folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Xiaomi Redmi Note 8 (4/64) Ve Redmi Note8 Pro (6/64)

Satılık Xiaomi Redmi Note 8 (4/64) Ve Redmi Note8 Pro (6/64)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

saatlık yada gunluk dolandırıcı turemiş. az evvel ilani vardi şimdi kayp adam. iyiki get ile alışveriş yapmısım.))

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Dolandırıcı dediğin adam tokatlayıp kaçar. Günlerce aynı ilanı mı tutacak? Sonrasında farklı isimle yeni üyelik açıp yoluna devam eder. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

adamlar saaatlık ilanla tokatlıyor milleti)) 1600 tl dedi buna 128 cg note pro

sansar55 tarafından 10/Ara/19 17:53 tarihinde düzenlenmiştir

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-note-8-pro-64-gb-766640202/detay

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Adam açık açık sikecek adam arıyorum diyor. Kapıda ödeme yok önce havale sonra ürünü yollarım yazmış. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

anlasildi. 300-400 fazla verip  faturali garantili alinacak.yoksa sahibinden com dolandirici yatagi olmus.(

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

Uzaktan imei atılabiliyor.Kutuyu açıp boot kilidini kırıp sana gönderecekler.

Boot kilidi, 2 hafta sonra açılacağı için, sonra imei atılıyor.

Yani 2 hafta sonra telefon reset yiyor.

Satıcıya güvenmiyorsan git dükkanında görerek al.

Yukarıdaki  koyu cümleyi biraz dâhâ açabilir misin? 

Boot Kilidi, neden 2 hafta sonra açılıyor? Telefonun üreticisi'yle iletişime geçmek mi gerekiyor?

Telefon, üreticisinden Android Yazılım Güncellemesi mi alıyor?

Bu olay, İnternet olmak'sızın gerçekleşebiliyor mu?

RitmFarbRacourci tarafından 10/Ara/19 20:07 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    MbK bunu yazdı

Uzaktan imei atılabiliyor.Kutuyu açıp boot kilidini kırıp sana gönderecekler.

Boot kilidi, 2 hafta sonra açılacağı için, sonra imei atılıyor.

Yani 2 hafta sonra telefon reset yiyor.

Satıcıya güvenmiyorsan git dükkanında görerek al.

Yukarıdaki  koyu cümleyi biraz dâhâ açabilir misin? 

Boot Kilidi, neden 2 hafta sonra açılıyor? Telefonun üreticisi'yle iletişime geçmek mi gerekiyor?

Telefon, üreticisinden Android Yazılım Güncellemesi mi alıyor?

Bu olay, İnternet olmak'sızın gerçekleşebiliyor mu?

2 haftalık süreç önceden daha kısaydı ancak Xiaomi böyle bir önlem aldı.

Aldığınız cihaz global ürün ise güncelleme alır.

Xiaomi'nin bazı modelleri sadece Çin için üretiliyor. Bunlara güncelleme gelmiyor. Millet rom atarak kullanıyor. 

IMEI atma işini uzaktan bağlanarak yapacağı için internet gerekiyor.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Çin ve Hindistan'a özel Xiaomi almayın pişman olursunuz. Global pazar için üretilen Xiaomileri alın.

Romla düzeltmeye çalışıyorlar cihazı ama yamalı bohça gibi oluyor telefon. En acil durumlarda donuyor bazen imei patlıyor vs.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

uygun fiata saglam bir yer aramaya devam ediyorum. 1300-1600 arasi

Toplam Hit: 4929 Toplam Mesaj: 51
xiaomi redmi note8