıktı. Konuyu trollemeye çalışanlarıda anlamıyorum ya yardımcı olun eğer flash sıkıntılıysa ortaya çıkaralım ben milleti dolandırma peşinde de değilim. O sırada arkadaşım açıktı o açtı konuyu olayı başka yerlere çekip fütursuzca konuşmanın anlamı yok yardımcı olmucaksanız yada merak etmiyosanız o ellerinizi boşa yormayın.

Data lost 117 Gb çıktı olayın ne olduğuna baktım ama pek bişey çıkmadı bilen varsa başka bir program ile test yaparız 124 gb video doldurdum sıkıntısız video izleniyo ama bu 117 GB meselesi kafamı karıştırıyo. Dediğim gibi yardımcı olacak yada merak eden varsa cevaplasın

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alev_sacan
    alev_sacan's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

Flash'a madem guveniyorsun kargola, test etsin alacak kisi. Alet saglamsa parayi, tirt ise flash'i yollar.

(ps) multimi anlamasi kolay ip den anlar admin amcalar.

Arkadaşım sende çok zekisin aklına zekana hayran kaldım bu gidişle çok yaşamazsın. 

Zaten diyorum tüm programları ne gerekiyosa söyleyin tüm testleri yapalım diye dediğin lafa bak 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    alev_sacan bunu yazdı

H2testw version 1.3
    H2testw v1.4 

Arkadaşlar test sonuçlarında bu çıktı. Konuyu trollemeye çalışanlarıda anlamıyorum ya yardımcı olun eğer flash sıkıntılıysa ortaya çıkaralım ben milleti dolandırma peşinde de değilim. O sırada arkadaşım açıktı o açtı konuyu olayı başka yerlere çekip fütursuzca konuşmanın anlamı yok yardımcı olmucaksanız yada merak etmiyosanız o ellerinizi boşa yormayın.

Data lost 117 Gb çıktı olayın ne olduğuna baktım ama pek bişey çıkmadı bilen varsa başka bir program ile test yaparız 124 gb video doldurdum sıkıntısız video izleniyo ama bu 117 GB meselesi kafamı karıştırıyo. Dediğim gibi yardımcı olacak yada merak eden varsa cevaplasın

Abi test sonucuna göre flash disk aslında 8gb. Geri kalan 117gb lık bölüm şişirilmiş yani yazılımla yüksek gösterilmiş. Oradaki data loss 7.7gb tan sonraki 117.2gb lık kısma veri yazımının başarısız olduğunu gösteriyor.

Sıkıntısız oynatmaya gelince tamamını sıkıntısız oynatamaması lazım. 8gb lık kısmı normal yazılır onları normal oynatırsınç

Belki 8gb ı atıp gerisi için kendi bilgisayarındaki yolu kısayol atıyordur sen oynatmaya kalkınca kendi bilgisayarından oynatıyorsundur. Mesela 124 gb ın hepsini video ile dolsurup başka bir pc de açmaya çalış büyük ihtimalle 8gb lık kısma kadar yazılanlar açılır diğerleri açılmaz.

Yani kısaca çok büyük ihtimalle flash 8gb.

Senin için biraz kötü oldu ne kadar para verdin bunlar abilmiyorum ama sandiskin orijinal flash bellekleri 10tl den satıldığı düşünülürse bunlar pek para etmez. Ha bilmeyenlere gittigidiyordan falan kakalayabilirsin belki anlaynaa kadar stokları eritirsin :D

torpedo_XL tarafından 23/Eyl/14 15:22 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alev_sacan
    alev_sacan's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    alev_sacan bunu yazdı

H2testw version 1.3
    H2testw v1.4 

Abi test sonucuna göre flash disk aslında 8gb. Geri kalan 117gb lık bölüm şişirilmiş yani yazılımla yüksek gösterilmiş. Oradaki data loss 7.7gb tan sonraki 117.2gb lık kısma veri yazımının başarısız olduğunu gösteriyor.

Sıkıntısız oynatmaya gelince tamamını sıkıntısız oynatamaması lazım. 8gb lık kısmı normal yazılır onları normal oynatırsınç

Belki 8gb ı atıp gerisi için kendi bilgisayarındaki yolu kısayol atıyordur sen oynatmaya kalkınca kendi bilgisayarından oynatıyorsundur. Mesela 124 gb ın hepsini video ile dolsurup başka bir pc de açmaya çalış büyük ihtimalle 8gb lık kısma kadar yazılanlar açılır diğerleri açılmaz.

Yani kısaca çok büyük ihtimalle flash 8gb.

Senin için biraz kötü oldu ne kadar para verdin bunlar abilmiyorum ama sandiskin orijinal flash bellekleri 10tl den satıldığı düşünülürse bunlar pek para etmez. Ha bilmeyenlere gittigidiyordan falan kakalayabilirsin belki anlaynaa kadar stokları eritirsin :D

Kardeşim bu dediğini başka bilgisayarda denicem mutlaka. Benim bu ilk alışveriş zarar büyük değil denemelik almıştım ama dediğin gibi pek iyi olmadı :D 

Toplam Hit: 2673 Toplam Mesaj: 25