folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Xiaomi Redmi Note 8 (4/64) Ve Redmi Note8 Pro (6/64)

Satılık Xiaomi Redmi Note 8 (4/64) Ve Redmi Note8 Pro (6/64)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

Uzaktan imei atılabiliyor.Kutuyu açıp boot kilidini kırıp sana gönderecekler.

Boot kilidi 2 hafta sonra açılacağı için sonra imei atılıyor.

Yani 2 hafta sonra telefon reset yiyor.

Satıcıya güvenmiyorsan git dükkanında görerek al.

sagol saticida aynisi yazdi simdi.tskler

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

bunlarda imei atilmiyordendi dogrumu simdi bu. satan kiside omur boyu garanti dedi. ne derece dogru belli degil. bilgi alayim sizden (mi 8 pro icin)

sansar55 tarafından 10/Ara/19 02:54 tarihinde düzenlenmiştir

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek
    sansar55 bunu yazdı

bunlarda imei atilmiyordendi dogrumu simdi bu. satan kiside omur boyu garanti dedi. ne derece dogru belli degil. bilgi alayim sizden (mi 8 pro icin)

faturasiz mal satanlarin alayı dolandırıcı

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    sansar55 bunu yazdı
    sansar55 bunu yazdı

Kaçak telefon alıp fatura beklemek. 😂

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    sansar55 bunu yazdı
    sansar55 bunu yazdı

Hrsızın hicmi sucu yok)) satmasin  serefiszler

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Aldığın telefon KAÇAK. Yani garantisiz ve imei kaydı yok. O yüzden ucuz.

Fatura bekliyorsan 2 katı fiyata resmi mağazasından alacaksın. Adam ülkeye kaçak sokulmuş telefona fatura mı kesecek? Faturada maliyeye ne diye gösterecek? Biraz düşün. 

Ucuz etten bu kadarlık yahni oluyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

fatural 1600 tl ye 24 ay garantili  128 cg satan var. sahibinden com da. tabi sattigi yerden birne aldirmak lazim. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

İmkanı yok o fiyata faturalı ve garantili satılamaz. Sahibinden.com kaçak telefon satışında titiz. Satıcı açık açık imei atıp kaçak telefon satıyoruz yazacak hali yok. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeLeVoLe
    TeLeVoLe's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    sansar55 bunu yazdı
    sansar55 bunu yazdı

Hi hi aynen oyle :) en iyisine layiktir herkes

Mahallenin Tavuk Hırsizı
Toplam Hit: 4972 Toplam Mesaj: 51
xiaomi redmi note8