Satılık Yazılım Kitapları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

Resimdeki 20 adet kitabı satıyorum. Tek tek satış yoktur.  

Fiyat: 150 TL.   Kargo alıcıya aittir. Bir kutunun içine koyar yollarım artık ne kadar tutar kargo ücreti bilmiyorum.

https://imgur.com/a/G6PwtCp 

https://www.imageupload.net/image/photo-2019-11-30-16-53-52.iP9zx

Link Güncellendi

Hannibal_King tarafından 30/Kas/19 17:02 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yorgoangelopoulos
    yorgoangelopoulos's avatar
    Erkek
    Hannibal_King bunu yazdı

Resimdeki 20 adet kitabı satıyorum. Tek tek satış yoktur.  

Fiyat: 150 TL.   Kargo alıcıya aittir. Bir kutunun içine koyar yollarım artık ne kadar tutar kargo ücreti bilmiyorum.

https://pasteboard.co/IJ1o8zw.jpg

Linke tıklayınca:

The lost boy of cyberspace ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

Pasteboard uzun süredir kullandigim bir site. Linkte bildigin resim var. Antivirus programi yanlis uyari vermistir hocam. Kullandigin virus programinin forumuna baktim. 1 kisi daha yazmis gecen sene. Belki site coin madenciligi yapmaya calisiyordur. Alternatif upload sitelerine de yüklerim ama resmi müsait olunca.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

isimleri neden tek tek yazmıyorsun ? Belki ihtiyacım olan sadece 1 kitap vardır ve onu almak isterim ?

Neresinden bakarsan bak salak avlamaya yönelik konu. 1.5 lira desen bile kimse almaz bundan sonra.

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

@GodKlaus Resme tıklarsan zaten 20 adet kitabı göreceksin.

İhtiyacın olan 1 kitap için kargoya gidemem. O yüzden tek tek satış yoktur yazdım. Amacım kitapları elden çıkartmak.

Neresinden bakarsan bak salak avlamaya çalışan bir konu demişsin. Madem bu kadar düşünmeden konuşuyosun o zaman kitapların tek tek ismini yazalım yanlarına da güncellik durumunu yazalım, ne kadar gereksiz cümle kurduğunu görmüş ol.

2 Adet Php 7 Kitabı => İkiside güncel kitaplar 1 tanesi rıza çelik in kitabı. Git araştır bakalım salak avlamaya yönelik mi değil mi?

1 Adet Android Kitabı => Efsane ötesi güzel bir kitap okuyanlar bilir.

1 Adet C# Kitabı => Türkiyenin en çok satan c# kitabı sefer alganın 

2 Adet Uml Kitabı => Uml in ne olduğunu araştır. Kimler yazmış onada bak. Bak bakalım modası geçen bir konu içeriyor mu?

1 Adet ISS 10 kitabı =>  ISS in 10.versiyonunu anlatıyor. Suan birçok windows sunucuda IIS 10 yüklü. Asp.Net ile çalışıyorsan son derece faydalı bir kitap deployment konusunda.

1 Adet Yazılım testi iş analizi kitabı => Kitaptaki bilgileri 5 yıl sonrada kullanırsın.

2 Adet Linux kitabı => Temel linux konuları değişmiyor. 10 Sene daha değişmez. Kitaplardan birisi burda bi mürid in kitabıydı.

1 Adet Güvenlik Kitabı => XSS, Sızma testi, CSRF, Sql Injection gibi konular anlatılmış. Bunlarda halen geçerli konular.

1 Adet Yapay Zeka Kitabı => Yapay Zekadan bahsediyor.

1 Adet Asp.Net Core => Asp.Net Framework unun yeni versiyonunu anlatıyor.

Kalan kitaplarda full-stack mvc, mongodb, Adwords, seo 2016, web api  içinde güncel bilgiler içerdiğini söyleyebiliriz.

Yalnızca 2 adet .Net kitabı çok güncel değil ki onlarda dahi halen faydalanabileceğin kısımlar var. Özellikle Ado.Net kısmında.

Saçma sapan yorumuna üşenmedim uzunca cevap yazdım. Senin veya bir başkasının kitabı satın alıp almaması çokta umrumda değil. O sebeple tek tek gidip kargoya veremem. Alan arkadaş hepsini alacak. Odadan yer boşalacak.

Kaldıki paracı bir adamda değilim. Envato elements üyeliğim olduğu zaman sadece tahribata çalıştım. Para verip ortak olmak isteyenler oldu kabul etmedim. O yüzden bu tarz salakça yorumlar yazmadan önce resme tıkla kitaplara bak. Sonra kitaplar güncel mi değil mi

ona bak araştır. Sonra konuyu kim açmış acaba bu mürid nasıl birisi paracı mı değil mi onada bak. Ondan sonra gelip saçmalayabilirsin burada.

Dipnot: DesertSun isimli Mürid kitapları almak için özelden yazdı. Değişiklik olmazsa kitapları göndereceğim kendisine.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Abi hannibal bu forumda değerli insanlardan biri. Boş muhabbet yapmışsınız konuyu baltalamak için. 

Hayırlı satışlar hocam. Güzel kitaplar 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    Hannibal_King bunu yazdı

@GodKlaus Resme tıklarsan zaten 20 adet kitabı göreceksin.

İhtiyacın olan 1 kitap için kargoya gidemem. O yüzden tek tek satış yoktur yazdım. Amacım kitapları elden çıkartmak.

Neresinden bakarsan bak salak avlamaya çalışan bir konu demişsin. Madem bu kadar düşünmeden konuşuyosun o zaman kitapların tek tek ismini yazalım yanlarına da güncellik durumunu yazalım, ne kadar gereksiz cümle kurduğunu görmüş ol.

2 Adet Php 7 Kitabı => İkiside güncel kitaplar 1 tanesi rıza çelik in kitabı. Git araştır bakalım salak avlamaya yönelik mi değil mi?

1 Adet Android Kitabı => Efsane ötesi güzel bir kitap okuyanlar bilir.

1 Adet C# Kitabı => Türkiyenin en çok satan c# kitabı sefer alganın 

2 Adet Uml Kitabı => Uml in ne olduğunu araştır. Kimler yazmış onada bak. Bak bakalım modası geçen bir konu içeriyor mu?

1 Adet ISS 10 kitabı =>  ISS in 10.versiyonunu anlatıyor. Suan birçok windows sunucuda IIS 10 yüklü. Asp.Net ile çalışıyorsan son derece faydalı bir kitap deployment konusunda.

1 Adet Yazılım testi iş analizi kitabı => Kitaptaki bilgileri 5 yıl sonrada kullanırsın.

2 Adet Linux kitabı => Temel linux konuları değişmiyor. 10 Sene daha değişmez. Kitaplardan birisi burda bi mürid in kitabıydı.

1 Adet Güvenlik Kitabı => XSS, Sızma testi, CSRF, Sql Injection gibi konular anlatılmış. Bunlarda halen geçerli konular.

1 Adet Yapay Zeka Kitabı => Yapay Zekadan bahsediyor.

1 Adet Asp.Net Core => Asp.Net Framework unun yeni versiyonunu anlatıyor.

Kalan kitaplarda full-stack mvc, mongodb, Adwords, seo 2016, web api  içinde güncel bilgiler içerdiğini söyleyebiliriz.

Yalnızca 2 adet .Net kitabı çok güncel değil ki onlarda dahi halen faydalanabileceğin kısımlar var. Özellikle Ado.Net kısmında.

Saçma sapan yorumuna üşenmedim uzunca cevap yazdım. Senin veya bir başkasının kitabı satın alıp almaması çokta umrumda değil. O sebeple tek tek gidip kargoya veremem. Alan arkadaş hepsini alacak. Odadan yer boşalacak.

Kaldıki paracı bir adamda değilim. Envato elements üyeliğim olduğu zaman sadece tahribata çalıştım. Para verip ortak olmak isteyenler oldu kabul etmedim. O yüzden bu tarz salakça yorumlar yazmadan önce resme tıkla kitaplara bak. Sonra kitaplar güncel mi değil mi

ona bak araştır. Sonra konuyu kim açmış acaba bu mürid nasıl birisi paracı mı değil mi onada bak. Ondan sonra gelip saçmalayabilirsin burada.

Dipnot: DesertSun isimli Mürid kitapları almak için özelden yazdı. Değişiklik olmazsa kitapları göndereceğim kendisine.

Hocam kitaplar kısmını anladık onda sorun yok, tek tek ya da hepsini bir satarsın o da senin tercihin.

Yalnız şöyle bir şey var arkadaşların dikkat çektiği, linkte sıkıntı yaratacak bir şey var mı yok mu?

Bence olabilir, sen de bilmeden o siteyi tercih ettiğin için senden kaynaklanmayan bir durum olabilir.

Tesadüf mü bilmiyorum da 5-6 sekme açmıştım senin link dahil, bilgisayar kasıldı kaldı 5-10 dakika dönüp durdu firefox.

Arkadaşlara cevap olarak "Ya hepsine tek tek isim yazmaya uğraşmak yerine resim yükleyerek çekmeyi tercih ettim, sitede bir şey olduğunu bilmiyorum, buyrun yeni link ya da kitap listesi" diyebilirdin.

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

@AnaMuhalefet Hocam linki zaten güncelleyecektim. Ama önce arkadaşın "salak avlamaya yönelik" iddaasına cevap vermek istedim. Zaten site hakkında link atan arkadaşa cevap verdim. Yani o konuda bir ısrarım yok. Linki tabikide güncellerim. 3-4 adet alternatif linkte koyarım.

Ancak "Salak avlamaya yönelik" yazan kişiye buyrun kitap listesi diye liste veremem. Detaylıca açıklamak durumunda kaldım. Kaldı ki kitaplar ve söylediğim fiyat son derece makül. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yorgoangelopoulos
    yorgoangelopoulos's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı

isimleri neden tek tek yazmıyorsun ? Belki ihtiyacım olan sadece 1 kitap vardır ve onu almak isterim ?

Neresinden bakarsan bak salak avlamaya yönelik konu. 1.5 lira desen bile kimse almaz bundan sonra.

Adam konuya açık seçik yazmış tek tek satış yok diye. Sen neyin kafasını yaışyorsun da salak avlama vs diye yazıyorsun? İlla böyle bi tip çıkacak zaten

The lost boy of cyberspace ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

tüm kitaplari aliyorum hocam eger satilmadiysa

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    Hannibal_King bunu yazdı

@AnaMuhalefet Hocam linki zaten güncelleyecektim. Ama önce arkadaşın "salak avlamaya yönelik" iddaasına cevap vermek istedim. Zaten site hakkında link atan arkadaşa cevap verdim. Yani o konuda bir ısrarım yok. Linki tabikide güncellerim. 3-4 adet alternatif linkte koyarım.

Ancak "Salak avlamaya yönelik" yazan kişiye buyrun kitap listesi diye liste veremem. Detaylıca açıklamak durumunda kaldım. Kaldı ki kitaplar ve söylediğim fiyat son derece makül. 

Tamamdır beklenen açıklama budur :)

Katılıyorum söylediklerine, kitaplar ve fiyat konusunda da bilgiye ihtiyacı olup faydalı kullanan birine gider umarım.

Gayet makul.

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
Toplam Hit: 1987 Toplam Mesaj: 17
satılık kitaplar