Satılık İphone 5S 32 Gb

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek

Foruma bayadır giremiyorum iş yoğunluğundan dolayı, umarım keyifler yerindedir. 

Babam Hongkong'dan 2 adet iphone getirmiş bende S4 vardı ama işte kardeşime almışken bana almamak ayıp olur diye düşünmüş, ben de pasaport kaydı vs. uğraşacak zamanım yok diye satmaya karar verdim, zaten telefonumdan da memmunum. Telefon geleli 1 hafta olmadı, kutusunu dahi açmadım, pasaport kaydı yoktur, alan kişinin bu işi halletmesi gerekiyor kullanabilmesi için, çok derin bilgi sahibi değilim. Fiyat 1600tl'dir, indirim yoktur zaten bu fiyattan almış, İstanbul ili içinde elden verebilirim. Resimler;

http://s7.postimg.org/x0n984o1n/P1050270.jpg

http://s7.postimg.org/e9lbxyth7/P1050271.jpg

http://s7.postimg.org/tjl755ozf/P1050272.jpg

Resimleri şekilli upload edemedim idare ediniz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CooLSTuFF
    CooLSTuFF's avatar
    Erkek

fiyat yüksek hocam aynısını gold olanını daha aşagıya verdiler almadım pasaport kaydı ile beraber 1800 tl gözden cıkarması gerekiyor.

Boş insan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek

pasaport kaydı konusunda aydınlatayım, yine iphone kaydettik, turkcell vodafone yada avea'ya pasaport ile gidip diyosun ki telefon kaydedicez 130tl veriyosun eğer 2 ay önce yurt dışına çıkmışsa pasaport kaydedip veriyor. 18 yaşından büyük olmaya gerek yok, ama 60 gün şart.

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    TheKorsans bunu yazdı

pasaport kaydı konusunda aydınlatayım, yine iphone kaydettik, turkcell vodafone yada avea'ya pasaport ile gidip diyosun ki telefon kaydedicez 130tl veriyosun eğer 2 ay önce yurt dışına çıkmışsa pasaport kaydedip veriyor. 18 yaşından büyük olmaya gerek yok, ama 60 gün şart.

130 liraya gerek yok. Tüm işlemleri e-devlet üstünden halledin 30 lira size kalsın. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    glaurung
    glaurung's avatar
    Erkek
    CooLSTuFF bunu yazdı

fiyat yüksek hocam aynısını gold olanını daha aşagıya verdiler almadım pasaport kaydı ile beraber 1800 tl gözden cıkarması gerekiyor.

Enuygun akakçe gittigidiyor gibi yerlerin hepsine baktım yalnız daha ucuzunu bulamadım hocam, en en ucuzu gittigidiyorsa elemanin biri 1700'e koymuş, pasaport kaydı var mı diye sordum cevap vermedi.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kalibre
    kalibre's avatar
    Erkek

konu dışı ama hazır böyle bi konu varken sorayım dedim;

hacılar pasaport kaydı için illa telefonun o an olması mı gerkeiyor ? yani ben istanbuldayım telefon bende ama dayım geçen geldi turkiyeye ve antepte. imei numarası falan göndersem hallolmaz mı acaba ? telefon şart mı kayıt esansında ?

Herkesin hayatına kimse karışamaz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    kalibre bunu yazdı

hacılar pasaport kaydı için illa telefonun o an olması mı gerkeiyor ? yani ben istanbuldayım telefon bende ama dayım geçen geldi turkiyeye ve antepte. imei numarası falan göndersem hallolmaz mı acaba ? telefon şart mı kayıt esansında ?

E-devlet üstünden kayıt yaparsan sadece imei numarası yeterli. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dean534
    dean534's avatar
    Erkek
    kalibre bunu yazdı

Telefonun yanında olmasına gerek yok e-devlet üzerinden yapacaksan parayı yatırıyorsun imei ile kaydediyorsun

http://www.mondestore.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CooLSTuFF
    CooLSTuFF's avatar
    Erkek

sıfır kutulu ürünü 1350 tl ye bırakmışlardı bana konyada 

Boş insan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

32 gb olduğuna dikkat çekelim. fiyat uygun bence

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

vodofon turkcell artık yapmıyor e devlet üzerinden pasaport sahibi kendisi yapabilir ancak yada şifresini sana versin sen yap. pasaport seri no (bide pasaport türü soruyor o da seri numarasının baş harfine göre belli oluyor)  türkiye ye giriş tarihi ve imei no yeter. önce gidip bankaya imei numarası ile para yatırıyorsun dikkat et verdiğinle dekont üzrinde ki numara aynı olsun sonra e devletten kayıt işlemi yapıyorsun 

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
Toplam Hit: 2935 Toplam Mesaj: 25