Satılık Yazılım Kitapları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

@DesertSun ilk mesajı attı. Pazartesi satın alacağım dedi. Eğer arkadaşımız satın almaktan vazgeçerse.

Mesaj atma sırasına göre müridleri yazıyorum.

2-) @unbalanced hocam tabikide siz alabilirsiniz. 2.sıraya yazdım sizi.

3-) @darcconner hocamızda özelden yazmış. 3. sırada

4-) @pcmuratpc hocam da 4. olarak yazmış.

Uşakta yaşıyorum. Bir arkadaş nereden göndereceğimi sormuş. Uşaktan tüm kargolar önce Afyon a gidiyor sanırım. Ordan dağıtılıyo. İstanbul için en az 2 gün sürer gelmesi.

------------------------------------------------------------

@MhmdAlmz iyi dileklerin için teşekkürler.

Hannibal_King tarafından 01/Ara/19 06:08 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Ben linkte bir şeye rastlamadım,sabah bakmıştım kitaplara, ve bilgisayarımda bir anormallik yok. Anti virüsüm MCafe.
    Bu arada hayırlı satışlar hocam..

ShockMan tarafından 01/Ara/19 06:54 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

insallah o arkadas almaz hocam :) ben kitaplari alip arkadasimin ögretmen oldugu bir lise kütüphanesine bagislayacaktim, ordaki ögrencilerin isine yarar diye düsündüm :) hepsini toplamissin ne güzel :) neyse kismet artik bakalim.. Teklif usulu olsaydi biraz daha verebilirdim.. Bakalim artik

unbalanced tarafından 01/Ara/19 14:56 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

1.Sıradaki arkadaş ile bugun için konuşmuştuk. Bugün ödemeyi yapacaktı bende kargoya verecektim. Bugün bekleyelim akşama kadar,  ses çıkmazsa kendisinden sen alırsın unbalanced hocam:)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

Unbalanced hocamız kitapları satın aldı ve bir okula bağışladı. Kargo süreci bir 5-6 gün sürdü sanırım. İlgilenen diğer arkadaşlara teşekkür ederim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Tesekkürler hocam ilgin icin. Ben yurtdisinda oldugum icin kargoyu falan arayamadim, sagolsun Hannibal_King mürid sürekli kargonun durumunu sordu. Kitaplari bir arkadasimin okuluna yollattik. Umarim oradaki ögrencilere faydali olur :) Tesekkürler tekrar hocam

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
Toplam Hit: 1990 Toplam Mesaj: 17
satılık kitaplar